2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar..
ev çok soğuk ya..kombidede sorun var.servis çağırdım.geç klmadan gelir inşallah

rengarenk canım buluşma haftaya ertelendi..faceten takip etme şansın varsa b bak..

selam kızlar..

rengarenk canım buluşma haftaya ertelendi..faceten takip etme şansın varsa b bak..

canım komşulardan geçici elektrikli soba falan bulamazmısın?

herkese gunaydın a.s. a.s. a.s.
bugün pek bi keyifli kalktım yaww hayır olsun..
.
günaydın arkadaşlara.s.
artık bzmde gece uykusu falan kalmadı....hep kesik kesik uyuyorum ve tabiki uykumu alamıyorum..akannehir.
akşam 8.30 gibi yatıyoruz 10 da kalkış....tekrar 1 gibi uyuma....gece 3 te kalk 4.30 ta kalk en son 6.30 7 gibi ayaktayız...elimiz sürekli ağzımızda...yandaki dişlerimiz çıkıyor....
zaten 8 dşişimiz var biz herhalde yaşımıza kadar hepsini çıkarıcazsempatiksalakcinni
ev işi zaten hiç bitmiyor...hava bugün burda baya serinledi...artık halı serme temizlik faslı başlayacak...sabah gökgürültüsüyle uyandım hava hala kapkaranlık...
faranjitim yine azdı...boğazım berbat...gargara antibiyotikle idare ediyorum...
gecmiş olsun aycacım..maşallah eceye...azı dişler zor cıkar diyorlar insallah kolayca cıkarırı güzel kızın
selam kızlar..

aman tam zamanında ya bozulmu..bian evel gelseler bari..utkum üşümesin :2:

canım komşulardan geçici elektrikli soba falan bulamazmısın?

bugün pek bi keyifli kalktım yaww hayır olsun..
.

gecmiş olsun aycacım..maşallah eceye...azı dişler zor cıkar diyorlar insallah kolayca cıkarırı güzel kızın

aman tam zamanında ya bozulmu..bian evel gelseler bari..utkum üşümesin :2:

eşim çok üşüyen bi insan olduğu için kombi yetmez ona..
2 tane ufo var yakıyoruz birini şimdi

günaydın arkadaşlarım
tüm bebeler gb buğlemde çok huysuz dün ben 4de eve gittm
4e kadr yarım saat uyumuş
dün 2.diş patladı bizimde yavaş yavaş çıkmaya başladı

buğleme de maşallah.. :nazar:
Teşekkürler teyzesiboshayallersmile

ay kızlar yazdıklarınızı okudumda belki bana kızıcaksınız ama bende çalışmayı isterdim sadeceakşamları evde olsaydım keşke belki bu kadar yorulmazdım daha şu saat oldu ben anca ortalık toplama işini bitirip süpürgemi yapabildim daha yemek yapıcam çağan çok anneci oldu sürekli hep beni al diye ağlıyo daralıyorum artık zaten uykusuzluktan gözlerim acıyo gece uyuma sabah 7de ayaktayız offf offff en azından şu kadar yorulmama para kazanırdım bi işe yarardı:)))
cadıcım seni çok iyi anlıyorum bnde izinlyken günümün nasıl geçtiğini anlamıyorum
ev hanımı olunca öyle
ama birde şöyle düşün bizde hem çalışıyoruz hemde evin işlerini görüyoruz
en kötüsüde bebeğimzden ayrı kalıyoruz
eve gidince nasıl sarılıp öptüğünü görmelisn bırak üstümü değiştrmeyi elimi yıkayamıyorum
tüm sorumluluk yine annede allah tüm annelere sabır versin
senn dedğin gb çalışmanın en iyi yönü ay başında emeğinin karşılığını almak oluyor
bu konudada sana katılıyorum canım

çalısan anne olmak cok zor..allah hepinize kolaylık versin...ilerde hem cocuk hem siz daha rahat edeceksiniz ama şimdi cok zor...
:1hug:

günaydın kızlar
günaydın canım

günaydın arkadaşlar...

