2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

çalışanlar içincumartesi denilmiş...sanırımsınır 100 kişiymiş...100 kk kadını bir arada süper:))sende gel ne olcak nasılsa mekan senin:)

berille gelmem çok zor,zaten hafta içi 5 gün burdayım bir de hafta sonu mu gelim,pöff

juli iyiki hatırlattın,hafta sonu pazardan balkabağı almıştım soyulmuş doğranmış,
umarım bozulmamıştır,unuttum yaa,ama eşim ben internetten bir tarif bulimde yapim dedi,
sen güzel yapmıyorsun dedi:dilcikar: ondan unuttum
delfnasıl yaptın cnm,tarif versene saa zahmet..

canım bende soyulmuş aldım. tencereye dizdim üstüne azcık toz şeker kaldıysa kabak tekrar üstüne dizdim yrım saat bıraktım suyunu saldı sonra kısık ateşte 40 dak kadar pişirdim . bu kadarcık.

sağolun kızlar bel fıtığı başlangıcı varmış
10 günlük fizik tedavisi görüyorum bugün 8. gün bitti

geçmiş olsun canım çok.

bak sen yaramaza..bu arada cuma günleri bildirimi unutuyon hacı..unutma emi.... gecen hafta aynı yazdım seni gelmedin...

bu ara nasılsa uyuyo bende saskınım benimde işime geliyo ama cok uyku miskinlik yapıyo bende..canım hiç bi iş yapmak istemiyo:KK1:

oyyyyyy kıyamaaaaaam...Şeniz.

allah korumus bebeyi..cok cok gecmiş olsun...

hayrdır kanka yaa cok gecmiş olsun..kaan mı yaptı :KK1:

şikerlimi ..... ben henüz baslamadım sekere. ama öle versem dünyayı yer herhalde:KK1:

ne poh arama aramıs sabah sabah...

böle koceleri okuyunca bi kez daha gırtlaklayasım geldi herifi alsanaalsanasmile

hee şekerliii azcukkk

selam kızlar demiri annemde uyuttum spora gittim sporumu yaptım geldim bi bakayım dedim size dünya kadan işim var off ya hiç bitmiyo bu ev işi yap yap akşam aynı heryer heryerde

o işler hiç bitmez esracım dün eve geldim 18.30 da ege ile ilgilendim yedirdim içirdim uyuttum saat 2100 de valla 00.00 da hala popomu koymamıştım bir yere

selam kızlar dün bakım vardı giremedim kkya çağanı doktora götürdüm gribimiz yoğunmuş bide öksürğümüzçoğaldı hiç uyumuyo çok mızmız burnu çok akıyo oda onu rahatsız ediyo gene geniz akıntısı çokmuş asist ve peditusa devam dedi ben zaten başlamıştım söledim doktora prof gibi karıyım:)) kocam hemoroitten ameliyata gtti büyük bişiy değil 10 dakkalık sadece dış olana ellicekler daha sora detaylıyı ankarada olcek off off çok uykusuzum yorgunum

geçsin inşalah tez zamanda.

gerek yok dedi kanka.:uhm:

bak dahana sinir bastı...
benimki musluk nasıl acılır onu bile bilez..ekmeğin yerini bulamaz..ay cok sinirliyim zaten iyice sartellerim attı...
akşam gelsinde kavga edelim..alsanaalsanasmile

sabah bana soruyo aidatı ödedin mi....
şimşekler caktı beynimde..onadamı ben bakayım her bişey bende sadece işe gidip para kazanmakmı senin görevin dedim.unutuyomuş aklı dağınıkmıs ne iş yapıyon lan dedim gerizekalı dedim. sanki 4 cocuk bakıyon dedi bana.....kötükedihüso

dememişsindir canım

jullim kız benimde çok kavga edesim var ama kocamın derdi arkada :))) hahaha kıyamıyomda onaaa nese bugünde sabrediyim yarın kavga edem benimkide çok paçurdur deli eder beni ama ev işi güzel yapar halı kanepe siler ama dağınık işte napam oda öleee anca bu kadar eğiliyo odun anası aluştumamamış hiçbişeye bende 8 senedebu kadan değiştirebildim

paçur ne dimek

kızlar su böreği tadında bir börek tarifiniz var mı?
eşim canı su böreği çekiyor da,geçen aldı kesmemiş,yufka,lor aldık pazardan nasıl yapıym??

