2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

nazzeynep naz tebrik ederim 150 hamişsin demek..ayy ne guzel:)ama geç döllenme olabilir..
150 ise 4 haftaya denk gelir naz..6 veya 7.haftada gidersin tekrar dr...

Son düzenleme:
zeynepnaz allah tamamına erdırsın inşallah sağlıkla kucagına alırsın.senesi dolmadan hamişler çoğaldı bende tırsıyordum bu ay ama oldum çok şükür..

sağol canım içime su serptin sanki ilk bebeğim ya.ama kimseye söylemedim inanamıyorum şoktayım yani

çok tebrik ederim naz, allah tamamına erdirsin inşallah.

bu arada anladığım kadarıyla başka hamişler de var grupta, allah hepinizin bebelerini sağlıkla kucağınızda göstersin bacılar

diyete girdiğimi ilan ettiğim gün, inat yapar gibi, eve çikolatalarla, marzipanlarla, fıstık ezmeleriyle, cipslerle, şaraplarla, kuruyemişlerle dönen kocaya.. ne etmeli?

Juli cok gecmis olsun canim nasil simdi guzel kizim prensesim dustu mu biraz atesi canim ilik su ile eklem yerlerine masaj yap canim
nazzeynepnaz tebrik ederim canim allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah
tutkucum bence utku sana bu kadar bagliyken 2. bebegi biraz ertele derim ben ezilir cok bend e istiyorum 2.yi ama buraka haksizlik edermisim gibi geliyor bu kadar erken 3 yasina gelsin en azindna istiyorum 0-3 yas bebek gelisiminde anne faktoru cok onemli oldugu icin
elif ne guldum ya senin koca da cok hainmis ama yapilir mi bu simdi lahanaya kerevize kafayi takan kadina :)

meraba kızlar nasılsınız çook özledim ben sizi ama benim kuzu çok fena oldu bu ara hiç bırakmıyo bnei hele bilgisayarı görmesin deliriyo o basıcak ille tuşlara pek uğrayamıyorum artık ama aklım sizde herkes iyidir inşallah

düşmedi gitti bu ates en düşük atesi 38 hala ayakta ağlıyor..ne kulak ne boğaz kızımın derdi diş

jesminim cok saol canım
elif :roflol:

diyete girdiğimi ilan ettiğim gün, inat yapar gibi, eve çikolatalarla, marzipanlarla, fıstık ezmeleriyle, cipslerle, şaraplarla, kuruyemişlerle dönen kocaya.. ne etmeli?

yalel fatmazehra teşekkür ederim.
jasmin teşekkür ederim.aslında bende bukadar erken düşünmüyordum ya olucağını tahmin etmedim.birde biz sürekli parktayız kızım çocuklara çığlık atıyor kızıma cevap veren yok sinir oluyorum.abimle aramda 2 yaş var çok iyi anlaşıyoruz.
istedimki beraber oynasınlar bisiklete binsinler tek kalmasınlr.
birde jasmin şimdiki çocuklar bir değişik arkadamın kızı 3 yaşındaydı oğlu olduğunda kıskanlıktan psikolijisi bozuldu tualetini söylemedi yemek yemedi .
küçük olması daha iyi .kızımın herşeyiyle yine ben ilgilenicem bebekle de annem ilgilenir.
ay ne çok uzattım

kızlar size bir sorum var.ben kızıma hemen hamile kalamadım bir düşüğüm oldu.sonra kaldım.
emzirdğimden dolayı adet olmuyordum geçen ay oldum sonra 45 gün sonra oldum.bende dedimki nasılsa yine yumurtlayamıyorum bırakim zamana nezaman olursa.
sonra adetm 6 gün geçti kondurmadım ama başım döndü test yaptım hamileyim.doktora gittim ufak bişey görmedi emin olamadı sonra kan testi yaptık 150 çıktı hamilemiyim şimdi kafam karştı ama mutluyum kimseye söylemedim facebooka yazmayalım akrabalarım duysun istemiyorum bu sefer geç söyliycem .

hayırlı olsun canım..Allah tamamına erdirsin inşallah,sağlıkla kucişine alırsın inşallah...

selam kızlar dünn beri net yoktu ancak bakabildim..
benim pek keyfim yok canım çok sıkkın..eşimle aramız limoni sürekli bi gerginlik içindeyiz..beni anlamıyo çok üzülüyorum..ne utkuya yetebiliyorum ne eve yetişebiliyorum nede kocayı memnun edebiliyorum..sorun bendemi anlamadım gitti..
utkuda sapıttı bu ara..benden başkasna gitmiyo..bana dokunmadan temas etmeden uyuyamıyo..ya klumda yatıcak ya üstüme çıkıcak ya srılcak..2 dk durmuyo hiç bişeyle oyalanmıyo..çok sıkıldım bunaldım offff..allahım sağlığını versin bugünlerde geçer inşallah

havalar da depresyona girme havasında...sıkma canını...beklenti içinde olmamaya çalış canım..ben de sürekli beklenti içinde olurdum..beni anlasın,ben demedeen herşeye koştursun diye..ama olan bize oluyor şekerim...zamana bırak..bak herşey yoluna gireceketir...

sivri senin oğluşunun ek gıdaları yemesi nasıl peki,
bir de bünye meselesi,aynı zamanda senin oğluş çok hareketli olduğundan yakıyordur cnm..