günaydın canım
günaydın arkadaşlara.s.
artık bzmde gece uykusu falan kalmadı....hep kesik kesik uyuyorum ve tabiki uykumu alamıyorum..akannehir.
akşam 8.30 gibi yatıyoruz 10 da kalkış....tekrar 1 gibi uyuma....gece 3 te kalk 4.30 ta kalk en son 6.30 7 gibi ayaktayız...elimiz sürekli ağzımızda...yandaki dişlerimiz çıkıyor....
zaten 8 dşişimiz var biz herhalde yaşımıza kadar hepsini çıkarıcazsempatiksalakcinni
ev işi zaten hiç bitmiyor...hava bugün burda baya serinledi...artık halı serme temizlik faslı başlayacak...sabah gökgürültüsüyle uyandım hava hala kapkaranlık...
faranjitim yine azdı...boğazım berbat...gargara antibiyotikle idare ediyorum...
ayçacım çok geçmiş olsun canım
yine ece gündüz uyursa sende uyu hemen
günaydınnlarrrr çok yoğunum bir bakayım dedim dünyazdıklarınızdan çok etkilendim çalışan anne sendromu bu ara bende çok fazla var zaten akşam çok geç saatlere kadar çalışıyorum dün eve 10 da gittim kuzum uyuyordu biraz uyandırdım sevdim ama uykusu bölündüğü iin huzursuz oldu ağladı tekrar uyuttum dün kahrettim yine çalışmak zorunda olduğum için.bugün bakalım kaçta evde olacağım.
ofertacım nasılsın canım
eve çok geç gidyorsun
keşke bunu bi konuşsan yada başka bi iş baksan
hemen çık demiyorum ama el altından
bak derim

selam kızlar..
ev çok soğuk ya..kombidede
sorun var.servis çağırdım.geç klmadan gelir inşallah
selam tutku elektrkli soba yokmu
aman üşütmeyin

bugün pek bi keyifli kalktım yaww hayır olsun../QUOTE]

günaydın canım ne güzel işte :nazar::nazar::nazar:

juli günaydın

kızlar benim süt iznim bu ay bitiyor sanıyordum
ama ne kadr saçma gelecek ki size aklımda öyle kalmış
defalrca netten okumama rağmen 1 yaşına kadr yazısını
6ay neyse o aklımda kaldığı için iş yerine ekim sonuna kadr dedim
şimdide aralık 18e kadr olduğunu nasıl söyleyecğim
yanımda çalışan arakadaş ben seni idare edemem diyor
moralim çok bozuk kendi elimle hakkımı kullanamıycağım
resmen beynim üstü örtüldü niye 6ay dedğysem
şimdi özel olduğu için çok ses çıkaramam diye düşünyorum
bana bi akıl verin patrona çıkıp konuşsam mı?
doğum iznimde idare ettiler
şimdi hep 4 çıktım
1,5 ay için kötü olmaya değermi şaşrdım ben

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlarım
tüm bebeler gb buğlemde çok huysuz dün ben 4de eve gittm
4e kadr yarım saat uyumuş
dün 2.diş patladı bizimde yavaş yavaş çıkmaya başladı
sinemis günaydın maşallah buğleme o da kıtlamalıkları çıkarmaya başladı demek :nazar:

kızlar benim süt iznim bu ay bitiyor sanıyordum
ama ne kadr saçma gelecek ki size aklımda öyle kalmış
defalrca netten okumama rağmen 1 yaşına kadr yazısını
6ay neyse o aklımda kaldığı için iş yerine ekim sonuna kadr dedim
şimdide aralık 18e kadr olduğunu nasıl söyleyecğim
yanımda çalışan arakadaş ben seni idare edemem diyor
moralim çok bozuk kendi elimle hakkımı kullanamıycağım
resmen beynim üstü örtüldü niye 6ay dedğysem
şimdi özel olduğu için çok ses çıkaramam diye düşünyorum
bana bi akıl verin patrona çıkıp konuşsam mı?
doğum iznimde idare ettiler
şimdi hep 4 çıktım
1,5 ay için kötü olmaya değermi şaşrdım ben

ben anlamadım bu senin en doğal hakkın değilmi? "ben yanlış biliyormuşum hem buğlemde diş çıkarmalara başladı sıkıntılı bir dönemdeyiz bu hakkımıda aralık 18 e kadar kullanmak istiyorum" demelisin diye düşünüyorum

ben anlamadım bu senin en doğal hakkın değilmi? "ben yanlış biliyormuşum hem buğlemde diş çıkarmalara başladı sıkıntılı bir dönemdeyiz bu hakkımıda aralık 18 e kadar kullanmak istiyorum" demelisin diye düşünüyorum

bencede canım yanlış biliyomuşum dersin yalan değilki..

