2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

naz gözün aydın canım allah sağlıcakla kucağına almaya nasip etsin.

delf ege beyin yaş gününe az kaldı. abi olduk abi yaşasın hepimizin bebişleri kocaman oldu.

tutku salla geç kocayı bu boylar böyle oluyor şekerim kaydirigubbakcemile

delf maşaallah egeye..
sivri maşaallah yemesi, emmesi iyi oğluşunun,demekki çok hareketli olduğundan yakıyor..

DELF yaşına 2 ay kaldı inanamıyorum büyüdü yawrularımız MAşallahhhh

CADOLOZ maşallah sana tempona valla kendimi hiç bu saatte biber dolması yaparken hayal edemiyorum hatta biber dolması en son hangi sene yapmıştım onuda hatırlamıyorum :)))

ceyce, mehlika günaydınlar sizede

günaydın cnm,
cadalozun bu enerjisine hayranııım..

günaydın rapunzel mehlika sivri zambak.

rapunzel nasıl oldu oğluşun ? mehlika berilin kilosu nasılmış ne dedi dr.? sivri gel kız şu zayıflama topiğine fzl kilon varsa ben girdim dün itibariyle söylemesi ayıp değilse rejime başladımda guclubacismile zambak canım belli oldumu cinsiyetiniz enson erkek diyordun ?

Herkese kucak dolusu günaydın
aaa çok sevindim canım hayırlı bebişler
olsun inşallh eykek olur bir kız bir erkek ne güzel :emir_bebek:
bende çok özlüyorum hamileliği :CüvCüv:
naz zeynepcim sendemi bizim gibi kazazede kervanına katıldın. bende 4 buçuk aylık hamişim. Allah sağlıcakla kucağımıza almak nasip etsin.
bu arada sinemis hamileliği özlüyorum demişsin. hayatımdaki en muhteşem iki dönem biri nişanlılık diğeri yiğitime hamileykenki geçen zamanımdı. Allah eşimden bin kere razı olsun. prensesler gibi davrandı bana. Ama ikinci hamilelik öyle hiç olmuyor. İlki gibi özenli olamıyor bazen üşengeçlikten bazende bebişle ilgilenmekten bana vakti kalmıyorki adamcağızın. ya ben ya o oğluşla ilgilenmekle geçiyo zamanımız. Zaten o bakarken bende diğer işlerimi halletmeye çalışıyorum. en son bebiş gece uyuyakaldığında bende yorgunluktan sızıveriyorum. Ama olsun Allah yavrularıma sağlık versin. evimde huzurum olsunda varsın romantik anlarımız yada paylaşımlarımız azalsın. napalım buda hayatın bi dönemi. bebişler büyüyüncede yaşayamadıklarımızı yaşarız.Allah ömür verirse
gunaydın herkese

EGEM 10 AYLIK OLDUU MAŞALLAH BİZEEE

40 bin kere maşallah darısı başımıza

herkese günaydın arkadişler a.s.
nasılınız
bu gece çok uyksuz kaldım buğlem
2den sonra kalkıp ayakta duruyor
yanıma alıyorum yatakta geziyor
bazen gözleri kapalı anlam veremedim
ağlamıyorda bu neyin belirtisi bu uyurgezer mi oldu yoksa

selam kızlar dünn beri net yoktu ancak bakabildim..
benim pek keyfim yok canım çok sıkkın..eşimle aramız limoni sürekli bi gerginlik içindeyiz..beni anlamıyo çok üzülüyorum..ne utkuya yetebiliyorum ne eve yetişebiliyorum nede kocayı memnun edebiliyorum..sorun bendemi anlamadım gitti..
utkuda sapıttı bu ara..benden başkasna gitmiyo..bana dokunmadan temas etmeden uyuyamıyo..ya klumda yatıcak ya üstüme çıkıcak ya srılcak..2 dk durmuyo hiç bişeyle oyalanmıyo..çok sıkıldım bunaldım offff..allahım sağlığını versin bugünlerde geçer inşallah

