2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

saolun tekrar kızlar..iyiki varsınız her seyi denedim....biraz daha iyi düşüyo ama 1 saat sonra gene cıkıyo ates...ama keyfi süper kalkıyo oynuyo zıplıyo :nazar:

sivri 500 gr alması süper bize doktor 350 gr sınır koymustu....

mehlikacım her cocuk bir değil kimi erken yürüyo kimi gec...sonucta er gec yürücek..yeterki sağlık olsun

selam arkadaslar j
ulinin mesajiin gorunce hemen selam bile vermeden cevap yazmişim.artık geçmişi okuma gibi bir luksum yok...annemdeyim gerçi suan..hiç kendi basina birsey yapmiyor oyuncakla 2-3 dk oynuyor o kdar....umarim hepinizin ve bebelerinizin keyfi yerindedir....

rapunzel
sana sormayı unutuyorum hep aldigin pijamadan memnun kaldin mi chiccodan:))

selam arkadaslar j
ulinin mesajiin gorunce hemen selam bile vermeden cevap yazmişim.artık geçmişi okuma gibi bir luksum yok...annemdeyim gerçi suan..hiç kendi basina birsey yapmiyor oyuncakla 2-3 dk oynuyor o kdar....umarim hepinizin ve bebelerinizin keyfi yerindedir....

rapunzel sana sormayı unutuyorum hep aldigin pijamadan memnun kaldin mi chiccodan:))

selam canım nasılsın?

daha giydirmedimki:) annemin evi soğuk oluyor diye kalın pijamalarla yatırıyordum ama uyku tulumu aldım artık bu hafta sonu evden getirirm yeni pijamasını memnun kalacağıma eminim :KK66:

saol örtmenim basladım bende bu sabah daha kısın basında basladık bakalım bu kıs kaç hastalık geciricez...

nası pijamaymış bakem bu

saolun tekrar kızlar..iyiki varsınız her seyi denedim....biraz daha iyi düşüyo ama 1 saat sonra gene cıkıyo ates...ama keyfi süper kalkıyo oynuyo zıplıyo :nazar:

sivri 500 gr alması süper bize doktor 350 gr sınır koymustu....

mehlikacım her cocuk bir değil kimi erken yürüyo kimi gec...sonucta er gec yürücek..yeterki sağlık olsun

geçmişe bakamadım merhaba herkese
çok geçmiş olsun canım meslisam inşallah iyileşir biranöncede rahatlarsınız.
kış geldi hastalıklar başladı.

kızlar size bir sorum var.ben kızıma hemen hamile kalamadım bir düşüğüm oldu.sonra kaldım.
emzirdğimden dolayı adet olmuyordum geçen ay oldum sonra 45 gün sonra oldum.bende dedimki nasılsa yine yumurtlayamıyorum bırakim zamana nezaman olursa.
sonra adetm 6 gün geçti kondurmadım ama başım döndü test yaptım hamileyim.doktora gittim ufak bişey görmedi emin olamadı sonra kan testi yaptık 150 çıktı hamilemiyim şimdi kafam karştı ama mutluyum kimseye söylemedim facebooka yazmayalım akrabalarım duysun istemiyorum bu sefer geç söyliycem .

ayy canım cok sevindim canım a.s. sağlıkla kucağına alırsın insallah...güzel kızına kardes geliyor hee
aman her hamile duyusumda benimde kalasın gelii :KK1: birini şakıttım yaa :roflol:

ayy canım cok sevindim canım a.s. sağlıkla kucağına alırsın insallah...güzel kızına kardes geliyor hee
aman her hamile duyusumda benimde kalasın gelii :KK1: birini şakıttım yaa :roflol:
canım teşekkür ederim .zaten iki tane çocuğum olsun istiyorum .kızımın kardeşi olsun istedim.araları fazla olmasın dedim en azından bişeyler paylaşsınlar aynı anda ders çalışır oynarlar.aynen hamile haberi alınca bende kalım dedim ama bukadar çabuk tahmin etmedim .

