2010 Ocak melekleri gelmeye başladı canlar

Rüzgarcım Allah en kısa zamanda kucağına almayı nasip etsin.Anne sütüyle bir an önce toparlanır bebeğin, zaten durumuda iyiymiş kocaman maşallah...
Sağlıcakla büyüsün Nida:nazar:

kızlarrrrr bende doğum yaptım

çarşamba günü kontrolümüz vardı
suyum iyice azalmış dr riske atmayalıım dedi hemen doğumhaneye indim
kızım 28.11.09 16:45 de 1960 gr 46 cm sezeryanla doğdu
nida koyduk isminide
ben perşembe günü çıktım hastaneden
kızım hala küvezde çok şükür durumu iyi nefes almaktada sorun çekmedi serumla besleniyordu
dünden beride anne sütü vermeye başladılar yavaş yavaş sütü arttırıp serumu azaltacaklarmış
solunumu iyice normale dönmüş tamamen anne sütüyle beslenebilene kadar kalacakmış
muhtemelen 1 haftayı bulur diyorlar hergün gidiyorum 5 dk gösteriyolar

bir prematüre daha geldiiii opuyorumnanaktan
hayırlı olsun canım, seninde hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin Allah.
bebişlerimizin durumu da aynı senle.

hangi hastanede kuvözde seninki?

nida koyduk isminide
kızım hala küvezde çok şükür durumu iyi nefes almaktada sorun çekmedi serumla besleniyordu
dünden beride anne sütü vermeye başladılar yavaş yavaş sütü arttırıp serumu azaltacaklarmış
solunumu iyice normale dönmüş tamamen anne sütüyle beslenebilene kadar kalacakmış

Demek bir bebişmiz daha oldu. :lepi:Canım hayırlı olsun,Allah en kısa zamanda kucağına almayı nasip etsin. Durumunuzun iyi olmasına sevindim. opuyorumnanaktan

Allah iki meleğimize de şifalar versin
inşallah tez zamanda annelerinin kucağına kavuşurlar

nida koyduk isminide

canım benim yaa
Allah bağışlasın
güzel haberlerini bekliyoruz tatlım
neden seni hemen hastaneden çıkardılar
genel anestezi sezeryanmı oldun
Allah yardımcısı olsun NİDA nın rabbim sağlıcakla uzun mutlu ömürler nasip etsin
yani kaçıncı haftada doğmuş oldu

nida koyduk isminide

rüzgar hayırlı olsun bebeğin ikinizinde iyi olmasına sevindim bir hafta çabucak geçer emin ol çok yakında kızını kucağına alırsın kaçıncı haftada doğurmuş oldun.

rüzgarrr
Allah anali babali büyütsün kismeti bahti acik olsun kizinin. Masallah hemen eve dönmüsün bebisinide en kisa zamanda kucagina alirsin.Fotolarini bekliyoruz.

Yalelcim
Hic acele etmeyin günler su gibi akip gecip gidiyor.Merak etme kucaginada gelecek evde emeklemeye dolaplari karistirmayada baslicak :)))) Oglumun gözünün icine bakiyordum ilk olunca cok degisik duygu hep neyi ne zaman yapacak diye bekler haldeydim :)) Bisi yapar ben esime tel acarim hemen cok komikti halimiz.Bakalim bu sefer neler olacak bu tam sürpriz bize. Umarim zamaninda dogar.
Benim esim 1 subat dogumlu.Bende biraz daha beklesede 1 subat dogsa diyorum ama o kadar da beklemez sanirim :)))

ruzgar masallah bebeginin sorunsuz nefes almasına cok sevindim.su bir hafta goz acip kapayincaya akdar gecer.Allah sağlik uzun omur versin nidana..tabi sana da canim...iyi haberlerini bekliyoruzz

nida koyduk isminide

canım maşallah nazar degmesin demek istiyorum ilk mevlam analı babalı saglıklı büyütsün kızını bahtı acık olsun hep iyilerle karşılaşsın

nida koyduk isminide

ruzgarcım. Allah analı babalı büyütsün. Maşallah en kısa zamanda eve götüreceksin inanıyorum ben . durumunun iyi olmasına çok sevindim canım.

rüzgarcığım hayırlı olsun cn,Rabbim analı babalı büyütsün,bebeğinin sağlıklı olmasına sevindim,inş. bir an önce toparlanır ve minik mutlu yuvanıza götürürsünüza.s.

nida koyduk isminide
canım.hayırlı olsun ...Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah....