vallah biz sefaköy tarfından geldik canım
4.etap kısmına geldik ama boşa geldikkaydirigubbakcemile3
ayy sen ordamı oturyosun pardon yanlış bişey demedim inş.
hep site olması güzel
gülerek otur canım evlerde hoş
başak centerada girdm ne ararsan var aslında
herkes alıştığı yere kolay diyor
bnde bu tarafa alışkınım avcılar felan e-5 üzeri

[

yok canım sende diyorumya bizdeilk geldik bulamayıp bir sürü laf etmiştik şimdigünde2 kere geldiğimiz yerin önünden geçiyoruz bilmeyince çok karılık gelşiyor gelirsen yine bu taraflara belerim
bende 4. etaptayım
istanbul çarşının yanında oturuyorum
başak center 5. etapta
ya buranın en güzel yanı eğer marketede yakınsan çarşıda herey var market eczane kuaför fırın pastane banka giyim tuhafiye işini halledip çıkıyosun
3-4 binanın 1 parkı var
çok güzel yürünecek yerler var
işinde yakınsa arabanda varsa yaşanılacak yer
yoksa çekilmez

ben hazır yufkadan hiçöyle su böreği gibi olan yapmadım..
sodalı falan yaparsan öyle oluyormuş sanırım:)

sinemis canım oyalamayıda denedim ama beceremiyorum anında kafayı çeviriyor boşa akıttırıyor

delf senin bakıcı yemeğini yapıyormu yoksa sadece işi ege ile mi?

mehlika annem yumurta-süt-sıvı yağ-peynir (beyaz) -1 soda karıştırıp arasına döküyor haa en alta tam yufya ortaya parça parç yapılmış bir kaç yufka üzerinide yine yarım yufka ile kapatıyor

hem ben yemek defterini kapattım rejimdeyim:)))
haftada bir istediğim kiloyu verirsem ödülüm var okadar:)
bu hafta içliköfte yicem verdiysem 2-3kilo arası eğer vermediysem bişi yok salatalığa devam:))

yok canım sende diyorumya bizdeilk geldik bulamayıp bir sürü laf etmiştik şimdigünde2 kere geldiğimiz yerin önünden geçiyoruz bilmeyince çok karılık gelşiyor gelirsen yine bu taraflara belerim
bende 4. etaptayım
istanbul çarşının yanında oturuyorum
başak center 5. etapta
ya buranın en güzel yanı eğer marketede yakınsan çarşıda herey var market eczane kuaför fırın pastane banka giyim tuhafiye işini halledip çıkıyosun
3-4 binanın 1 parkı var
çok güzel yürünecek yerler var
işinde yakınsa arabanda varsa yaşanılacak yer
yoksa çekilmez

yok bizde 3-4 etap gezdik
5.etap başlangıcndaymış kaymakamlığın yanında neyse bulduk yani
evet güzel site beğendim ama dedğin gb işin yakın olacak
araba olcak
başak centrde herşey vardı başka yere gerek yok bencede
çocklar için çok iyi bnce
parkda oynar
sakin bi yer site içi karmaşıklık,ses gürültüden uzak
inş canım o taraf gelirsem görüşrüzbugün geldik uğrasaymışım keşke :roflol:

delf hang, sosyeteden koptun kız sen daha paçuru bilmiyon hahahaha
paçur dimek dağınık demek üstünden çıkanı yere bırakan demek içtiği su bardağını makineye değel musluğun içine bırakan demek duşa girerken kirlileri kirlilik sepeti yerine hemen öününe bırakan demek ağnatabildimii:))))

sinemis canım oyalamayıda denedim ama beceremiyorum anında kafayı çeviriyor boşa akıttırıyor

delf senin bakıcı yemeğini yapıyormu yoksa sadece işi ege ile mi?

