2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sivri geçmiş olsun cnm,
dişlerde etkiliyor olabilir cnm,bir de tam hastalık mevsimi,havalar iyice soğudu çook dikkat etmek lazım,
biz ufo yakmaya başladık,artık doğalgazıda yakmaya başlarız,sıcaklık birden düştü,bu sene kış erken geldi..

bu kış baya soğuk geçecekmiş yandıkkkk:KK43:((
mehlika sen çubuk krakerlere falan başlamışsın ben daha dışarıdan bişeyler yedirmeye başlamadım tuzlu değilmi kraker?

sivri bizim oğlanda öksürüyor çok can sıkıcı ama geçen gün annem dişlerden olabilir demişti bilemiyorum olabilirmi....

sivri haklısın zaten bişey olursa netten bakın diyeceğim
biliyor ben inat ettim mi tuttuğumu koparacağımı
ama burdakiyle zıt gitmek istemyorum o kadr
dedğin gb bu hakkımı isteyeceğim
geçmiş olsun sanada canım
dişler mahvediyor buğlemde dün 2ciyi çıkardı ilk dişiyle 10 gün sürdü tam
ama çok mız mız iyanından ayrılmamı istemyor

selam kızlar..
ev çok soğuk ya..kombidede sorun var.servis çağırdım.geç klmadan gelir inşallah

rengarenk canım buluşma haftaya ertelendi..faceten takip etme şansın varsa b bak..
sagol cnm ilgilendiğin için.....

herkesler günaydın...
moralim çok bozuk kaan öksürüyor...

ya bu oğlan neden böle sık hastalanıyor emdiği halde..

dişlerdenmi acaba?

geçmişi okudum ama alıntrı yapamadım kızlar

cadı seni çok iyi anlamıyorum izinde olduğum günleri hatırlıyorumda 5 dk. oturamazdım...

tutku utkuya dikkat et yevriiim....

feyzacım o senin kesinlşikle yasal hakkın doğum raporunu veya buğlemin kimliğini götür doğum gününü kanıtla ve süt izni kanunuda çıkar interden belki göstermen gerekecek bi durum olur nolu nolmaz....

julii sanada günaydın canım....
geçmiş olsun cnm

gerçekten buz gb oldu bacaklarım
kışlıklarıda çıkarmadım daha buğlemn çok eksiği var ev içinde giymeye tayt alcam
kilotlu çorap rahatca sıcacık olsun
pijama ,eşofman tarzı bişeyler ,uyu tulumu vs derken geçen yılldakiler kısa geliyor artık
alışverişe acil çıkmam lazım
sürekli yerlerde zaten
üşütr diye korkuyorum
artık kanepeden tutunup kalkıyor ayağa nasıl sevnyor
bir iş yapmanı sevinciyle görseniz
büyüdüler vallahi

sivricim gecmiş olsun tatlım....
üzme kendini rabbim dermansız hastalık vermesin bunlar gelir gecer..

bizimde 7 diş var ve hiç memnun değilim hele o 4 ön diş kocaman oldu benim dişlere yaklastı bebek gibi durmuyo ahahahaa :roflol:

Bakıcımız yan yatırıp sırıtına yavaş yavaş vurup ninni söyleyerk uyutuyormuş ,akşam ben evde deneyince deliriyo:))çok harwkwtli sürekli ordan oraya gidip duruyor uyutmaya gelincede çıldırıyor,böyle işte canım sağol iyi dileklerin içinvereliniortak
nazları anneye gçiyo sıpaların..bende işim olduğunda annem bakıyo nasıl uyudumu anne diyorum 2 saat uyudu 3 saat uyudu..nasıl başardın diyorum sırtını sevdim uyudu diyo..ben yapsam memeyi ağzına almadan hayyatta iflah olmaz..
Juliet Allah kolaylık versin sarı liraları getiriyorlarmı bari öyle boş boş gelmek olmasın söyle onlara:))

tutkucum utku Maşallah çok düşkün sana bizimkide yatakta sarılma falan bilmez accık kurt kaynarda popişinde ama çok fena öpüyor annesini içim eriyor resmen içimmm....

