2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Kartal'a yattığımız gece Lale'yi aramıştım ağlayarak saat 01:30 falandı herhalde. sen daha gebeydin aramadıydım seni korkma diye.
Demiştim bu iş bitti Lale, buraya kadarmış gidiyor Ayaz. Bende kesmiştim yani umudumu.
O kadar kesmişim ki hatta sütüm bile gitmişti o gece.
Ayy aklıma geldi gene yavv

Hee cin aldı şimdi ayaz'da bizi çarpıyor aklı sıra.
Park yatağının kenarlarına tutunup kendini yukarı çekiyor. Az kaldı dizinin üstüne kalkar.
Bu hafta alt kata postalamalı onu.
:sinifsinif::gitme:
kız biz de buralarda seni hep andık dualar ettik senin için zor günler geçirdin ama bak ayaz kocaman sıpa oldu yaşanması gerekiomuş yaşadın mevlam birdaha acı bişeyini göstermesin.hep böyle mutlu sağlıklı huzurlu olun yakalar yavaş ta olsa hızlıda olsa ayaz yaşıtlarını yakalar kilo değil önemli olan sende söylüosun çevreye karşı izlenimleri hareketleri.
:Saruboceq:alkisalkisalkisalkisalkisalkis

bak bugün dertleri okumadım seni dert etmiş birisi esmer kaçırmışım ben bunu

koş ceyce koş bende esmeri okudumda geldim buraya :dance:
3 kişilikli hatın bu esmer haa haberiniz ola :1shok:
esmer cnm ben hemşire değilim radyoloji teknikeriyim meslek seçme kısmında mesleğime en uygun bu vardı o yüzden hemşire seçtim canımm

koş ceyce koş bende esmeri okudumda geldim buraya :dance:
3 kişilikli hatın bu esmer haa haberiniz ola :1shok:
esmer cnm ben hemşire değilim radyoloji teknikeriyim meslek seçme kısmında mesleğime en uygun bu vardı o yüzden hemşire seçtim canımm

hee 3 kişilikliyim ben.
3 kişiye bedelim zemuszemus

hmm bende hemşire sandıydım yenidoğandaysan bişiy sorcektim.

hee gel sende söyle.
ayy senle şöyle bir hırslarımızı döksek bir konuda acık girsek birbirimize iyi olurdu haa.

açıın açın ben taraf olurum sizin konunuzda gerekli editöre ben sizi şikayet ederim kaydirigubbakcemilesempatiksalakcinni adınıda dünür çatışması koyun

ceyce yazma konuya Songül'den uyarı geldi.
durduk yere ben kalırım sen uçarsın valla :roflol:

sırnaşık şey
ceyce yazma konuya Songül'den uyarı geldi.
durduk yere ben kalırım sen uçarsın valla :roflol:

bencede değmez yazmayın okudumda şimdi işi gücü yok geliba arkadaşın neleri dert etmiş
esmercim sende kaç kişilik varmış ta anlamamışızz sırnaşık şey

ceyce songül görmeden sil o mesajııı,anaam korktuum beeneyvahedigeldismile

X