çok sevindim canım tebrik ederim..hamilesindir inşallah..
bende çok kararsızım bi tarafım hemen yap çivi çiviyi söker diyo diğer yanım utkuya dört dörtlük bak onla ilgilen o büyüyünce yaparsın diyo..:sinifsinif:
slm tutku sıkma canını
koceler bazen odun oluyorlar
tipik bir baba moduna girdiler ilk çocukta ama biraz sallamak lazım:eek:klava:
kendine gelsinler
2.cocuğuda bnce biraz erken 2 yıl sonra bence ideal 3 yaş olması en uygunu diye düşünyorum.
benim o ara 5-6 yıl uzayacak gb görünüyor maddi durumdan dolayı
ev alıp 3 sene kredi ödeyip sonrasında düşünyorum
biraz ara vercem çalışmaya 3-4 yıl kadar
belki sonrasında hiç çalışmam
ama 2.bebeği çok istıyorum
o hamilelikteki bebek kokusunu
tekmeleri herşeyi özledim diyebilirm boshayallersmile

delf ve sinemis çok teşekkür ederim.inşallah sağlıklı bi şekilde kucağıma alırım .kızım da 6 haftalıkken kalp atışını duydum ama bunda daha 5 haftalık kese görünmedi geç döllememi oldu acaba

geç döllenme olmuştr canım merak etme
diyete girdiğimi ilan ettiğim gün, inat yapar gibi, eve çikolatalarla, marzipanlarla, fıstık ezmeleriyle, cipslerle, şaraplarla, kuruyemişlerle dönen kocaya.. ne etmeli?
koceye bişey deme oturup yeee
bu hafta geçsin pazartesi başlarsın artık :roflol:

madem istiyorsunuz doğurun gitsin:KK1:
ben de mi tuhaflık var bilmiyorum ama hamile gördüğümde hafakanlar basıyor,
sanki daha yeni hamilelikten çıkmış gibi hissediyorum kendimi,daha hiç hazır değilim yani,
olurda bir sürpriz olursa zor alışırım duruma heralde..
ben sadece hevesleniyorum boshayallersmile
en yakın tarih 2015 görüyorum

günaydın rapunzel mehlika sivri zambak.

rapunzel nasıl oldu oğluşun ? mehlika berilin kilosu nasılmış ne dedi dr.? sivri gel kız şu zayıflama topiğine fzl kilon varsa ben girdim dün itibariyle söylemesi ayıp değilse rejime başladımda guclubacismile zambak canım belli oldumu cinsiyetiniz enson erkek diyordun ?

valla 4 aylık kontrolümde yine erkeğe benziyo dedi ama bacaklarını açmadığı için kesin konuşmadı. 6 kasımda ayrıntılı var. O zaman belli olur herhalde canım

ceyce bizde durumlar pek iyi değil tam atlattık derken ufak öksürükler vardı önemsemedim ama evvelsi akşam arttı sanki karda kalmış gibi eko yaparak öksürüyordu dün sabah gittik doktora boğazda akıntı var dedi ciğere inmemiş çok şükür ama antibiyotiğe başladık maalesef :KK43:((

sinemis günaydın canım, zambakkız sanada günaydın canım Allah kolaylık versin valla ben kendimi düşünemiyorum hamileliğim zor geçmişti şimdi bu ufaklıkla birlikte hiç baş edemem sanırım yeni bir hamilelikle..

naz zeynepcim sendemi bizim gibi kazazede kervanına katıldın. bende 4 buçuk aylık hamişim. Allah sağlıcakla kucağımıza almak nasip etsin.
bu arada sinemis hamileliği özlüyorum demişsin. hayatımdaki en muhteşem iki dönem biri nişanlılık diğeri yiğitime hamileykenki geçen zamanımdı. Allah eşimden bin kere razı olsun. prensesler gibi davrandı bana. Ama ikinci hamilelik öyle hiç olmuyor. İlki gibi özenli olamıyor bazen üşengeçlikten bazende bebişle ilgilenmekten bana vakti kalmıyorki adamcağızın. ya ben ya o oğluşla ilgilenmekle geçiyo zamanımız. Zaten o bakarken bende diğer işlerimi halletmeye çalışıyorum. en son bebiş gece uyuyakaldığında bende yorgunluktan sızıveriyorum. Ama olsun Allah yavrularıma sağlık versin. evimde huzurum olsunda varsın romantik anlarımız yada paylaşımlarımız azalsın. napalım buda hayatın bi dönemi. bebişler büyüyüncede yaşayamadıklarımızı yaşarız.Allah ömür verirse