Hayirli olsun canim ins. en kisa zamanda toparlanir da evinize gidersiniz. Bize de dua et bebeklerimizi sapasaglim kucaklarimiza alalim.

Rüzgarcım, nida hoşgelmiş sefalar getirmiş, size güzel bir bayram hediyesi olmuş...kilosu da boyu da çok iyi görünüyor, kucağına da alacaksın merak etme canım...

nida koyduk isminide

ayyyyyyyy canım. hayırlı olsun . Allah analı babalı büyütsün. bence d kilosu da boyu da gayet güzel görübüyor. en yakın zamanda Allah kucağına almayı nasip etsin. sorunsuz geçirmene çok sevindim gerçekten. sanırım aralık ayında daha birçok mini merhaab diyecek bize. bebişin gelince fotolarını bekliyoruz tatlı nidanın. kendine dikket et.

ayyyyyyyy canım. hayırlı olsun . Allah analı babalı büyütsün. bence d kilosu da boyu da gayet güzel görübüyor. en yakın zamanda Allah kucağına almayı nasip etsin. sorunsuz geçirmene çok sevindim gerçekten. sanırım aralık ayında daha birçok mini merhaab diyecek bize. bebişin gelince fotolarını bekliyoruz tatlı nidanın. kendine dikket et.

rüzgar'cım hayırlı olsun canım,bebişine de sağlıklı uzun ömürler diliyorum,umarım çok yakında bebeğinle birlikte evinize dönersiniz,kilosu ve boyu gayet güzel,nefes problemleri olmaması da çok güzel,diğer sorunlarıda en kısa zamanda düzelir ve güzel kızını kucağına alırsın inşallah canım,dualarımız seninle...:nazar::Saruboceq:

Rüzgarcım Allah en kısa zamanda kucağına almayı nasip etsin.Anne sütüyle bir an önce toparlanır bebeğin, zaten durumuda iyiymiş kocaman maşallah...
Sağlıcakla büyüsün Nida:nazar:

Demek bir bebişmiz daha oldu. :lepi:Canım hayırlı olsun,Allah en kısa zamanda kucağına almayı nasip etsin. Durumunuzun iyi olmasına sevindim. opuyorumnanaktan

Allah iki meleğimize de şifalar versin
inşallah tez zamanda annelerinin kucağına kavuşurlar

rüzgarrr
Allah anali babali büyütsün kismeti bahti acik olsun kizinin. Masallah hemen eve dönmüsün bebisinide en kisa zamanda kucagina alirsin.Fotolarini bekliyoruz.

Yalelcim
Hic acele etmeyin günler su gibi akip gecip gidiyor.Merak etme kucaginada gelecek evde emeklemeye dolaplari karistirmayada baslicak :)))) Oglumun gözünün icine bakiyordum ilk olunca cok degisik duygu hep neyi ne zaman yapacak diye bekler haldeydim :)) Bisi yapar ben esime tel acarim hemen cok komikti halimiz.Bakalim bu sefer neler olacak bu tam sürpriz bize. Umarim zamaninda dogar.
Benim esim 1 subat dogumlu.Bende biraz daha beklesede 1 subat dogsa diyorum ama o kadar da beklemez sanirim :)))

ruzgar masallah bebeginin sorunsuz nefes almasına cok sevindim.su bir hafta goz acip kapayincaya akdar gecer.Allah sağlik uzun omur versin nidana..tabi sana da canim...iyi haberlerini bekliyoruzz

canım maşallah nazar degmesin demek istiyorum ilk mevlam analı babalı saglıklı büyütsün kızını bahtı acık olsun hep iyilerle karşılaşsın

ayy demek bebişler gelmeye başladı

Allah analı babalı büyütsün

ruzgarcım. Allah analı babalı büyütsün. Maşallah en kısa zamanda eve götüreceksin inanıyorum ben . durumunun iyi olmasına çok sevindim canım.