menekşe canım düzenleri bozuluyor kolay değil onlarada birde tam idrak edemiyorlar bizde hafta sonları ev değiştiriyoruz çocuk gözünü açıp tuha tuhaf inceliyor kendi evini
utkuda öpüyo ya nasıl muhteşem bi duygu dimi.
aslında utkuda çok deli yatıyo ama uyuyana kadar sarılıyo seviyo kolumda yatıp sırnaşıyo..
ayy benimkide gece uykusuna dalarken üstüme çıkıyo göğsümü öyle emerek uyuyo gazı gelince rahat çıkarıyo sanırım bu pozisyonda ama gece uyandığında naparsak yapalım meme ağzına girmeden gözünü kapamıyo tutku seni bu konuda tebrik ederim nasıl başardın bacım ben kusacak kadar zorla yedirsem bile genede emerek uyuyo
cnm biz emişerek uyumaya başladık yine..bir ay çok güzel devam etmiştik yatır kaldıra araya bayram girdi tatildeo telde mecburen yanımda yatırdım gelince başlayamadık tekrar şimdi istesem başlarım yine emmeden yatağında uyutmaya ama seviyorum öyle uyumasını..büyüyünce ararım bu günleri diyorum..tepem atarsa bi gün yine başlarım yatır kaldır yapmaya
kızlar haklısınız düzenleri değişiyor:KK43: bir de dayanamadığım konu,akşam almaya gidiyorum sarılıyor bakıcıya dudağını büzüyor ağlıyor ,ayrılmak istemiyor ,sabah da verirken benim yüzüme bile bakmaz o kadar öperim falan tık yok ama bakıcıyada gitmek istemez,o kadar üzülüyorumki,herkes çocuk aklı ermiyor falan diyor ama ikna olmuyor içim cız ediyor ve işte o zaman çalışmaktan nefret ediyorum,çocuğum büyüyor ama gündüz şahit olamıyorum yaptıklarına,bakıcımız çok iyi anlatır bana,şöyle yaptı böyle yaptı,insan hiçbirini göremiyor:KK43: çok sıkıntılıyım ve kendimi çok üzüyorum
allah kolaylık versin canım..çalışan anne olmak çok zor..
ayy kıyamam ben ona, nasıl bir anne sevgisidir o.. keyfini çıkar bence canım..
ege hala emerek uyuyo, nasıl vazgeçireceğimi bilmiyorum.. gerçi emdiği için çok mutluyum ama emerek uyuması kötü çünkü gece uyanınca kendi kendine uyuyamıyo meme istiyo..

çok düşkün bana evet..
canım ben bi ara tracy hogg un yatır kaldır sistemini uyguladım utkuya..emmeden kendi kendine yatağında uyumayı öğretiyosun.uygulayabilirsen çok etkili bi sistem..i araştır istersen

diş çıkaran ve hasta bebelere geçmiş olsun..kombinin servisi geldi peteklerin boruları pislik doluymuş tesisatçı çağırmanız lazım dedi..bi haltta yapmadı aldı servis parasını gitti..yarın artık eşim tessatçıyla uğraşsın.[/B

]
sivricim gecmiş olsun tatlım....
üzme kendini rabbim dermansız hastalık vermesin bunlar gelir gecer..

bizimde 7 diş var ve hiç memnun değilim hele o 4 ön diş kocaman oldu benim dişlere yaklastı bebek gibi durmuyo ahahahaa :roflol:
he ya utkununda öndekiler kocaman.göğsünde diş izleri yara yaptı velet..
herkesler günaydın...
moralim çok bozuk kaan öksürüyor...

ya bu oğlan neden böle sık hastalanıyor emdiği halde..

dişlerdenmi acaba?

geçmişi okudum ama alıntrı yapamadım kızlar

cadı seni çok iyi anlamıyorum izinde olduğum günleri hatırlıyorumda 5 dk. oturamazdım...

tutku utkuya dikkat et yevriiim....

feyzacım o senin kesinlşikle yasal hakkın doğum raporunu veya buğlemin kimliğini götür doğum gününü kanıtla ve süt izni kanunuda çıkar interden belki göstermen gerekecek bi durum olur nolu nolmaz....

julii sanada günaydın canım....

geçmiş olsun canım diştende olabilir.

evi aradım azönce telefona geldi öhhö öhhö yapıyor masus... bende ayyyyyyy ne oldu sanaaaaa diyorum hoşuna gidiyor sıpanın :))

hay Allahım facebook a giriliyormuş buradan bizde yasak burda değilmiş dünden beri can sıkıntısından patlamıştım şimdi öğrendimmm:bbo:

bu kış baya soğuk geçecekmiş yandıkkkk:KK43:((
mehlika sen çubuk krakerlere falan başlamışsın ben daha dışarıdan bişeyler yedirmeye başlamadım tuzlu değilmi kraker?

