2010 Ocak melekleri gelmeye başladı canlar

amiiiiiiin inşallah biran önce çıkarlar canım küvezden Allah nerede varsa herkesin yardımcısı olsun. ataköy hastanesinde seninki nerede canım

benimki çapa tıp'ta yatıyor canım.
anası çıktı çapa yarı açık cezaevnden oğlu girdi. kaydirigubbakcemile3

ikimizinki de hatta üçümüzünkü de -hülya'nın bebeği de- bir an önce sağlıkla çıkacaklar, inanıyorum ben.

umarım başka hiçbir anne erken doğum yapmadan zamanında alırlar bebeklerini kucaklarına

Rüzgarcığım hayırlı uğurlu olsun...

ayy ne güzel bir meleğimiz daha geldi...

sağlıcakla inşallah en kısa zamanda kucağına alırsın canım...

rüzgarcım Allah analı babalı büyütsün en kısa zamanda kucağına alıp bebişini evine götürmen dileğiyle

rüzgarr
Sen doguma giderken bizlere duami ettin :KK43:( Insallah hepimiz sagsalim atlatiriz su dogumu. Ne güzel gecmis senin sezeryanin umarim herkesin dogumu böyle kolay olur.Bebisinde bir an evvel evinize gelir.

kızlarrrrr bende doğum yaptım

çarşamba günü kontrolümüz vardı
suyum iyice azalmış dr riske atmayalıım dedi hemen doğumhaneye indim
kızım 28.11.09 16:45 de 1960 gr 46 cm sezeryanla doğdu
nida koyduk isminide
ben perşembe günü çıktım hastaneden
kızım hala küvezde çok şükür durumu iyi nefes almaktada sorun çekmedi serumla besleniyordu
dünden beride anne sütü vermeye başladılar yavaş yavaş sütü arttırıp serumu azaltacaklarmış
solunumu iyice normale dönmüş tamamen anne sütüyle beslenebilene kadar kalacakmış
muhtemelen 1 haftayı bulur diyorlar hergün gidiyorum 5 dk gösteriyolar

rüzgarcım hayırlı uğurlu olsun
inşallah biran önce kucağına da alırsın güzel kızını

hayırlı uğurlu olsun rüzgarcım...allah analı babalı büyütmeyi nasib etsin...

rügarcım hayırlı uğurlu olsun güle güle büyüsün minik nida
erken doğum riskin varmıydı canım

canım benim 29. haftada bebekte kilo alımı çok azalmaya başlamıştı o yüzden kontrol ediyordu haftada bir dooplere falanda girmiştim o da aynı şeyi söylemişti. eğer kilo alımı iyice azalırsa doğum olup dışarda bakılması daha iyi diyip alırız demişti dr. um 32. haftada o yüzden ne olur ne olmaz iğnesini olsun onra zor durumda kalmayalım demişti.öyle iğnemizi olmuştuk. sonrada su az çıktı. su sadece az olsa bol su iç dinlen diyip bekleyebiliriz belki ama sürekli kontrol altında olursun ama bebekte kilo almıyo diyip aldı zaten hoş su umduğundanda azmış iyikide alınmış

benimki çapa tıp'ta yatıyor canım.
anası çıktı çapa yarı açık cezaevnden oğlu girdi. kaydirigubbakcemile3

ikimizinki de hatta üçümüzünkü de -hülya'nın bebeği de- bir an önce sağlıkla çıkacaklar, inanıyorum ben.

umarım başka hiçbir anne erken doğum yapmadan zamanında alırlar bebeklerini kucaklarına

canım siz ne durumdasınız bebeğini hergün görebiliyomusun
dokunabiliyomusun ne zaman çıkacak diyorlar anne sütü falan ne zaman başladınız sütün geliyormu

Rüzgarcığım hayırlı uğurlu olsun...

ayy ne güzel bir meleğimiz daha geldi...

sağlıcakla inşallah en kısa zamanda kucağına alırsın canım...

rüzgarcım Allah analı babalı büyütsün en kısa zamanda kucağına alıp bebişini evine götürmen dileğiyle

rüzgarr
Sen doguma giderken bizlere duami ettin :KK43:( Insallah hepimiz sagsalim atlatiriz su dogumu. Ne güzel gecmis senin sezeryanin umarim herkesin dogumu böyle kolay olur.Bebisinde bir an evvel evinize gelir.

ettim canım etmezmiyim canım inşallah Allah herekse kolay doğumlar nasip etsin çok şükür çok kolay atlattım toparlandımda

rüzgarcım hayırlı uğurlu olsun
inşallah biran önce kucağına da alırsın güzel kızını

çok çok teşekkürler kızlar Allah hepimizin sağlıkla kucağımıza almamızı nasip etsin inşallahhhhhh

Rüzgar artik en kisa zamanda bebisin resminii koyarsin, burusuktur simdi o

:emir_bebek:

