2010 Ocak melekleri gelmeye başladı canlar

Rüzgarcım Allah analı babalı büyütsün inşallah...Hayırlısıyla darısı hepimizin başına...

rüzgacım gözün aydın....

allah analı bablı büyütsün sağlıcakla.....

inşallah zamanında hayırlısıyla bizde kavuşuruz paşalarımıza....

ruzgarcım mınık Nidamızı saglıkla kucagına almak nasıp olur ınsallah.Allahım saglıklı uzun omurler nasıp etsın ınsallah...

ohh ne güzel haberler geliyor nida hanımdan
kaç haftalık doğdu canım
birde hiç tartıldın mı
sezaryan dada kilo gidiyor mu
benimde yarın belli olcak normal yada sezaryan olacağı
bu ara pek bi tırsağım,
herkes normal doğum anısını anlattı bayramda
tırstım bende

33+4 canım
doğuma girerken 82 dim (çarşamba günü)
cuma 79 dum cumartesiden beri 78 ççıkıyorum
bundan sonra çok hızlı kilo veriliyormuş ama benim yaptığım bişey yoykki ye iç yat
ben normal doğum çok istiyordum ama kısmet olmadı işte hayırlısı canım

canım rüzgar seferim tatlı kızını senin
beraber güzel sağlıklı fotolarınızı bekliyoruz inşallah
hemen sütün geldimi canım

sağol canım
ilk denemyi perşembe sabah yaptık ilk gün toplasan 5-10 damla arası geldi ama pompayla 3-4 saatte bi 10ar dk sağmaya çalıştık
cuma akşam iyice artmaya başladı
evede arkadaştan buldum elektrikli pompa (kiralayacaktıkama malum bayran tatili heryer kapalı neyseki arkadaştan buldum)
cumartesiden beri çok şükür iyi

hergün görmemem için bi engel yok hastane tarafından ama ben maltepe'de annemde kaldığım için hergün çapa'ya kadar gidemiyorum. malum henüz toplu taşıma araçlarına binmem pek kolay değil.
onun için gün aşırı gidiyorum hastaneye, gidincede 1 saat kalıyorum en az yanında.
ateşini ölçüyorum, altını değiştiriyorum kuvözün içinden, sevip okşuyorum sonra da eve dönüyorum.
bir kere kucağıma verdiler, tam kuvözün sterilize zamanına denk gelmiştim;annesinin kucağında dursun dediler, yarım saat kaldı bu sayede.

sütüm geliyor çok şükür. hergün 200 ml falan çıkıyor ama sanırım az gelmeye başladı artık bebeğe.

iyi senin bebeğinin taburcusuna az kalmış.
bizimkinin biraz daha büyümesi gerek, malum çok minik doğduk biz..

senin süt durumları nasıl.
görebiliyor musun bebeğini hergün, başladınız mı emzirme denemelerine?

canım ya ne güzel kucağına almışsın inşallah en kısa zamanda kucağımıza alıp eve geliriz
aman iyi olsunlarda 1-2 gün fazla kalsınlar
daha hiç emzirmedim kızımı muhtemelen yarın yada perşembe denerler diyorum hafta sonuna doğru çıkarmışız
görüyorum çok şükür 5 dk kadar duruyoruz 5 dk ben 5 dk babası onada şükür
sütüm iyi geliyor sürekli sıvı tüketip bişeyelr yemeye çalışıyorum 4 saatte bir sağıyorum gece saat kurup uyanıyorum 100 ml mi buluyoruz ikisinin toplamı her sağmadabazen geçiyor bazen biraz daha az oluyor ama hergün biraz daha artıyor sanki

rüzgarcım tebrik ederimm..güzel haberlerinle gelmişsin,en kısa sürede bebeğini de alıp eve çıkarsınız inşallah.. aynı dileklerim esmer ve hülya için de.. :Saruboceq:

Rüzgar allah analı babalı büyütsün arkadaşım .sen,esmer,hülyada en kısa zamnada bebeğiniz kucağınıza alırsınız inşallah.

rüzgarcım allah analı babalı büyütsün canım allahım sağlık sıhhat verin ikinizede

Rüzgarcım Allah analı babalı büyütsün inşallah...Hayırlısıyla darısı hepimizin başına...

rüzgacım gözün aydın....

allah analı bablı büyütsün sağlıcakla.....

inşallah zamanında hayırlısıyla bizde kavuşuruz paşalarımıza....

allah analı babalı büyütsün rüzgar,inş. tez zamanda saglıcakla alırsın kucagına

ruzgarcım mınık Nidamızı saglıkla kucagına almak nasıp olur ınsallah.Allahım saglıklı uzun omurler nasıp etsın ınsallah...

çok sağolun kızlar Allahım herkese nasip etsin inşallah na baktıkça dua ediyorum herkese Rabbim kimseyi evlatsız bırakmasın

kızım çok şükür iyi serumu tamamen kesildi anne sütü içiyor tamamen
ama sütü içerken nefes almayı bilmediğinden arada morarıyormuş o yüzden biraz daha kalacak hafta sonunu bulurmuş

allah analı babalı büyütsün ömürlü olsun melekleriniz arkadaşlar güzel haberlerinizin devamını bekliyoruz

güzel haberlerinizi alınca çok mutlu oluyorum kızlar, Allah miniklerinizi korusun, zor gün göstermesin inşallah...

rüzgar
Ciktinizmi evinize ? Insallah uykusu emmesi düzenli olur annesi üzmez seni.Foto bekliyoruz haberin olsun.

