2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Rylai

bana da doktorom flor verdi ayrica.zymaflor ama vermesi zor geliyor oncesinde ve sonrasında 30dk sut vermemek gerek.

Allah tekrar güle güle kazasız belasız kullanmak nasip etsin borç ödeme kolaylığı versin. valla bizim yoldada bi bebiş olduğu için ekstra bişeye cesaret edemiyoruz ben buna bile korkuyorum ya ödeyemezsek diye. en iyisini yapmışsınız araba gerçekten çocukluya şart helede anne baba çalışıyosa

lenn sizin kocelere neden öle büyük zamalr gelmiş çok haset ettim şimdii
mehlika senin eşin güvenlik değilmidi hacı öle büyük zamlar gelmez bizimkilere ne iş şirket yukardan öeleceniz diye habaermi almışta zam yapmış bizimkine 6ayda 20 tl zam veriler utanmasalar onuda vermicekelr((

utkunun ateşi öğlen 35,5 a çıktı fitil verdim düştü ama isali geçmedi ve boğazında hırıltı var..şimdi uyuyo uyanınca dr a götürcem..

ben ne devit ne flor ne kan damlası çok uzun zamandır hiçbirini kullanmıyorum..ne olcak bu halimiz bilmem

tutku ben de kan damlasi vermiyorm test etmeden vermek çok dogru gelmiyoru

zaten ishalken atesliyken ya da enfeksiyorn varsa demir damlasi kullanmamalı

juli haşlanmış patates muz yedir ishalini keser..
muz verdim şimcik...
....

juliet birde şeftali yedir melisaya
seftali suyu verdim...birde muz yedi..ay sabahtan beri 4 oldu akşama kaç olur bilmem...
bnde bugün ne çorbası yapsam kızıma
patatesli havuçlu olmasın
gerçi hergün soğuk yarma çorbası içiyor
babannesi yediryor
o nası cor ba....bugün semizotu yapıcam o yüzden corba yapmıcam...domatesli zytinyağlı yaparım melisayada olur
ben bugün semizotu yapıcam

ben devit vermiyorum bu kızın dişleri o yüzden mi çıkmadı yaaa
niye vermiyon hacı..
ben sürekli olmasada haftada 4 kez veriyom

utkunun ateşi öğlen 35,5 a çıktı fitil verdim düştü ama isali geçmedi ve boğazında hırıltı var..şimdi uyuyo uyanınca dr a götürcem..

götür canım salgın varmış
doktor banada sordu atesi varmı diye...

senin alıntında gördüm ateşi 35,5 yazmışım..görende delimi bu dicek..ateş 38,5 tu..evet ya dişten falan diye düşünüyodum ama hırıltı girince işin içine görüntü değişti..

öğretmenim çok haklısın bende karşıyım ölçüm yapılmadan kan damlası kullanılmasına

bakalım bende bizimkini babaylamı göndersem onada cesaret edemiyorum çocuk durmazsa diye neyse ben eccük daha düşüneyim
bizim babası makina aldı evde kesti 5 numaraydı sanırım tatile çıkmadan ben kesilsin istedim kafası çok terliyordu onun yüzünden hasta olmasın diye getti caanım saçları

tutku ben de kan damlasi vermiyorm test etmeden vermek çok dogru gelmiyoru

zaten ishalken atesliyken ya da enfeksiyorn varsa demir damlasi kullanmamalı
yaaa bizim kan damlası çok iğrenç bodrumadayken sağlık ocağından almıştım ilk kullandığımızdan değildi zaten bu çocuğun yeme fobisini bunada bağlamıyor değilim çocuk ilacı kullanmaya başladıktan sonra kaşık görmek istemedi pas gibi tadı ıyyy epeydir vermiyorum versemde almaz zaten

inş. önemli bişey çıkmaz

kıs bizimki zati 2 yıldır zam almıyodu 1000 tl ile geçinmeye açlışıyoduk maması ıvırı zıvırı hep eksideydik normalde yılda bi kez 100 lira zam yapıyolardı geçen yıl krizi bahane ettiler vermediler
bu yıl toptan verdiler buna şükür

şükretin kızım bizde aynı durumdayız hatta 900 alıyo benim eşim mesai yaparsa anca 1000 olii hemide iki çocuk var doğalagı okul açılcak servisi maması bezi gerçi çağanın bezini çoğunda sponsorları alii ama olsun genede hep ucu ucuna yettii bizde çok daralmıştık dediğin gibi içten ye bunu ye bunu en sonunda hesaplara ben el koydum benim kocişe kalsa hep içerden giderik ama ben onu hep frenliyom hastalık var bişiy varaman harcama idareli ol bakalım ne kadar böle gidicez inşallah bizede zam verirler

İnşallah canım bide büyük şehirde yaşamak maddi açıdan daha zor biz mümkün değil o parayla geçinmemiz diyorduk zaten oda ailesinden arada destek alıyomuş
hayırlısı Allahım sağlıktan ayırmasında gerisi bi şekilde hallolur İnşallah

biri bana özet geç ebilir mi? herkes ve bebeişler iyi mi?

delf valla bu saatte işte olnalar işten çıkıyor evdekiler iftar hazırlığı yapıyor bi bizmi kaldık ne özet geçmek isterdim ama ben herkesi birbirine karıştırmak istemem sen daha tecrübeli birinden öğren daha iyi canım

biri bana özet geç ebilir mi? herkes ve bebeişler iyi mi?

hadi bu kıyağımı unutma nerdedin sen bugün gö<ükmedin hacı

esmer karısının oğlu hala hırlıyo ama bugün biraz öksürmeye başlamış iyiye işaret

julinin kızı milleti kıskandı ishal oldu

mehlikanın kızı iyi gibi veeee araba aldılar hemide klimalı:)))

utkunun bebeğide akşam üstü ateşlendi doktora götürcekti hırıltısı olmuşa zcık götürem dedi

ceycenin oğlunun hem dişi çıktı hemide emeklii

çağan kel caliou oldu

aklıamgelenler bunlar atladığım varsa birileri sölesin benden bu kaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…