2010 Ocak melekleri gelmeye başladı canlar

rüzgarcımm evdeymişssiniz çok sevindim
esmeralda canım çok tatlı anlatmışssın sağlıcakla inşallah koca adam fotolarınıda göreceğiz ayazımızın

öğretmenim inşallah kısa sürede sizde çıkarsınız
Allah yavrularınızı sizlere bağışlasın sağlıcakla inşallahh

selam arkadaşlar ben geldmm. kızım 5 gün oldu hastaneden çıkalı evdeyiz suan.herşey yolunda.çok zor bir yolculuktu ama atlattık sonunda.kızıım suan 2 kil oldu çok küçük ama dare ediyoruz mecbren.

canım sizi yeni gördüm
çok şükür bitanem çok şükür
çok sevindim
sağlıklıcakla inşallah:Saruboceq:

kızlar güzel haberlerinizi alınca çok mutlu oluyorum
hülyacım hastaneden çıkmanıza çok sevindim ecrin artık evinde ne güzel
esmer az kaldı canım ayaz da evinize gelecek yakında
rüzgar size de maşallah canım
öğretmenim en kısa zamnada çıkarsınız inşallah bebeğinin haftası iyiydi kendini çabuk toparlar
tutkudan haber var mı?

Allah tüm bebeklere sağlık sıhhat versin anneli babalı büyütsün inşallah

Canım benim şimdi farkettim en son msj sana ait ama şuan sen de bu listeye dahilsin. Hepinize ve bebişlerinize sağlık diliyorummmopuyorumnanaktan

kızlar ya scedcedu dogum yaptımıkı? dun oyle bısey okudum ben yazılardan haberı olan varmı?

masallah masallah ya sunlara bak pıtır pıtır gelmeye basladılar,Allah'ım yavrularımızı bıze bagıslasın opuyorumnanaktan

arkadaslar iyi guzel dilekleriniz icin cok tesekkur ederim.insallah hayirlis iile buyuturuz evlatlarimizi.gercekten mucizevi bir sey...Allah her istiyene tatdirtsin
scedcedu icin de insallah hersey yolundadir.bebeklerimizin sayisi artıyor cok sukur ki haftasi iyidi

canim evet cok sukur ciktiik dun gece
tabi stresli oldu o surec ama suan sadece goguslerimden problem yasıyorum.
tam cigerleri dzuldi derken bebek sarilik oldu hastanedeyken.neyse cok sukur gecti gorunuyor sali kontrolumuz var
ben de yeni hayatimiza adapte olmaya calişiyourm:))

ayy taze annem benim çok şükür çok şükür
çok sevindim yaa
alışırsınız ikinizde Allah kolaylıklar versin emmiyomuda
geçmiş olsun canım hemen hemen her bebek sarılık oluyo yanılmıyosam
salı benimde kontrolüm var :))
tecrübelerini alırız artık zamanla

hayırlı olsun canım.
çok güzel olucak bundan sonrası eminim. şimdi canın yanıyordur ama onlarda geçicek.
sarılık da önemli değil hiç canını sıkma.
hatta hiçbir şey için canını sıkma. annesin sen artık canım opuyorumnanaktan

doğum yapan anneleri tebrik ediyorum,bebekleriyle sağlıklı uzun ömürler,güzel bi hayat diliyorum:Saruboceq:geçmişe dönüp okuyamıyorum malesef(

bende doğum yaptım kızlar,08-12-2009 salı sabahı suyumun gelmesi ile acil ameliyata alındım,35+1 hafta itibari ile Çağan ve Duru artık bizimle,3 gün hastanede kaldık,cuma günü taburcu olduk,bebeklerim çok iyiler,iki gün küvözde önlem amaçlı yattılar,şu an annaneleri bakıyor,bende fırsat buldum,size haber veriyim dedim,şimdilik bizden bu kadar,en yakın zamanda resimlerinide yayınlarım inşallah,hepinizi öpüyorum...

pumppppppppp
ay cok sevindim iyi olmanıza
analı bablı büyüsün duru ve cağan
resimleri bekliyoruz en kısa zamanda

süperr..tebrikler..grubun ikizleri de dayanamadı demek..allah analı babalı büyütsün canımm

pumpkins
Allah anali babali büyütsün ikizleri.O güzelim odada yatiyorlarmi simdi bol bol kokla annesi onlari.Hadi sanada gecmis olsun.Sirani kime verdin bakalim :))

amann negüzel bir haberdir bu mevlam analı babalı saglıklı bir şekilde büyütmeyi nasip etsin bebeleri nazarlardan korusun benim için kokla onları

canım gözünaydın iyi haberlerine sevindik maşallah

gözünaydınn allaha analı babalı büyütsün yahu bu bızdıklardamı dayanamadı ama olsun ikiside sağlıklı ya maşallah onlara ayy hakkatten odalarında şimdi onlar yan yana kuzu gibi yatıyolar dimi kokla meleklerini bol bol opuyorumnanaktan

pump gozun aydın canımm allah analı babalı buyutsun ınsallahh bu ocak bebişleri gercekten fazla aceleci çıktıılarrrkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…