2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

elefaranın yazdıklarından kendime çok şey çıkardım,esmer iyiki de vermişsin linkia.s.

merhaba kızlarr ben geldim.. ama geldiğim gibi essmerin olayına takıldım.. onu okuyorum..

nasılsınız bakalım?

kıııııııııııııııızzzzzzz...............
3 kişilikli esmer sana diyom napıyon sen başka topiclerde
senin olayına takıldım okudum okudum ay kıza gıcık oldum şööööyle okkalı bi cvp yazıyım dedim ama konu kapanmış içimde kaldı iyice sinir oldum özelden yollıcam

ben de gıcık oldum valla.. bilip bilmeden söylenmiş durmuş.. hadi bişey atıyorsun ortaya bari emin ol..
essmer, yoksa cidden 3 pc ile mi oturuyosun anacım sen? sempatiksalakcinni

kk da bişi keşfettim böle anormallikler hep yeni üyelerden çıkıyo ya da bana eski üyelerden denk gelmedi daha

ayrıca o bir derdim var ne öle yaw okuyup okuyup şaşırıyorum bazılarına valla halimize sonsuz şükürler olsun...........
bi kere okumaya dalınca çıkamıyorum ordan

offffffff........... kızım uyansada bi dışarı çıksam kayınvalidemin doğumgünü hediye alıcam
ne alıcam onuda bilmiyorum varmı aklınıza gelen bişey
ya da büyük beden güzel şeyler satan bi yer biliyomusunuz 54 beden

çok kişilikliyim ben :roflol:
kırk yılda bir derdim vara giriyim diyorum hemen buluyorum arıza tipleri.

özelden mesaj atmayın; bence o eski bir üye. yani şikayet etmeyi falan bilir, ceza alırsınız yok yere.

serap; mesela ben burada kelimesinin altına link koydum.
önce yönlendirmek istediğin linki kopyala yapıyorsun ctrl+c ile. sonra buraya gelip kelimeni yazıyorsun.altına link koymak istediğin kelimeyi mavi yapıp işretliyorsun mouse'la. yukarda smileyelrin falan çıktığı bant var ya. orada dünya işareti var onu tıklıyorsun. açılan pencereye ctrl+v ile kopyalamış olduğun linki yapştırıp tamam diyorsun.
bu kadar.

X