2010 Ocak melekleri gelmeye başladı canlar

öğretmenim, scedcedu, pumpkins...
aceleci anneler ve bebişleri...bebişlerinizle hep mutlu, huzurlu olun inşallah...
bebişlerimiz sizinkilerle birlikte 8 oldu galiba...

Pumpkis, masallah ya bi de ikizler e icerde yerlerini paylasamadilar demek ki en iyisi cikalim disarda daha cok yer var dediler galiba :emir_bebek::emir_bebek:

Allah anali babali büyütsün, saglikli sihhatli, hayirli evlatlar olsunlar ins.:nazar:

doğum yapan anneleri tebrik ediyorum,bebekleriyle sağlıklı uzun ömürler,güzel bi hayat diliyorum:Saruboceq:geçmişe dönüp okuyamıyorum malesef:KK43:(

bende doğum yaptım kızlar,08-12-2009 salı sabahı suyumun gelmesi ile acil ameliyata alındım,35+1 hafta itibari ile Çağan ve Duru artık bizimle,3 gün hastanede kaldık,cuma günü taburcu olduk,bebeklerim çok iyiler,iki gün küvözde önlem amaçlı yattılar,şu an annaneleri bakıyor,bende fırsat buldum,size haber veriyim dedim,şimdilik bizden bu kadar,en yakın zamanda resimlerinide yayınlarım inşallah,hepinizi öpüyorum...

gözün aydın pump'cum. çok güzel bir haber..
çok sevindim, sağlıkla hep birarada olun inşallah..
:Saruboceq:

listemiz coğalıyor kızlar :lepi:

:nazar::nazar::nazar:
:nazar:|....KK Nick....|Beklenen doğum tarihi|Bebeğin Doğduğu tarih|Cinsiyet|Bebişin Boyu,Kilosu|Bebişin Adı|Doğum Şekli
1|hülyaeyup|01/01/2010|29/10/2009|Kız|1200 gr|Ecrin Nisa|sezeryan|
2|esmeralda|20/01/2010|17/11/2009|Erkek|1100 gr|Ayaz Bulut|Spinal sezeryan|
3|ruzgarr|07/01/2010|28/11/2009|Kız|1960 gr,46 cm|Nida|Genel sezeryan|
4|tutku2012|04/01/2010|04/12/2009|Erkek|2940 gr,49 cm|Utku|sezeryan|
5|ogretmenim|04/01/2010|05/12/2009|Erkek|2900 gr||sezeryan|
6|sceddeu|02\01\2010|,,/12/2009||||sezeryan|
7|pumpkins|23/12/2009|08/12/2009|Erkek&kız||Çağan&Duru|sezeryan|
8|delf|06/01/2010|13/12/2009|Erkek||Ege||

Pump hayırlı olsun ikizlerin senin adına çok sevindim çok şükür sağlıkla geldiler dünyaya ikiz bebek taşımak ayrıca bir güç kuvvet istiyor muhakkak Allah sağlıklı mutlu hayat versin onlara inşallah......

Delf seninde güzel haberlerini aldık canım hoşgeldi Ege bebek Allah onada sağlıklı mutlu güzel bir yaşam nasip etsin inşallahh....

Bakalım sıradaki kimmm:1rolleyes:
inşallah böyle güzel haberler almaya devam ederiz.....

ögretmenım,delf,pump,sceddeu hepınıze mahsallah.
guzel haberlerınız almak cok guzel.Allahım saglıklı uzun omurler nasıp etsın yavrularınıza...

doğum yapan anneleri tebrik ediyorum,bebekleriyle sağlıklı uzun ömürler,güzel bi hayat diliyorum:Saruboceq:geçmişe dönüp okuyamıyorum malesef:KK43:(

bende doğum yaptım kızlar,08-12-2009 salı sabahı suyumun gelmesi ile acil ameliyata alındım,35+1 hafta itibari ile Çağan ve Duru artık bizimle,3 gün hastanede kaldık,cuma günü taburcu olduk,bebeklerim çok iyiler,iki gün küvözde önlem amaçlı yattılar,şu an annaneleri bakıyor,bende fırsat buldum,size haber veriyim dedim,şimdilik bizden bu kadar,en yakın zamanda resimlerinide yayınlarım inşallah,hepinizi öpüyorum...

aman mşllah mşallah ay süper ya llh analı babalı b üyütsün inşallah

canim evet cok sukur ciktiik dun gece
tabi stresli oldu o surec ama suan sadece goguslerimden problem yasıyorum.
tam cigerleri dzuldi derken bebek sarilik oldu hastanedeyken.neyse cok sukur gecti gorunuyor sali kontrolumuz var
ben de yeni hayatimiza adapte olmaya calişiyourm:))

canım benim hdi hayırlı olsun analı babalı büyüsün inşallh
sorunların geçecektir eminim güle güle büyüt bebişini