Sen nasilsin Lohusalik nasil gidiyor?

ruzgarcım tebrik ederim alah analı babalı büyütsün.inş.en kısa zamanda nida hanım evine gelir.

ruzgar tebbrik ederim canim beebginin iyi olmasina da cok sevindim insallah bir an once eve de gelir bebisin hep birlikte olursunuz guzel annesi

canım allah analı babalı büyütsün inşallah bebeginde bir an önce sağlıkla çıkar hastaneden..rabbim bizlerede kolay doğumlar nasip etsin bizde minik hayatlarımızı kucagımıza alabilelim..

ruzgarr canım arkadaşım demek kızın dünyaya geldi
Allahım inşallah kucağına alıp evine götürmeyi de nasip eder
Çok öpüyorum sizi Nida ile ikinizi opuyorumnanaktan

Rüzgar artik en kisa zamanda bebisin resminii koyarsin, burusuktur simdi o

:emir_bebek:

Sen nasilsin Lohusalik nasil gidiyor?

ruzgarcım tebrik ederim alah analı babalı büyütsün.inş.en kısa zamanda nida hanım evine gelir.

ruzgar tebbrik ederim canim beebginin iyi olmasina da cok sevindim insallah bir an once eve de gelir bebisin hep birlikte olursunuz guzel annesi

canım allah analı babalı büyütsün inşallah bebeginde bir an önce sağlıkla çıkar hastaneden..rabbim bizlerede kolay doğumlar nasip etsin bizde minik hayatlarımızı kucagımıza alabilelim..

ruzgarr canım arkadaşım demek kızın dünyaya geldi
Allahım inşallah kucağına alıp evine götürmeyi de nasip eder
Çok öpüyorum sizi Nida ile ikinizi opuyorumnanaktan

rüzgarcım tebrik ederim
analı babalı büyüsün nida hanım
en kısa zamanda küvezden cıkar insallah

çok sağolun kızlar Allahım herkese nasip etsin inşallah bambaşka birşey ya içimdeyken mutlu ederdi bakmak bambaşka kucağıma alıp eve gelince nasıl olucam tahmin edemiyorum bu sevginin adı yok galiba
lohusalık fena değil. zaten yatmıyorum arkama bi yastık oturuyorum o yetiyor bana annemler gelmişti onlarda gitti arada kayınvalidemlr geliyor eişmle gayet rahatım en güzeli sakinlik rahat rahat süt sağıp turuyoruz
bugün ilk defa kızıma uyanık denk geldim esniyodu gülüyodu parmağını emiyo gerriniyo çok şekerdi serumunu tamamen kesmişler anne sütüyle besleniyor arada içerken nefes almayı unutuyormuş şimdide ona alışacak perşembe yada cumaya çıkabilirimiş

ohh ne güzel haberler geliyor nida hanımdan
kaç haftalık doğdu canım
birde hiç tartıldın mı
sezaryan dada kilo gidiyor mu
benimde yarın belli olcak normal yada sezaryan olacağı
bu ara pek bi tırsağım,
herkes normal doğum anısını anlattı bayramda
tırstım bende

canım rüzgar seferim tatlı kızını senin
beraber güzel sağlıklı fotolarınızı bekliyoruz inşallah
hemen sütün geldimi canım

canım siz ne durumdasınız bebeğini hergün görebiliyomusun
dokunabiliyomusun ne zaman çıkacak diyorlar anne sütü falan ne zaman başladınız sütün geliyormu

hergün görmemem için bi engel yok hastane tarafından ama ben maltepe'de annemde kaldığım için hergün çapa'ya kadar gidemiyorum. malum henüz toplu taşıma araçlarına binmem pek kolay değil.
onun için gün aşırı gidiyorum hastaneye, gidincede 1 saat kalıyorum en az yanında.
ateşini ölçüyorum, altını değiştiriyorum kuvözün içinden, sevip okşuyorum sonra da eve dönüyorum.
bir kere kucağıma verdiler, tam kuvözün sterilize zamanına denk gelmiştim;annesinin kucağında dursun dediler, yarım saat kaldı bu sayede.

sütüm geliyor çok şükür. hergün 200 ml falan çıkıyor ama sanırım az gelmeye başladı artık bebeğe.

iyi senin bebeğinin taburcusuna az kalmış.
bizimkinin biraz daha büyümesi gerek, malum çok minik doğduk biz..

senin süt durumları nasıl.
görebiliyor musun bebeğini hergün, başladınız mı emzirme denemelerine?

rüzgarcım tebrik ederimm..güzel haberlerinle gelmişsin,en kısa sürede bebeğini de alıp eve çıkarsınız inşallah.. aynı dileklerim esmer ve hülya için de.. :Saruboceq:

Rüzgar allah analı babalı büyütsün arkadaşım .sen,esmer,hülyada en kısa zamnada bebeğiniz kucağınıza alırsınız inşallah.

X