mehlika annem yumurta-süt-sıvı yağ-peynir (beyaz) -1 soda karıştırıp arasına döküyor haa en alta tam yufya ortaya parça parç yapılmış bir kaç yufka üzerinide yine yarım yufka ile kapatıyor

canım ilk önceliği ege ama o uyurken ütümüzü yapıyor , makine boşaltıyor, asıyor topluyor. ama sadece uyurken . o yüzden hrgün bunları düzenli yapıyor diyemem. yemek işine henüz eni konu sokmadım çünkü tam anlamıyla ege ile ilgilenmesini istiyorum. 10 günde bir temizlik için bir kadın geliyor o çekip çeviriyor. ama yine de bebekli ev ben akşam totomu yere koyamıyorummm

delf hang, sosyeteden koptun kız sen daha paçuru bilmiyon hahahaha
paçur dimek dağınık demek üstünden çıkanı yere bırakan demek içtiği su bardağını makineye değel musluğun içine bırakan demek duşa girerken kirlileri kirlilik sepeti yerine hemen öününe bırakan demek ağnatabildimii:))))

bilmiyorum valla ama sen anlattın şimdi anladım ben.sempatiksalakcinni

kız nankör cadı..iyi bardağı musluğa bırakıyo benimki içtiği yerde kalıyo :mymeka:
ay bugün pek bi gıcığım su herife yarın pılımı pırtımı toplayıp anamamı gitsem acep :uhm:

kız nankör cadı..iyi bardağı musluğa bırakıyo benimki içtiği yerde kalıyo :mymeka:
ay bugün pek bi gıcığım su herife yarın pılımı pırtımı toplayıp anamamı gitsem acep :uhm:

canım ilk önceliği ege ama o uyurken ütümüzü yapıyor , makine boşaltıyor, asıyor topluyor. ama sadece uyurken . o yüzden hrgün bunları düzenli yapıyor diyemem. yemek işine henüz eni konu sokmadım çünkü tam anlamıyla ege ile ilgilenmesini istiyorum. 10 günde bir temizlik için bir kadın geliyor o çekip çeviriyor. ama yine de bebekli ev ben akşam totomu yere koyamıyorummm
bilmiyorum valla ama sen anlattın şimdi anladım ben.sempatiksalakcinni

onlarda baya bir katkı sana ama dediğin gibi evde olunca zaten iş ne yap et bitmiyor
çalışan olunca eve yorgun argın gitmekte cabası

benden çok yaşayacaksın juli benimde diyeceğim su içildiği yerde bardak kalır bu da genelde oturma odasıdır

şeker hacı bildiğin toz şeker rezeneyi tek verince içmiyo ama şeker katınca içiii cicibebeyide öleee

anam yoksam gene çok kötü annemi oldum ben :)))

rapuz zaten sizden bize geçti hastalık sen nasıl oldun ben hala grip olamadım anca boğazlarım yanıyo oturuyom:KK43:(( limon mandalin manyağı oldum bide doktora grip aşısı vurduruyımmı diye sorcaktım unuttum bugün bi ara arayımda sorıyım gerçi büyüğe 3 sene vurdurdum bi faydası olmadı gene hasta gene hasta
canım ben grip aşısını sordum bu sene yapılmaz seneye yaparız dedi..
ahahha benimkide aynı valla..bazeb mutfağa bardak almak için bile girdiyse seviniyorum:)

anan çok uzak şimdi al melisayı bize gel..kaydirigubbakcemile3
onlarda baya bir katkı sana ama dediğin gibi evde olunca zaten iş ne yap et bitmiyor
çalışan olunca eve yorgun argın gitmekte cabası

benden çok yaşayacaksın juli benimde diyeceğim su içildiği yerde bardak kalır bu da genelde oturma odasıdır

ehhehe bizim yatak oasından bile çıkar bazen..bira kutusu,kola bardağı,soda şişesi:KK1:

canım ben grip aşısını sordum bu sene yapılmaz seneye yaparız dedi..

ahahha benimkide aynı valla..bazeb mutfağa bardak almak için bile girdiyse seviniyorum:)

anan çok uzak şimdi al melisayı bize gel..kaydirigubbakcemile3

ehhehe bizim yatak oasından bile çıkar bazen..bira kutusu,kola bardağı,soda şişesi:KK1:

yaa tutkucum seninkide hiç yardımcı değilmiş ama olmazki öyle hele ki şimdi çocuk var!
ev kadınlığı çok yorucu işe gelince ben dinleniyorum açıkçası :)

selam kızlaaar kocaları çekiştiriyorz öyle miiiii
benimki ile akşam korkunç bir tartışma yaşadıki kesinlikle konuşmayacağım!

tutku hödük işte..memleket niree :KK1:
bu ara cok daraldım biyerlere gitmeye ihtiacım kafamı dinlemeye ihtiyacım var.....:1no2:

X