feyzacım senin şimdi yasal iznin dimi....kim ne diyebilirki hak var hukuk var ister özel olsun ister kamu.. doğum yapan kadınlara verilmiş bir hak..sonuna kadarda kullanacaksın..yanlıs biliyormusum dersin...

ahh canım ben gün boyu nette hamileyken okuyan biri olarak
nasıl böyle bi dengesizliğe düştüm
kendi kendime
benim yerime bakan arkadaş idare edemem diyor
o zıtlık yapıyor şimdi yıl sonuna gelyoruz yoğun diye
nde aralıksız resmi bankları işlyorum ay sonuna tüm bankalrı sırflıycam bana bişey demeye yüzü olmasın diye
sonrada patronla çıkıp konuşcağım benim en doğal hakkım
bilmyorum yaa kendi hatam bu

bencede canım yanlış biliyomuşum dersin yalan değilki..

feyzacım senin şimdi yasal iznin dimi....kim ne diyebilirki hak var hukuk var ister özel olsun ister kamu.. doğum yapan kadınlara verilmiş bir hak..sonuna kadarda kullanacaksın..yanlıs biliyormusum dersin...

hala kendime inanamıyorum
nasıl dediysem bilmiyorumkismile
ama dedğim gb ay sonu demeyi düşünyorum kızlar
haklısınız hakkımı yedrmek istemyorum
en azından erken çıkma deseler bile
o zman cumartesi yarım gün gelmem diyeceğim planı o :umursamaz:

sinemisarkadaşlara katılıyorum,yanlış biliyormuşum de,gerekirse ilgili yasayı internetten çıkar göster,bu bizim yasal hakkımız sonuçta,1,5 ay kısa bir süre değil,

dışarda nasıl yağmur yağıyor,kreşe gidip kızımı emzirdim,uyuttum geldim,
yağmurlu havada uyması güzel olur,yavrucağım mışıl mışıl uyusun,uyanınca çorbasını yedirirler artık...
dün eve berille tek gittik,neyseki otobüs boştu ve tek vasıtayla gidebildik ama beril otobüste çok huysuzlandı ,
çubuk krakerle bayağı oyaladım sonra o da kar etmedi ağlamaya başladı,
evde eşim olmayınca hiç bir iş yapamadım sürekli mızmızdı,en son ağrı kesici verdim bende,
dişler çok rahatsız ediyor,damakları kabarmış diğer dişlerde yavaş yavaş geliyorlar sanırım..
Allah'ım yavrularımızın dişlerini ağrısız,sancısız ,kolaylıkla çıkarmalarını nasib etsin..

herkesler günaydın...
moralim çok bozuk kaan öksürüyor...

ya bu oğlan neden böle sık hastalanıyor emdiği halde..

dişlerdenmi acaba?

geçmişi okudum ama alıntrı yapamadım kızlar

cadı seni çok iyi anlamıyorum izinde olduğum günleri hatırlıyorumda 5 dk. oturamazdım...

tutku utkuya dikkat et yevriiim....

feyzacım o senin kesinlşikle yasal hakkın doğum raporunu veya buğlemin kimliğini götür doğum gününü kanıtla ve süt izni kanunuda çıkar interden belki göstermen gerekecek bi durum olur nolu nolmaz....

julii sanada günaydın canım....

mehlika sizede çok geçmiş olsun canım dişler çok fena gerçektende mahvetti bizi çocuğum gül gibi soldudiş yüzünden

istemiyorum bu kadar erken çıkarmasıııııııııııııııııııı

daha 8,5 aylık ve 7 dişii var çok fazla

keşke 10 ayında başlasaydı çıkarmaya

sivri geçmiş olsun cnm,
dişlerde etkiliyor olabilir cnm,bir de tam hastalık mevsimi,havalar iyice soğudu çook dikkat etmek lazım,
biz ufo yakmaya başladık,artık doğalgazıda yakmaya başlarız,sıcaklık birden düştü,bu sene kış erken geldi..

ben yakıyorum doğalgazı evde sıcak hep bi ayarda ılık oluyor ne olacak bilmiyorum böyle yaaaa

X