2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

dimple ve oferta regl düzene girmesi 3-4 ayı buluyor benim anca anca düzene girdi canım skıntı yapmayın

süt konusundada oferta hepimiz aynıyız canım.. bol bol rezene iç ve beyaz üzüm ye ben yle yapıyorm gene biraz farkediyo

oo maşallah ayaza o dötlerin üstüne oturma yokmu yerim o dötleri yerim...opuyorumnanaktan

zambak arabaları da ne?

bunlar bayağı etkiliyo gerçekten juli

oruç tutuyomusun?

günaydın güzel annişler
buğlemde artık geceleri binbir nazla emiyor gece savaş ettik
hadi kızım em biraz diyorum
ıhh diyip popoyu dönüyor
tekrar çeviyorum
mememee bişeyler diyip kızıyor memeyi emmek istemyorum diyor
en son artık kalktım mama yapmaya
babasına sinirli sinirli meme meme bişeyler diyodu
eşimde nasıl kahkaha atıyor dile bak sana nasıl laf sayıyor die
mamayı zor yetştrdim kıyameti kopardı

ayy cnm benim biberona alıştı ya,emmek zor geliyordur belki,
bir de buğlem sanırım biraz aceleci çabucak doymak istiyor memeyle uğraşmak istemiyor anlaşılan,
ben de berili emziremedim sabah,6,5 ta uyandı emzirmeyi denedim emmedi,
kreşe gelince yine emzirmeye çalıştım çok az aldı memeyi ağzına gei bıraktı emzirmeye çalışınca ağlıyor,
elimi ısırıyor dişini kaşıyor,sanırım dişi kaşınıyor,2 gündür de çok mızmız,
bu arada eşin ve sen nasıl oldunuz,tansiyonun tekrar düşmedi inş..

mehlika arabamı aldınız canım hayılı olsun sorması ayıp ne marka ne kadara ve ödemelerini nasıl yapacaksınız canım bizde düşünüyoruzda

bu arada siz ev kredisi ödemiyormuydunuz canım..

dün eve giderken berile karışık meyve püeresi ve karışık meyveli kavanoz muhallebi aldım,
dün akşam burnunu her kaşıkta sıka sıka bir kavanoz muhallebiyi yedirdim,
yatmadan önce de emzirdim,oh dedim rahat bir uyku çekecem,
8-8,5 gibi uyumuştu 11 de uyandı tam 1 saat emdi,
sonra 2-2,5 gibi uyandı yine baya emdi yatırdığımda saat 3'tü,yatırdım mızırdadı gibi oldu ama uyumaya devam ediyordu ben de gazı var heralde dedim kucağımas aldım sırtını sıvazladım,
senmisin bunu yapan bir gözünü açtı saat 5'e kadar zor uyuttum,ayağımda sallıyorum ağlıyor,
yanıma yatırıyorum ağlıyor,emzirmeye çalışıyorum azcık emiyor bırakıyor uyutamadım bir türlü,
5'te uyudu tmm dedim bu kadar uykusuz kaldı sabah ben kalkana kadar uyanmaz dedim ama 6,5 ta uyandı:gitme:
tabi olan ikimizin de uykusuna oldu sabah gelince de ne emdi ne uyudu hala da uyanıkmış,uykusuz gonzales:1no2:

Mehlikacım buğlem hemen doymak istıyor
taa ilk emzirdiğimde sanki ylılardır emiyormuş gibi cook coook çekmeye başlamış hızlı hızlı
hatta ben baygınmışım hemşire
küçük hanım biraz yavaş ol anne karnında çok aç çıkmış bu çocuk die gülüşmüşler
hep öyleydi
mamayıda eskisi gb çok yemiyor
şimdi hep yemek istıyor yoğurtlu ve tuzlu şeyleri seviyor genelde
yemek yerken rahat bırakmıyor banada verin die
farklı tatları alıştı istermi damla damla sütü
beril maşllh yine çok iyi emdi süphanallah
birde sıcaklar çok etkiledi diye düşünyorum
dişlerinde etkisi var

günaydıııınnnnnnnnnnnnnn...
ayy ne yoğun hafta, hem iş hem gerizekalı bir kadın yüzünden...cinlerim tepemde zıp zıp...offff....
kızlar regl konusuna takılmayın, emzirdiğiniz için olmuyorsunuz...4 aydır düzenli regl oluyorum ben...süt azalmaya başlayınca regl oldum...panikleyecek bişey yok...ama acaip hafifleyeceksiniz o kesin...
yasmine bile başladım yawww...ikinci paketim...
Gözde hanım dişleri dörtledi, fena halde emekliyor, ama çok az yiyor...

işte uyur dedğimiz gecler uyumur benimkide öyle yapıyor
uykuzluk çok kötü yaa
allah yardım etsin
beni ve eşimide sormuşsun teşkkürler canım
oruç tutmuyorum iyiyim yani eşimde hala antibiyotik kullanıyor sanırım 0lk dişi operasyonla alacaklar

mehlika arabamı aldınız canım hayılı olsun sorması ayıp ne marka ne kadara ve ödemelerini nasıl yapacaksınız canım bizde düşünüyoruzda

bu arada siz ev kredisi ödemiyormuydunuz canım..

fıat palio,12 bin 50 lira,bu arada 50 lirayı niye aldıysa,
12850 ymiş pazarlıkla ine ine en son 12050 ye inmiş,
cnm ev kredimiz de var mecbur araba kredisi de çektik,
aylık 1800 ödücez,araba kredisi 2 yıl,ev kredisi 5 yıldı 2 ay sonra 1 yılı bitiyor,
arabayı mecburiyetten aldık berili zor taşıyorum işe gelip giderken,bir de otobüsler dolu oluyor bberil de kanguruya zor sığıyor artık ve çok sıkılıyor,ihtiyaçtan aldık yani..
Allah ödeme kolaylığı verir inş..

sinemis sağlığını etkiliyorsa tutma tabi cnm,inş. başka zaman telafi edersin,
eşine de geçmiş olsun,Allah şifa versin,diş ağrısı da kötü olur,

mmeyi sıkıyomu sinirlenip valla kaan sıka sıka bi hal ediyo süt gelsin diye..

:roflol:

şöyle ki..
mehlika ve zambak; arabalarınız hayırlı olsun.

cadı öğrensin işte noktalama işretlerinin önemini :roflol:

hay allahım yaaaaa sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

Hangi esra kız chilecmi başlamış biz bitane diş gördük havalara uçuoz kardeşleri diş fırçalamaya başlıo neyapalım kızım bizim bebeler ağır abi sempatiksalakcinni

üzülme canım yaa emzirdin gene buna şükür.

hayırlı olsun canım kazasız belasız günlerde kullanın inşallah

he yaa chileck başlamış diş macununa..

dinirr sonunda 2.kez adet gördüm ben de başlıyciim yasmine :lepi:

esmer canımmm nasılsın
görüşemiyoruz
sende mi yasmin kullanmaya başlayacaksın bnde sütten kesildkten sonra adet olursam hemen başlamyı düşünüyorum

Feyza benim net problemli iki gündür fazla giremiyorum onun için, işler de vardı.
Ben zaten gebelikten önce yıllardır yasmin kullandım. şimdi gene başlayacağım hem adetimi de düzenler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…