2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

selam krixalit evt çekiştiiyoruz hayırdır size ne oldu:)
benim eşim yapar sağolsun pantolonlarını evlendiğimizden beri o ütüler..arada cam siler...
akşam işten gelip yatana kadar ayrise hep o bakar.haftasonuda hep o bakar:)
evi süpürür bazen duruma göre...
perdelerio takar..çöpleri o atar..

tartışmanın konusu da şu dan diye girdim ama akşam sinirlerim çok bozuldu kıslar ağla ağla gözlerim poğaça gibi oldu, gece çocuğu yanıma almışım ve çocuk çekyattan cam tartının üzerine düştü, tüm gün üzüntüden leyla gibi gezdim adam bana tavır yapıyor, gittiği yeri bile söylemedi

tartışmanın konusu da şu dan diye girdim ama akşam sinirlerim çok bozuldu kıslar ağla ağla gözlerim poğaça gibi oldu, gece çocuğu yanıma almışım ve çocuk çekyattan cam tartının üzerine düştü, tüm gün üzüntüden leyla gibi gezdim adam bana tavır yapıyor, gittiği yeri bile söylemedi

oy kıyamam yaa....geçmişolsun cnm bişey yoktur kuzucukta...:teselli:
kocayla tartışmışsın salla gitsin ...arada bir küsmek iyidir...aklinialirimsmile

yaa ecrin ya zaten ben sizlerin buluşmanızı kıskanıyorum şimdi bir de kk olarak darülaceze gitme hemde yardım amaçlı hediyeli ne güzel yaaa...

neymiş ben özensiz bir anneymişim, ihmal ediyormuşum, duyduklarıma inanamadım, bu köstebek çocuğun oynarken kafasını avizeye resmen çakmış, ben eğitimdeydim geldiğimde o kadar üzgündü ki çocuğuma üzülemedim bunu teselli etmekten, bunun yaptığına bak,..bi de insan üzülür bir kere ağzından kaçar birşeyler, neyse..tüm gece ben ağladıkça bir de benim dalga geçiyor treeeeegedya, drama quinn falan diye...

krizalit boş verçok biliyor onlar:) bazen diyorum heee ben üvey annesiyim ya ondan bakmadım diyorum:)
ama poğaça gibi benzetmene bayıldım:)

yaa tutkucum seninkide hiç yardımcı değilmiş ama olmazki öyle hele ki şimdi çocuk var!
ev kadınlığı çok yorucu işe gelince ben dinleniyorum açıkçası :)
haklısın canım benimki hiç bi iş yapmaz..yan gelip yatsın..akşamları utkuyu oyala diyorum alıyo koltuğa yanına sıkış sıkış çocuk rahat edemiyo tabi bende durmuyo diyo çıkıyo işin içinden..yere otur oyuncaklarıyla oynayın diyorum yok yorgunmuş..pöff hep aynı valla
selam kızlaaar kocaları çekiştiriyorz öyle miiiii
benimki ile akşam korkunç bir tartışma yaşadıki kesinlikle konuşmayacağım!
selam cnm nasılsın..
iyi siz tartışabiliyosunuz bizde o da yok..
tutku hödük işte..memleket niree :KK1:
bu ara cok daraldım biyerlere gitmeye ihtiacım kafamı dinlemeye ihtiyacım var.....:1no2:

memleket kastamonu olmasın sakın..ayı olanından
bende sıkıldım ya

ben geldiim tekrar yemek yaptım evi topladım az önce demirde emerken uyudu biraz kafa dinleyeyim bende
krizalit geçmiş olsun canım demirde günde kaç kere kafayı vuruyo sayamıyorum birde üzerine ağlarken katılıp morarıyo kıyamam kuzulara Allahtan eşim çok sakindir ben panik olurum rengim atar o sağoukkanlı bi şekilde yapılması gerekeni yapar ama o bişey yapsa ooo benim çenemden kurtulamaz:))))

yok bizde 3-4 etap gezdik
5.etap başlangıcndaymış kaymakamlığın yanında neyse bulduk yani
evet güzel site beğendim ama dedğin gb işin yakın olacak
araba olcak
başak centrde herşey vardı başka yere gerek yok bencede
çocklar için çok iyi bnce
parkda oynar
sakin bi yer site içi karmaşıklık,ses gürültüden uzak
inş canım o taraf gelirsem görüşrüzbugün geldik uğrasaymışım keşke :roflol:

canım beklerim her zaman

canım ben grip aşısını sordum bu sene yapılmaz seneye yaparız dedi..

ahahha benimkide aynı valla..bazeb mutfağa bardak almak için bile girdiyse seviniyorum:)

anan çok uzak şimdi al melisayı bize gel..kaydirigubbakcemile3

ehhehe bizim yatak oasından bile çıkar bazen..bira kutusu,kola bardağı,soda şişesi:KK1:

neden ilk yaş için önermedi canım
ay benim koca melek
yardım eder walla Allah razı olsun ondan
gerçi eski performansı kalmadı

neymiş ben özensiz bir anneymişim, ihmal ediyormuşum, duyduklarıma inanamadım, bu köstebek çocuğun oynarken kafasını avizeye resmen çakmış, ben eğitimdeydim geldiğimde o kadar üzgündü ki çocuğuma üzülemedim bunu teselli etmekten, bunun yaptığına bak,..bi de insan üzülür bir kere ağzından kaçar birşeyler, neyse..tüm gece ben ağladıkça bir de benim dalga geçiyor treeeeegedya, drama quinn falan diye.