Günaydın canım
bende ilk gibi olacağını sanmıyorum ama oda ayrı bi tad olur
senin 2. bebek arası yakın o yüzden belki böyle hissedebilirsin
eşin yiğitle ilgilenip seni dinlendiyor adamcağız ne yapsın
ama doya doya yaşa canım
allah sabır versin senin için zor oluyordur eminki
dedğin gb biraz büyüsünler
sende o zman rahat etcen
biz zora gireceğiz
yoksa bizde eninde sonunda 2. bebeği çoğumuz düşünyoruz

selam millet günaydın kalkın kalkın öğlen oldu bee sanki gece siz uyumadınz ben artık sabah 7de kalkıorum vegeri yatmıyorum çok yoğun kadınım kalktım oğlum biber dolması istedi onu yaptım öğlen götürcem çağan içerde ağırii beni al dieee
sizlerden ne var ne yok hamile arkidişi nazdı sanırım tebrik koyuyorum sana canım allah sağlıklı hamilelik veevlat nasip etsin sana
mehlika gittnimi doktora kaç kilo olmuş senin dana

tutku boşver işte neticede erkek ve ırkları odundan gellii çok takma bence

delf rapunzel sivrei bebem içerde ağlii emme size naber diim dedim

selm canım amma hamaratsın haaa eferim sana.

DELF yaşına 2 ay kaldı inanamıyorum büyüdü yawrularımız MAşallahhhh

CADOLOZ maşallah sana tempona valla kendimi hiç bu saatte biber dolması yaparken hayal edemiyorum hatta biber dolması en son hangi sene yapmıştım onuda hatırlamıyorum :)))

ceyce, mehlika günaydınlar sizede

evt ya canım bende inanamıyorum şaka gibi. zaman akıp gididyor

naz gözün aydın canım allah sağlıcakla kucağına almaya nasip etsin.

delf ege beyin yaş gününe az kaldı. abi olduk abi yaşasın hepimizin bebişleri kocaman oldu.

tutku salla geç kocayı bu boylar böyle oluyor şekerim kaydirigubbakcemile

evt ceycecim abi oluyoruz

delf maşaallah egeye..
sivri maşaallah yemesi, emmesi iyi oğluşunun,demekki çok hareketli olduğundan yakıyor..

sağol canım.

sağol canım amin

ceyce bizde durumlar pek iyi değil tam atlattık derken ufak öksürükler vardı önemsemedim ama evvelsi akşam arttı sanki karda kalmış gibi eko yaparak öksürüyordu dün sabah gittik doktora boğazda akıntı var dedi ciğere inmemiş çok şükür ama antibiyotiğe başladık maalesef :KK43:((

sinemis günaydın canım, zambakkız sanada günaydın canım Allah kolaylık versin valla ben kendimi düşünemiyorum hamileliğim zor geçmişti şimdi bu ufaklıkla birlikte hiç baş edemem sanırım yeni bir hamilelikle..

GÜNAYDIN CANIMMM:1hug:

12.600, 77 cm:nazar::nazar:
kızlaaar dr hastaneye yönlendirdi,
yav mesaj yazıyom sabahtan beri gönderemiyom,

testler yapılıp niçin çok kilo aldığı araştırılacakmış:gitme:

mehlika enden hasteney yönlendirdi rapunzel becerüksüz karısın kızım sen kocam istese yapmam emme oğlum istedi napam

delf maşallah egeye

sinemis naber kız

ya çağan hep aynı kilolarda seyrediyo 10.5 anca olduk 4 aydır nerdese 500 gram ama doktor kilosu iyi diyo bende önemsemiyorum

madem istiyorsunuz doğurun gitsin:KK1:
ben de mi tuhaflık var bilmiyorum ama hamile gördüğümde hafakanlar basıyor,
sanki daha yeni hamilelikten çıkmış gibi hissediyorum kendimi,daha hiç hazır değilim yani,
olurda bir sürpriz olursa zor alışırım duruma heralde..

testler yapılıp niçin çok kilo aldığı araştırılacakmış:gitme:

niçin olcek ne bulsa yiyo desedin ondan alii maşallah bence gereksiz araştırılma yürümeye başlasın veriyolar zaten ama buğlemin maşallah iştahı güzel yiyen çocukta kşilo alır

X