2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

gece mamalari aldimm geldim amaa uyudu yiyemeden hipp ugruna geç kaldim....bakalim bu gece kaç kez kalkıcaz...

hahaha nıye almıyosun hayırdır?
julı hayat benıde yoruyorrr uykusuzluk hak getıre hergun temızlık yapmak offffffffffffffff

bıktım temizlikten valla hergün sil süpür yoksa bütün parkeleri yalıyor velet....

aynennnn benım kızda ole tum lamınantları yalıyorrr.bebek deterjanı aldım tavsıye ederım bak.gunde ıkı kere sılıyor supuruyorum spor oluyor bıze kılo verırırız:):):)

benım gozler kapanıypor kızlarrrr her aksam kız yatınca gırıp sohbet edıcem dıyorum ama sabahın korunde kalktıgım ıcın dayanamıyorum artık bende erken yatıyorum.hepınıze ıyı gecelerrr allah rahatlık versın heponızeeeeeeeeeee

nasıl alışırım bilmiyorum bugün hiç yatır yapamadık hep ayak istedi sallamadım huysuzlandı durdu birde bana küsmeye başladı en ufak sesimi yükseltsem onunla ilgilenmesem dudaklarını büzüp arkasından ağlamaya başlıyor
süpürge benimde şuan arnica su filtreli çok memnundum ama 1 aydır koku yapmaya başladı önceleri önemsemedim herhalde yıkadıktan sonra tam kurumadan kaldırdım nem kokuyor dedim ama değil ancak nefesim tıkanınca anladım kokunun ağırlığını

öğretmenim
gece kaşık maması zor olmazmı ben akşam öğününde kaşık maması gece biberon maması veriyorum

çok geçmiş olsun...

kızalr size çook ÖNEMLİ bi soru sorucam lütfen herkes cevaplasın

şimdi ben doğumdan sonra ilk defa geçen ay regl oldum
geçen ay ayın 11 inde ldum
ama bu ay hala tıkyık
dün test aldım yaptım tek çizgi
fakat ben niye hastalanamadım
tam bir hafta oldu gecikeli yarın da olmazsam dr arıycam

benim merak ettiğim sizlerde de böyle düzensizlikler oldumu

selam arkadaslar

onceki sayfalarda beslenme duzeni konusulmus
face de yazdim bizimki su sekilde:

sabah 7 - 8 arasi 180 cc devam sutu
10-11 kahvalti, ihlamir yada devam sutu + 2 tatli kasigi labne yada 1 tatli kasigi labne ile1 tatli kasigi beyaz peynir + 1 tatli kasigi dogal dut pekmezi yada dogal uzum pekmezi + 1 cay kasigi zeytin yagi yada 1 cay kasigi tereyagi + 6 cicibebe + 1 cay kasigindan fazla ezilmis ceviz + azicik meyve puresi ekleyerek kivamini sagliyorum
gun asirida 1 yumurta sarisi muhakkak ekliyorum karisima

oglen 1 - 2 arasi corba, donusumlu tavuk yada kiyma ekliyorum, hala sebze corbasi yiyoruz diger corbalara gecemedik daha
4 - 5 arasi el yapimi yogurt bi kaseyi bitiriyor cok seviyor yogurdu yogurt fazla doyurmuyor bir saat sonra falan karisik meyve puresi veriyorum

aksam 8 - 9 arasi 180 cc devam sutu
11 gibi 150 cc devam sutu ile gece uykusuna tam geciyor

evde degilsem corba yerine hazir sebze pureleri veriyorum
birde devam sutunun icine bebek cereal 'leri var ben princli olani ekliyorum cok besleyici
ortalama 9 saat deliksiz gece uykusu var
gun icinde 2-3 kez uykuya gidiyor ortalama 3 saat uyuyor

bu arada hasta olan bebislere gecmis olsun diyorum
kiyamam ben onlara
benim kiziminda 3-4 gundur burnu tikali
bazen nefes alirken zorlaniyor
atesi yok diye dr a goturmedim
saglik sighatle ins.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…