rüzgarcığım hayırlı olsun cn,Rabbim analı babalı büyütsün,bebeğinin sağlıklı olmasına sevindim,inş. bir an önce toparlanır ve minik mutlu yuvanıza götürürsünüza.s.

canım.hayırlı olsun ...Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah....

Hayirli olsun canim ins. en kisa zamanda toparlanir da evinize gidersiniz. Bize de dua et bebeklerimizi sapasaglim kucaklarimiza alalim.

Rüzgarcım, nida hoşgelmiş sefalar getirmiş, size güzel bir bayram hediyesi olmuş...kilosu da boyu da çok iyi görünüyor, kucağına da alacaksın merak etme canım...

rüzgar hayırlı olsun bebeğin ikinizinde iyi olmasına sevindim bir hafta çabucak geçer emin ol çok yakında kızını kucağına alırsın kaçıncı haftada doğurmuş oldun.
33+4 canım

canım benim yaa
Allah bağışlasın
güzel haberlerini bekliyoruz tatlım
neden seni hemen hastaneden çıkardılar
genel anestezi sezeryanmı oldun
Allah yardımcısı olsun NİDA nın rabbim sağlıcakla uzun mutlu ömürler nasip etsin
yani kaçıncı haftada doğmuş oldu

genel anestezi aldım canım inan belden olsammı diye düşünmeye fırsatım bile olmadı 4 te doğum kararı alıp 4buçukta narkozu veriyorlardı zaten o an biran önce uyusam ve uyansam herşey bitmiş olsa diyordum hiç belden olmayı düşünmedim
benim için yapacak birşey kalmadı hastanede ilk gece zaten gazım çıktı zaten sezeryanda gazın çıktığında işleri bitiyomuş seninle o gün bile çıkabilirdim ama dr. um kal belki sancın falan fazla olur iğne yaparlar dedi öyle kaldım. iğne olmama bile gerek kalmadı.

bir prematüre daha geldiiii opuyorumnanaktan
hayırlı olsun canım, seninde hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin Allah.
bebişlerimizin durumu da aynı senle.

hangi hastanede kuvözde seninki?

amiiiiiiin inşallah biran önce çıkarlar canım küvezden Allah nerede varsa herkesin yardımcısı olsun. ataköy hastanesinde seninki nerede canım

teyzeleri hepinize çok teşekkürler Allahım inşallah hepimizin sağlıkla kucağıımza almayı nasip etsin biz doğum evresini atlattık kucağımıza almak için bekliyoruz. Allaha şükür çok kötü durumdda çıkmadı zayıf tı haftasına göre ama beklediğimizden iyi çıktı 1800 falan diyordu dr. neredeyse 1 kilo fazla doğdu zaten iğnemizide olmuştuk ciğerler için 1 hafta önce
hepinize o an edebildiğim kadar dua ettim inşallah kolay doğumlar geçirip kolayca toparlanalım hepimiz
bugün yine gittim gördüm kızımı çok şükür anne sütünü içiyor arttırıyorlar her gün biraz biraz. çok şükür iyiymiş. gidip izliyip izliyip geliyorum öyle
eve pompa bulduk elektrikli arkadaşın varmış kiralayacaktık bayram girince heryer kapalı bulamayacğız diye üzülmüştük onu kullanıyoruz bebek yok ama sanki varmış gbi gece uyanıp süt sağıyoruz

X