kızlar size bir sorum var.ben kızıma hemen hamile kalamadım bir düşüğüm oldu.sonra kaldım.
emzirdğimden dolayı adet olmuyordum geçen ay oldum sonra 45 gün sonra oldum.bende dedimki nasılsa yine yumurtlayamıyorum bırakim zamana nezaman olursa.
sonra adetm 6 gün geçti kondurmadım ama başım döndü test yaptım hamileyim.doktora gittim ufak bişey görmedi emin olamadı sonra kan testi yaptık 150 çıktı hamilemiyim şimdi kafam karştı ama mutluyum kimseye söylemedim facebooka yazmayalım akrabalarım duysun istemiyorum bu sefer geç söyliycem .

hayırlı uğurlu olsun inşallah sağlıkla alırsın kucağına.

he yapıver anacım sende hemendelikafadulden

selam kızlar dünn beri net yoktu ancak bakabildim..
benim pek keyfim yok canım çok sıkkın..eşimle aramız limoni sürekli bi gerginlik içindeyiz..beni anlamıyo çok üzülüyorum..ne utkuya yetebiliyorum ne eve yetişebiliyorum nede kocayı memnun edebiliyorum..sorun bendemi anlamadım gitti..
utkuda sapıttı bu ara..benden başkasna gitmiyo..bana dokunmadan temas etmeden uyuyamıyo..ya klumda yatıcak ya üstüme çıkıcak ya srılcak..2 dk durmuyo hiç bişeyle oyalanmıyo..çok sıkıldım bunaldım offff..allahım sağlığını versin bugünlerde geçer inşallah

çok sevindim canım tebrik ederim..hamilesindir inşallah..
bende çok kararsızım bi tarafım hemen yap çivi çiviyi söker diyo diğer yanım utkuya dört dörtlük bak onla ilgilen o büyüyünce yaparsın diyo..:sinifsinif:

delf ve sinemis çok teşekkür ederim.inşallah sağlıklı bi şekilde kucağıma alırım .kızım da 6 haftalıkken kalp atışını duydum ama bunda daha 5 haftalık kese görünmedi geç döllememi oldu acaba

zeynepnaz tebrik ederim saglikla tamamına erdirsin Allah:))

tutkucum ben de isterim yakin olsun ama 3 yas fark olsa iyi olur ilkine vakit ayırabilmek icin diye dusunuyorum

tutkucum öğretmenim çok teşekkür ederim.
tutku sıkma canını sorun havalar ve çocukların huyları değişiyor.hep senle ya anneci oldu ama bence odasında tek yatır .eşinide boşlama bence benim ki de bize düşkün ama 4 aylıkken odasına koydum yatıyor aslında özgüveni içinde daha iyi ayrı odada yatması sen rahatlarsın canım.

tutkucum öğretmenim çok teşekkür ederim.
tutku sıkma canını sorun havalar ve çocukların huyları değişiyor.hep senle ya anneci oldu ama bence odasında tek yatır .eşinide boşlama bence benim ki de bize düşkün ama 4 aylıkken odasına koydum yatıyor aslında özgüveni içinde daha iyi ayrı odada yatması sen rahatlarsın canım.

haklısın canımda işte eşim beni üzdükçe canım onun için bişey yapmak istemiyo..
bakalım zamanla aşarız inşallah

hello everybody, how are you today?

hehe.. epeydir yoktum valla, özledim kk'yı da.
herkes face'te nasılsa diye, kısıtlı zamanlarda face'e takılıyorum 3-5 dakka molalar halinde.
amma velakin tutkucumun bi haberi üzerine, bi bakıyım buraya da didim.

neymiş bakem bu diyet grubu yarışları? ben de katılacam hemen..

zeynepnaz tebrik ederim saglikla tamamına erdirsin Allah:))

tutkucum ben de isterim yakin olsun ama 3 yas fark olsa iyi olur ilkine vakit ayırabilmek icin diye dusunuyorum

canım ben ne düşüneceğimi bilmiyorum şu an..utkuya tüm zamanımı verdi bak şimdi ne haldeyim..kardeşi olsa mecbur paylaşıcak belki düşkünlüğü azalır diyorum amma velakin içimde elvermiyo ister istemez ikinci plana atılacak..
neyse ortada olmayan bişey için kafa şişirmimm

yalel canım bak grubun linki u
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/91083-7-takim-cuma-zayiflama-yarismasi-1822.html

X