sivri bizim oğlanda öksürüyor çok can sıkıcı ama geçen gün annem dişlerden olabilir demişti bilemiyorum olabilirmi....
cnm arada veriyorum çubuk,her zaman değil,dün özellikle çantama koydum ki otobüste onla oyalarım diye,
dün toplamda bir çubuk yememiştir,tuzlarını sıyırıp öyle veriyorum çok tuzlu değil zati,
bir de bazen ben kek,gofret yerken 2-3 küçük lokma veriyorum,kendi istiyor zaten o iki lokmayı bitirne ben geri kalanını bitiriyorum başka da isteyemiyor:))
berile artık hafta içi özel çorba yapmıyorum,kurumda ne çıkarsa onu yiyor,dün ezogelin vardı bugün tarhana,iki gündür öğle uykusuna erken yatıyor ben yediremiyorum çorbasını,oradakiler uyanınca yediriyorlarmış..

gerçekten buz gb oldu bacaklarım
kışlıklarıda çıkarmadım daha buğlemn çok eksiği var ev içinde giymeye tayt alcam
kilotlu çorap rahatca sıcacık olsun
pijama ,eşofman tarzı bişeyler ,uyu tulumu vs derken geçen yılldakiler kısa geliyor artık
alışverişe acil çıkmam lazım
sürekli yerlerde zaten
üşütr diye korkuyorum
artık kanepeden tutunup kalkıyor ayağa nasıl sevnyor
bir iş yapmanı sevinciyle görseniz
büyüdüler vallahi
ben 8-10 kadar pijama takımı aldım,kreşte de giydiği için hem eve hem kreşe yetsin diye,
dış kıyafeti fazla yok,iki elbisesi var bir kaç tane kapşonlu takımı var onlar da pek sıcak tutmaz artık,dış kıyafeti almam lazım,
wenice de %70 indirim varmış galiba,geçen gün eşim demişti,yarın eşim çalışmassa gidip alışveriş yapacaz..

selam kizlar bu nasil bir hava boyle yahuu durmadan yagiyor sel oldu her taraf burak saolsun ilk defa beni bugun 10a kadar uyttu nasil mutlu oldum 7.30da kalkti 8.30a kadar annem oyaladi 8.30da emip uyudu tekrar 10.15de beraber uyandik super geldi valla hava da karanlik olunca uyudu demek hep boyle yap oglum dedim
chiccodan yurume arkadasi aldim buraga su delfin dedigi tutunarak tekerlekli yuruyenden muzikli falan guzel bisey de daha burak beceremiyro ama muzik calinca hosuna gitti ben tutuyorum oyle caliusiyoruz yurumeye tembel bizim,ki biraz
sivri feyze gecmis olsun kizlar disler fena yapiyor sanirim burakin daha hic disi cikmadi sanirim bana cekecek benim yasimda disim yokmus gerci ben memnunum bu durumdan sizden duydukca soyle oldu boyle oldu diye ne kadar gec ciksa iyidir diyorum
rengarenk canim bulusma haftaya ertelendi sana ozelden atiyorum telimi gerci iyki de ertelemisiz havaya baksaniza bu havada kimse gelemezdi herhalde sabah beri hic durmadan yagiyor bizim burda
rapunzel kiyamam urasa demek seni birakmiyor aksamlari ozluyodur annesi ama ne yapacaksin hayat sartlari onun iyiligi icin calistigini buyuyunce anlar canim

8-10 pijama takimi mi mehlika massallah ben deun ilk defa 2 pijama takimi aldim artik tshirtlerle falan olmuyor sogudu diye ama ben de disar kiyafetine datanamiyom cok tarz seyelr gorunce aliyom dolap doldu tasti ama hepsini giydiremeden buyuyo artik karar verdim gunduz evde de disari kiyafetlerini giydirecegim sonra 1-2 kere giyip kaldiriliyro uzuluyorum
c&ada da uygun seyelr vardi kizlar esofman takimlari falan bakin isterseniz

jasmin berile kreşte de giydirdiğimiz için fazla aldım,
pijama takımı dediğim evde günlük kullanım için alt üst takımlar,çok cici takımlar aldım,
kreşteki bir arkadaşın çok hoşuna gitti aldıklarım bir takım da onun kızına da aldım ,