ek gıdaları kahvaltı ve yoğurt öğününü zor yiyor ama 3 saatte bir yedirdiğimden acıkıyor ve yiyor önceden memeye güvenip yemiyordu şimdi emzirmeyi yedirdikten sonra yapıyorum...
karnı yemekten çatlıyor da olsa yedikten sonra emiyor...:nazar:
hemde çok hareketli kıçını temizlemek için 3 kişi seferber oluyor rahat dursun diye..
el hemen pipiye gidiyo bi yandan kaçmaya çalışıyor...

saolun tekrar kızlar..iyiki varsınız her seyi denedim....biraz daha iyi düşüyo ama 1 saat sonra gene cıkıyo ates...ama keyfi süper kalkıyo oynuyo zıplıyo :nazar:

sivri 500 gr alması süper bize doktor 350 gr sınır koymustu....

mehlikacım her cocuk bir değil kimi erken yürüyo kimi gec...sonucta er gec yürücek..yeterki sağlık olsun

canım ama en fazla aldığı ay 500 gram.
son zamanlarda dahada düştü 250-300 gram falan alıyor
melisa nasıl?

kızlar size bir sorum var.ben kızıma hemen hamile kalamadım bir düşüğüm oldu.sonra kaldım.
emzirdğimden dolayı adet olmuyordum geçen ay oldum sonra 45 gün sonra oldum.bende dedimki nasılsa yine yumurtlayamıyorum bırakim zamana nezaman olursa.
sonra adetm 6 gün geçti kondurmadım ama başım döndü test yaptım hamileyim.doktora gittim ufak bişey görmedi emin olamadı sonra kan testi yaptık 150 çıktı hamilemiyim şimdi kafam karştı ama mutluyum kimseye söylemedim facebooka yazmayalım akrabalarım duysun istemiyorum bu sefer geç söyliycem .

hayırlı olsun canım kucağınada al inşallah.....

bu arada herkese günaydın kızlar....

günaydınlar herkese

bu gece uyudummu kaç dakika uyudum hatırlamıyorum mahvetti beni yaaa başım çatlıyor birde işe gel çalış!!!!

nazzeynep kutlarım hayırlısı olsun inşallah umarım sorunsuz bir hamilelik geçirirsin Allah kolaylık versin.....

yalel benide çok güldürdün eşin seni çatlatmakmı istedi rejimimi kutluyor anlamadım :))

gunaydın herkese

EGEM 10 AYLIK OLDUU MAŞALLAH BİZEEE

Son düzenleme:
selam millet günaydın kalkın kalkın öğlen oldu bee sanki gece siz uyumadınz ben artık sabah 7de kalkıorum vegeri yatmıyorum çok yoğun kadınım kalktım oğlum biber dolması istedi onu yaptım öğlen götürcem çağan içerde ağırii beni al dieee
sizlerden ne var ne yok hamile arkidişi nazdı sanırım tebrik koyuyorum sana canım allah sağlıklı hamilelik veevlat nasip etsin sana
mehlika gittnimi doktora kaç kilo olmuş senin dana

tutku boşver işte neticede erkek ve ırkları odundan gellii çok takma bence

delf rapunzel sivrei bebem içerde ağlii emme size naber diim dedim

günaydın kızlaaarr
nazzeynepnazhayırlı olsun cnm,Allah tamamına erdirsin,
testi iki gün arayla tekrarla eğer değer iki katına çıkıyorsa normal bir hamileliktir
cnm hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız,benim de 1 sene çocuğum olmadı,yumurtlama tedavisi gördüm bir kaç ay,
yumurtlama tedavisiyle hamile kaldım değerim ilk ölçtürdüğümde 190 dı,sonraki ölçtürmemde 170 e düşmüştü,iki katına yükselmesi gerekirken,
sonra 1 hafta sonra düşük oldu,arkasına adet olmadan normal yolla hamile kaldım,
kızım dünyaya geldi,
ben henüz ikinciyi düşünmüyorum beril biraz büyüsün,emdiği kadar emzirecem,
inş. ikinci bebekte de aynı sorunlarla karşılaşmam..

ayy canım cok sevindim canım a.s. sağlıkla kucağına alırsın insallah...güzel kızına kardes geliyor hee
aman her hamile duyusumda benimde kalasın gelii :KK1: birini şakıttım yaa :roflol:

aaa çok sevindim canım hayırlı bebişler
olsun inşallh eykek olur bir kız bir erkek ne güzel :emir_bebek:
bende çok özlüyorum hamileliği :CüvCüv:
madem istiyorsunuz doğurun gitsin:KK1:
ben de mi tuhaflık var bilmiyorum ama hamile gördüğümde hafakanlar basıyor,
sanki daha yeni hamilelikten çıkmış gibi hissediyorum kendimi,daha hiç hazır değilim yani,
olurda bir sürpriz olursa zor alışırım duruma heralde..

hello everybody, how are you today?

hehe.. epeydir yoktum valla, özledim kk'yı da.
herkes face'te nasılsa diye, kısıtlı zamanlarda face'e takılıyorum 3-5 dakka molalar halinde.
amma velakin tutkucumun bi haberi üzerine, bi bakıyım buraya da didim.

neymiş bakem bu diyet grubu yarışları? ben de katılacam hemen..
hoşgeldin cnm,özlemişim seni ve ingilizcenikaydirigubbakcemile3

DELF yaşına 2 ay kaldı inanamıyorum büyüdü yawrularımız MAşallahhhh

CADOLOZ maşallah sana tempona valla kendimi hiç bu saatte biber dolması yaparken hayal edemiyorum hatta biber dolması en son hangi sene yapmıştım onuda hatırlamıyorum :)))

ceyce, mehlika günaydınlar sizede

X