çok biliyosa baksın kendi
anne kadar evladını kim düşünür kim kıyar
o üzüntüyle söylemiştir
sağolsunlar üzülünce karşısındakinin ne durumda olduupunu düşünemeden ..ne dediğikleriini bilmeden konnuşabiliyolar
boşver sen kocanı anlar hatasını döner gelir
kuzun iyi dmi canım bir şeyş ohhh
çok fena oldular artık durmuyorlar durdukları yerde

neymiş ben özensiz bir anneymişim, ihmal ediyormuşum, duyduklarıma inanamadım, bu köstebek çocuğun oynarken kafasını avizeye resmen çakmış, ben eğitimdeydim geldiğimde o kadar üzgündü ki çocuğuma üzülemedim bunu teselli etmekten, bunun yaptığına bak,..bi de insan üzülür bir kere ağzından kaçar birşeyler, neyse..tüm gece ben ağladıkça bir de benim dalga geçiyor treeeeegedya, drama quinn falan diye...

canım ya çook geçmiş olsun..sanki böyle durumlarda bize üvey anne muamelesi yapıyolar çıldırıyorum..sanki yavrum ağladıkça benim içim parçalanmıyo..
benimki böyle durumlarda çok sakindir hayatım üzülme falan böyle büyüyecek falan der.
geçen cumartesi ablasıyla halası geldi utku düştü kafa parkeye geldi..onların yanında bana demediğini bırakmadı..
bende çok ağladım çok kızdım ama hatalarını anlamadıktan sonrada hiç bi işe yaramıyo

desteğiniz için çok teşşekürler kızlar, demek hepsi böyle bunların! biraz önce arkadaşım da benzer şeyler söyledi, bir de kadınlara derler dırdır diye, akşam bu olayların üzerine kayınvalidem geldi o bile bana hak verdi.

kocalari cekistirmissiniz bugun simdigoprdum bugun abkmamaistim buraya hic krizim senle konustuk ama soylemedin de uzulme canim bazen boyle oluyorlar iste uzulmustur sonradan kocan da
sezercim sen de kendine gel facede de yazdim yok oyle sinrilenince cekip gitmek falan sakinelsince konusun ve de kizlar kocalariniz is yapmiyosa degismezler bunu kabul etmek ve bosuna kendinizi sinrilendirmemek gerek cunku bu yastan sonra degismezler benimki de hicbisey yapmaz ustunden cikan orda kalir bardak kapidan cikarken konsolun uzreind eorda bitirdiyse icecegi muz kabugu yerde koltugun onunde parkede ama anensi oyle alistirmis her dedigini yapmis haka da yapar bana demisti zaten sevgili kayinvalidem kizim uzuluyorum sana ben alistridim hizmet ister cok diye ama ben takmiyorum artik bu da kotu yonu olsun diyorum her guzelin bi kusuru vardir boyle kabul edecegiz diyorum uzmuyorum kenidmi ilk basta bana da zor geliyordu arkaisni toplamak ama her erkek farkli iste kimi cok yardimci esine kimi d eboyle baska kotu huyu yok cok sukur diyorum siz de polyannacilik oynayin biraz onlar olmasa simdi meleklerimzi yanimizda olamayackti en onemli avuntu kaynagi :)

jasmin sen kocanı özlemişsin belli..
şaka bi yana aslında benimkide şikayet değil bende alıştım 5 buçuk yıl oluyo nerdetse evleneli..benim bu adamda taktığım çok şey var asabrediyorum ilerde toplıcam meyvelerimi diyorum..bakalım ne zaman olucak bukaydirigubbakcemile3

:) tutkucum ee 2 haftada bir gorunce ozleniyor tabi o yuzden kiymetini bilin en kotu koca da olsa yaninizda olmasi ne guzel olmayinca kiymetini anliyor insan hele babsiz evlet buyutmek daha da zor sabret canim mutlaka toplarsin meyvelerini :) sabreden dervisss

ya dervişlikte çok yüksek mertebem var zaten :KK70:

canım sende haklısın tabi..benimkinidemi göndersem yurtdışında çalışmaya..bizimde biraz birbirimiz özlememiz lazım valla.:eek:

günaydın kızlar nasılsınız
dün sabah 6da kalktım ve gece 11de yattım koltukta uyuyaklamışım
akşam yemekye misafirm vardı
onlar gitti 10da bnde buğlemin karnını doyurdum altını değiştim poposunu yıkadım
uyutmaya çalıştım uyumadı saaat 11 oldu
eşime sen ne yapıyosan yap demişim orda hemen uyuymuşum oda oynatmış sonra bakmış
babasıda uyukluyo (uyuklama numarası yapmış)
buğlemde bakmış ikizmde uyuyoruz yanına uzanmış uyumuş
sonra yatağa almış benide sesledi
yatağa nasıl gittiği ni beile hatrlamıyorum çok yorulmuşum
dün bura iş arkadaşım tartışma yaşadım 4de çıktım
artık beni idare etmeyecekmiş kasım sonrası içinde saatinde çıkarsın dedi
bnde çok gerildim patronun oğlunun yanına gittim
bugün konuşacağız bakalım ne olacak

X