öğretmenim, scedcedu, pumpkins...
Allah analı babalı büyütsün kızlar...
41 kere maşallah bebişlerimize...
Delf te doğum yapmış bugün :asigim::nazar:

pump ve delf Allah analı babalı büyütsün bebişlerinizi,
Rabbim bahtlarını açık etsin,hayırlı ,sağlıklı,uzun ömür versin bebeklerinize

listemiz coğalıyor kızlar :lepi:

:nazar::nazar::nazar:
:nazar:|....KK Nick....|Beklenen doğum tarihi|Bebeğin Doğduğu tarih|Cinsiyet|Bebişin Boyu,Kilosu|Bebişin Adı|Doğum Şekli
1|hülyaeyup|01/01/2010|29/10/2009|Kız|1200 gr|Ecrin Nisa|sezeryan|
2|esmeralda|20/01/2010|17/11/2009|Erkek|1100 gr|Ayaz Bulut|Spinal sezeryan|
3|ruzgarr|07/01/2010|28/11/2009|Kız|1960 gr,46 cm|Nida|Genel sezeryan|
4|tutku2012|04/01/2010|04/12/2009|Erkek|2940 gr,49 cm|Utku|sezeryan|
5|ogretmenim|04/01/2010|05/12/2009|Erkek|2900 gr||sezeryan|
6|sceddeu|02\01\2010|,,/12/2009||||sezeryan|
7|pumpkins|23/12/2009|08/12/2009|Erkek&kız||Çağan&Duru|sezeryan|
8|delf|06/01/2010|13/12/2009|Erkek||Ege||

ay arkadaşlar, ağlaya ağlaya gözüm çıktı şimdi.. bu mükemmel haberleri okurken :)

az daha biz de bu listeye girmek üzereydik... neyseki şimdilik erteledik kızımızın gelişini :)

allahım analı babalı büyütsün tüm meleklerimizi... kızlar, hepinize ve bebeklerinize kırkbir kere maşallah. sağlıkla koklaya koklaya büyütmeyi nasip etsin allahım.

ah be kızlar ,ne aceleci bebekler bu senenin ocak bebekleri:)
Allah hepsine sağlıklı,uzun ömürler versin,analı babalı büyütsün işallahopuyorumnanaktan

kızlar butun bebeklere kırkbır kere masallah... bende subat annesı olucam kısmetse heyecanla takıp edıyorum sızlerı :nazar:

canim evet cok sukur ciktiik dun gece
tabi stresli oldu o surec ama suan sadece goguslerimden problem yasıyorum.
tam cigerleri dzuldi derken bebek sarilik oldu hastanedeyken.neyse cok sukur gecti gorunuyor sali kontrolumuz var
ben de yeni hayatimiza adapte olmaya calişiyourm:))
gozunaydın canım evinize gelmissiniz artık daha rahat olursunuz oglusunla evinizde allah sana kolaylıklar versin darısı zamanında basımıza insallah canım opuyorum seni de oglusunu da cok bu arada oglusun ismi neydi canım

tebrik ederim canım allah bagıslasın ikizlerimiz durucuk ve cagan bey de geldiler demek iyi olmanıza cok sevindim allah saglıkla buyutmeyi nasip etsin canım opuyorum hepinizi cok
ay arkadaşlar, ağlaya ağlaya gözüm çıktı şimdi.. bu mükemmel haberleri okurken :)

az daha biz de bu listeye girmek üzereydik... neyseki şimdilik erteledik kızımızın gelişini :)

allahım analı babalı büyütsün tüm meleklerimizi... kızlar, hepinize ve bebeklerinize kırkbir kere maşallah. sağlıkla koklaya koklaya büyütmeyi nasip etsin allahım.

canım nerelerdesin sen ya olduk meraktan 2 kere mesaj attım sana ama ulasmadı mesajlarım aramaya da cekindim sweetten sonra ya kotu haber alırsam diye ama simdi iyi olmanıza sevindim canım hayırdır ne oldu hayatım begumcuk de mi erkenci davranmaya calıstı bu ocak bebkelri de pek aceleci ama dursun daha ya seninle aynı haftadayız daha cok erken ben oglusa diyorum surekli zamnında gel annecim sakın acele etme diye

Pump delf Allah analı babalı büyütsün bebeklerinizi... Sağlıklı ve uzun bir ömür diliyorum...

Bebeklerine kavusan annelere kolay gelsin simdi bebelerle ugrasiyorlardir gece gündüz

Dogumu bekleyen annelerimize de Allah sabir versin

Hayecan artiyor dogum yapanlarin sayisi arttikca :dance:

X