Ögretmenim
Neler yapiyorlar acaba?

4. meleğimiz de geldi demek. Allah sağlıkla uzun yıllar yaşamalarını nasip etsin inşallahhhh. Hadi kızlar darısı bizlerin başına opuyorumnanaktan

kızlar yazamadım bir türlü
biz cuma günü hastaneden çıktık emsin diye bekledik bayağı uykudan çok emmedi
sonra biberonla içirdik

evimize geldik
biraz emiyor biraz biberondan veriyoruz takviye. cumartesi günü yıkandık dr ilk gün yıkama bi eve ortama sıcaklığa alışsın dedi . çok şükür evimizdeyiz artık büyümeye çlaışıyoruz

yarın dr kontrolümüz var kaç kilo oldu çok merak ediyorum
darısı inşallah diğer kızlarada hayırlısıyla çıkarsınlar bebiişlerinin hastaneden

öğretmenim de doğum yapmış o nasıl yaptı neden erken gelmiş bebeiş

ogretmenim'in suyu gelmiş
o yüzden bebeği sezeryanla almak zorunda kalmışlar
Ama iyiymiş ikisi de
Yakında onlarda çıkar hastaneden

sonra biberonla içirdik

evimize geldik
biraz emiyor biraz biberondan veriyoruz takviye. cumartesi günü yıkandık dr ilk gün yıkama bi eve ortama sıcaklığa alışsın dedi . çok şükür evimizdeyiz artık büyümeye çlaışıyoruz

darısı inşallah diğer kızlarada hayırlısıyla çıkarsınlar bebiişlerinin hastaneden

canım allah analı babalı büyütsün maşallah size darısı bizlerin başına

ruzgar öğretmenım dısında doğum yapanlar kım?
ruzgar senınde gözunaydın senın nıye erken geldı normalmı oldu annesı.kızlar belkı benımkıde bu ay gelır haftaya bellı olucak

sonra biberonla içirdik

evimize geldik

gözün aydın canım çok sevindim senin adına.
canım hemşirelerin mutlaa söylemiiştir ama biberonu en az akışlı olanından seç, çünkü hızlı akışlı bir emziği olursa bu sefer o rahat gelir senin memenle uğraşmyı istemez.
hatta bize hastanede mümkünse biberonla değil kaşıkla verin diyorlar.

darısı başıma, inşallah bende en kısa zamanda çıkarırım.

4. 2010 ocak bebği gelmiş maşallah.Geçen sene bizde bu heyecanlarla bekliyorduk.Hem güzel hemde bir an önce geçsin denen günlerdi bunlar.Helede daha doğum yapmamış olan anneler için hiç geçmek bilmez:))))

Şimdi yaş günlerini kutlamak için gün sayıyoruz.İnşallah sizlerde sağlıcakla bu günleri görürsünüz.Birkaç ay sonra ki konuşmalarınız değişecek.Uyku sorunu, gaz sorunu, emme sorununu konuşmaya başlayacaksınız.Her gününüz bir diğerinden daha güzel olsun inşallah:))))

4. 2010 ocak bebği gelmiş maşallah.Geçen sene bizde bu heyecanlarla bekliyorduk.Hem güzel hemde bir an önce geçsin denen günlerdi bunlar.Helede daha doğum yapmamış olan anneler için hiç geçmek bilmez:))))

Şimdi yaş günlerini kutlamak için gün sayıyoruz.İnşallah sizlerde sağlıcakla bu günleri görürsünüz.Birkaç ay sonra ki konuşmalarınız değişecek.Uyku sorunu, gaz sorunu, emme sorununu konuşmaya başlayacaksınız.Her gününüz bir diğerinden daha güzel olsun inşallah:))))

teşekkürler
çok heyecanlandım söylediklerini okuyunca bu son ay sanki geçmek bilmiyo gibi 33 hafta geçti şu kalan günler geçmiyo

öyle bir geçer zamanki diye bi şarkı vardı ya o geldi aklıma. tamda zamanın durduğunu zannettiğiniz anda aslında o kadar hızlı geçmiş olduğunu göreceksinizki ilerleyen günlerde. şimdi diyorum ki o zaman geri gelsede sindire sindire yaşasam iyisiyle kötüsüyle hepsini. hepsinin tadını dahada derin çıkarsam. benim yavrumda yaşına girecek ocakta. ve ben çok zor geçmesine rağmen nasıl geçti bunca zmana aklı erdiremiyorum.

şimdi biriniz benim yerine elinizi karnınıza koyun gözlerinizi kapatın ve onu hissedin ama herzamankinden farklı hissedin. çünkü unutacaksınız gidecek hernekadar unutmam desenizde. dışarı çıktığında onu öyle seveceksiniz ki yeniden içinize sokmak isteyeceksiniz ama imkansız. bu anın tadını çıkarın.

allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin.

serpil..

X