2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

biraz önce betty kapsam dışı görmüştüm
yanlış görmüşüm
normalmiş
henüz tepişmemiş

olm ne ara gittin geldin yavv

rapunzel dişiniz hayırlı olsun. darısı benim haminne kılıklı oğlumun başına

sağol canım Amin ağrısız sıkıntısız inşallah....

biraz önce betty kapsam dışı görmüştüm
yanlış görmüşüm
normalmiş
henüz tepişmemiş

bende gördüm canım ikimizde yanlış görmüş olamayız oldu orada bişeyler ama ne oldu orasını bilmiyoruz :))

selam kızlar...

esmercim sen böyle sitelerin linkini arada at bence selam bile vermeden bende oraya daldım ama konuya girip 2 yorum yapamadan konu kapatılmışşşş bizim topik oradaydı ihihi :))

bu arada kızlar benim oğlan beni deli edecek ana memesinden başka hiçbirşeye ağzını açmıyor ne edicem ben yaaaa:2:
haa bu arada alttan 1 dişimiz görünüyor artıııııııııık:lepi: darısı daha hiç görmeyenlerin başına benim pek bi hoşuma gittiiii

ayy hadi hayırlı olsun bakalım dişiniz.. darısı bizim başımıza..

yaa kızlar bu cumartesi fethi paşada buluşuluyor mu buluşulmuyor mu?
kimse niye bişey yazmıyo.. ben bişey mi kaçırdım..

olm ne ara gittin geldin yavv

rapunzel dişiniz hayırlı olsun. darısı benim haminne kılıklı oğlumun başına

allam yaaaaaa haminne kılıkli heee ayy çok güldümmm

ya ben o topikte eleferanin yazdiklarina daldim.yahu ben nasıl bir eşmişim...

biraz ders almaya çalısıyorum

ayy hadi hayırlı olsun bakalım dişiniz.. darısı bizim başımıza..

yaa kızlar bu cumartesi fethi paşada buluşuluyor mu buluşulmuyor mu?
kimse niye bişey yazmıyo.. ben bişey mi kaçırdım..

sağol canım Amin inşallah senin yakışıklı oğlununda sorunsuz bi şekilde çıkar en kısa zamanda....

organize olunamamış buluşma tarihi belli değil sıcaklar geçsin deniyordu

kız esmer iki denize çimmeye gittim milletle dalaşıyon demi az edebinle otusana kızıms en ben olmayınca milletedarıyonalsanaalsanasmile
dur şu resimleri ekliyimde acık çağanımın resimlerine bakın ne kadan mikemmel oğullarım var plajda hep kızlar dibimize geldiler kocam olmadığı için kahroldusempatiksalakcinni

selam kızlar...

esmercim sen böyle sitelerin linkini arada at bence selam bile vermeden bende oraya daldım ama konuya girip 2 yorum yapamadan konu kapatılmışşşş bizim topik oradaydı ihihi :))

bu arada kızlar benim oğlan beni deli edecek ana memesinden başka hiçbirşeye ağzını açmıyor ne edicem ben yaaaa:2:
haa bu arada alttan 1 dişimiz görünüyor artıııııııııık:lepi: darısı daha hiç görmeyenlerin başına benim pek bi hoşuma gittiiii

hadi hayırlı olsun inciniz
darısı başımıza hala tık yok bizde

sağol canım Amin inşallah senin yakışıklı oğlununda sorunsuz bi şekilde çıkar en kısa zamanda....

organize olunamamış buluşma tarihi belli değil sıcaklar geçsin deniyordu

amiin inşallah.. acayip salyalıyız ve eli hep ağzında bizimkinin..

rapunzel ahyirli olsun canim urasın dişleri:))

frangipani bulusulmuyormus oferta ya dun sordum ben de

teşekkürler kızlaar...

sıcaklardan sonra da ramazan geçsin diyen olur, bu buluşma işi yatacak gibi şimdilik.. :gitme:

rapunzel ahyirli olsun canim urasın dişleri:))

frangipani bulusulmuyormus oferta ya dun sordum ben de

sağol canım keremin çıktımı?

hadi hayırlı olsun inciniz
darısı başımıza hala tık yok bizde

Sağol canım, inş.hayırlısı ile çıkar sizinde dişiniz ama çok huysuzluk yaptı son zamanlarda artık çıksın yeter diyordum geceleri kalkıp çok ağladı kulaklarına falan vuruyordu sanırım inş.sizlerde öyle olmaz

rapunzel hayırlı olsun dişiniz darısı bizimde başımıza Kuzeyde geceleri çok huysuz kendini yatakta ordan oraya fırlatıyor diştenmidir ki acaaba

amiin inşallah.. acayip salyalıyız ve eli hep ağzında bizimkinin..

teşekkürler kızlaar...

sıcaklardan sonra da ramazan geçsin diyen olur, bu buluşma işi yatacak gibi şimdilik.. :gitme:

canım hoşgeldin ancak vakit buldum yazmaya buluşma işini bende çok istemiştim ama sıcaklardan dolayı çocuklar etkilenir diye toparlanamadık

rapunzel bizim birinin çıkalı epey oldu.simdi 2.yolda:))

flor veren var mi aranizda dişler kemikler için??benim doktor ver demişti ama ben çok nadir veriyorum.

rapunzel hayırlı olsun dişiniz darısı bizimde başımıza Kuzeyde geceleri çok huysuz kendini yatakta ordan oraya fırlatıyor diştenmidir ki acaaba
sağol canım, Amin inş.damaklar kabardımı? bizinkinin ellerinin içi sıcacık oluyordu son zamanlarda ve kulak çekme bir ara yırttı kulağının içini valla

rapunzel bizim birinin çıkalı epey oldu.simdi 2.yolda:))

flor veren var mi aranizda dişler kemikler için??benim doktor ver demişti ama ben çok nadir veriyorum.

tebrik etmekte gecikmişim desene kaçırmışım ben onu Hayırlı olsun sizinkide yakında kıtlamlarada başlayacaklar yaaa ne güzelllll:dance:
ben duymadım flor olayını

X