selam kizlar bu nasil bir hava boyle yahuu durmadan yagiyor sel oldu her taraf burak saolsun ilk defa beni bugun 10a kadar uyttu nasil mutlu oldum 7.30da kalkti 8.30a kadar annem oyaladi 8.30da emip uyudu tekrar 10.15de beraber uyandik super geldi valla hava da karanlik olunca uyudu demek hep boyle yap oglum dedim
chiccodan yurume arkadasi aldim buraga su delfin dedigi tutunarak tekerlekli yuruyenden muzikli falan guzel bisey de daha burak beceremiyro ama muzik calinca hosuna gitti ben tutuyorum oyle caliusiyoruz yurumeye tembel bizim,ki biraz
sivri feyze gecmis olsun kizlar disler fena yapiyor sanirim burakin daha hic disi cikmadi sanirim bana cekecek benim yasimda disim yokmus gerci ben memnunum bu durumdan sizden duydukca soyle oldu boyle oldu diye ne kadar gec ciksa iyidir diyorum
rengarenk canim bulusma haftaya ertelendi sana ozelden atiyorum telimi gerci iyki de ertelemisiz havaya baksaniza bu havada kimse gelemezdi herhalde sabah beri hic durmadan yagiyor bizim burda
rapunzel kiyamam urasa demek seni birakmiyor aksamlari ozluyodur annesi ama ne yapacaksin hayat sartlari onun iyiligi icin calistigini buyuyunce anlar canim

ben çok memnunum o aletten canım. ege bayağı kendi kendine evin içinde tur atıyor onunla. arada kitabın sayfasını çeviriyor. tekrar yürümeye devam:KK1:

8-10 pijama takimi mi mehlika massallah ben deun ilk defa 2 pijama takimi aldim artik tshirtlerle falan olmuyor sogudu diye ama ben de disar kiyafetine datanamiyom cok tarz seyelr gorunce aliyom dolap doldu tasti ama hepsini giydiremeden buyuyo artik karar verdim gunduz evde de disari kiyafetlerini giydirecegim sonra 1-2 kere giyip kaldiriliyro uzuluyorum
c&ada da uygun seyelr vardi kizlar esofman takimlari falan bakin isterseniz

ben dün C&A da pijama takımları beğendim ama içleri pamuklu değildi diye almadık oradan bir mont aldım çok uygundu 39-tl idi lacivert kapşonlu oldukça kalın ama çok güzelkız kıyafetleri vardı dayanamadık eşim kendi arkadaşının kızına bende iş arkadaşımın doğacak kızına bişeyler aldık... eşofman tk. nı görmedim tühhh ...

ben 8-10 kadar pijama takımı aldım,kreşte de giydiği için hem eve hem kreşe yetsin diye,
dış kıyafeti fazla yok,iki elbisesi var bir kaç tane kapşonlu takımı var onlar da pek sıcak tutmaz artık,dış kıyafeti almam lazım,
wenice de %70 indirim varmış galiba,geçen gün eşim demişti,yarın eşim çalışmassa gidip alışveriş yapacaz..

inanırmısnız ben daha kızımı bi bayramlık aldım
doğumdan ilk dört ay hep annem aldı ben bi kaç bişey almıştım
sonrasında
o kadr çok hediye geldiki hatta yazlık 1 defa giydirdiğim o kadr çok kıyafeti varki
boşa gitti hepsi
ama bnde en az 4tane almam lazım evde olmuyor
dışarı kıyafetide filitlli kadife şort ve pantolonlardan alcam çok hoşuma gidiyor öyle

slm jasmin
yürüme arkadaşı almışsın hayrlı olsun
bizimkız çok tutumlu üretken maşllh
dün akşam yürütecine tutunup onla yürüyor
ben mutfaktayken eşim geldi koşarak gel dedi
gittim ki ona tutunmuş odada geziyor
biz hiç göstermedik bile
allahım ne güldüm
tutunarak kalkıyor koltuğa inş kısa zamnda yürür
sen yazınca aklıma geldi

inanırmısnız ben daha kızımı bi bayramlık aldım
doğumdan ilk dört ay hep annem aldı ben bi kaç bişey almıştım
sonrasında
o kadr çok hediye geldiki hatta yazlık 1 defa giydirdiğim o kadr çok kıyafeti varki
boşa gitti hepsi
ama bnde en az 4tane almam lazım evde olmuyor
dışarı kıyafetide filitlli kadife şort ve pantolonlardan alcam çok hoşuma gidiyor öyle

slm jasmin
yürüme arkadaşı almışsın hayrlı olsun
bizimkız çok tutumlu üretken maşllh
dün akşam yürütecine tutunup onla yürüyor
ben mutfaktayken eşim geldi koşarak gel dedi
gittim ki ona tutunmuş odada geziyor
biz hiç göstermedik bile
allahım ne güldüm
tutunarak kalkıyor koltuğa inş kısa zamnda yürür
sen yazınca aklıma geldi

maşaallah buğleme:nazar:
üretkenliğine de maşaallah,annesini babasını masraftan kurtardı desenea.s