2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

iyiym ecrin sizi özledim yaz geldi dışarlarda geçiyo dügün nişan derken..

benim bebek biyere gidince çok huysuz oluyo...
bana bakıp bakı aglıyo..

bizim ancak 2 yasından sonra sünnet olacak ..oda uyutularak ameliyatla idrar deligi olması gereken yerde deilmiş.
o yüzden..çok detaylı olacak ameliyetı...inşallah..

bizim ancak 2 yasından sonra sünnet olacak ..oda uyutularak ameliyatla idrar deligi olması gereken yerde deilmiş.

geçmiş olsun diyeyim ama neden 2 yaşını bekliyorlar biran önce kesseler daha iyi değilmi

aaaaaaaaaaa ecrin hoşgeldin bacımmm nasılsın yaa özlemişim kız seni ayris nasıl foto koy facee merak ediyom ayrisi karardımı nasıl oldu kız çağan patlamaz 3 aydır toplamda 1 kilo aldı bebem sıcaklar sarstı kilo alamıyo fit benim yavrım muhahhaha
cssa tiiisif ederim ben sabah özet istedim baa yapmadın ecrin karısınıa yaptın kıskanç smile:))
tutku anam sen görümcenin yanına taşındınmı kız biz saha küçük dar mar otu dedük allah seni taş etmesin top etmesin
esmer karısı utanmasan çocuğubaşka evde yaturusun sen pöhhhhhhh gıcık smile:)

canım çok geçmiş olsun düzelir yaa bizim bi arkadaşın çocuğuudnada vardı ama onu erken sünnet etmişlerdi sanırım
bizim çağan daha bekelr 2 sene daha abisiyle bir yaptırcam uğraşamam ayrı ayrı

cssa çok iyi yapmişsin ozetle çok teşekkur ederim

ndk için çok üzüldüm çok zordur minik bebek.Alalh şiafsini versin kimseyede yaşatmasın

esmer geçmiş gerçi dogum gunun ama ailenle nice sağlikli, mutlu, huzurlu --eee parali da olsa fena olmaz-yillara tatlimi tatli aannecik

ayseda size de simdiden geçmiş olsun

selamm hante
ben sanirim regl olmak uzereyim.o kadar çok sıkıntım var ki....

sen nasılsın,kaancık nasıl??

selamm hante
ben sanirim regl olmak uzereyim.o kadar çok sıkıntım var ki....

sen nasılsın,kaancık nasıl??

biz biraz huysuzus şeyma teyzesi...aşıdan , sıcaktan olabılır sanırım...

sen regl olmaya devam mıı? ben henüz hıc olmadım.. sanırım cok büyük velinimet... regl agrıların olurmuydu senın , yanı dogumdan öncekı ıle sonrakı farklı oldu mu?? hanı dogumdan sonra gecer derler ya o dogru mu?

günaydınn.
gece ne kadar sıcaktı yaa..
yatarken soğuk suyla duş aldım 15 dk sonra gene terlemiştim. :bbo:

merhaba kızlar ben geldim nasılsınızzzzzzzzzzzzzzzz.tatil bittii...

oo gelmiş gezenti hatun sonunda. hoşgeldin

ecrin çook önemli bişey yok bıraktığın gibi aklımda kalanları yazayım
esmer ii oğlanın odasını ayırdı gece fosur fosur uyuyor dünde doğum günüydü 1 buçukta girdi eve :roflol:

ispikçi kıskanç nolcek :dilcikar:
sen 01:30'a kadar gezemiyon diye hasetlendin dimi :1closedeyes:

esmer dogum günün kutlu olsun..

ayris iyice huysuz bebe oldu çıktı yaa.yegenleirm onu yoldan çıkardı:)))hatta aynı evde bi kaç gun ayrisi başka odaya bırkastık düzelsin diye:)))pek işe yaramadı kucaga alıştı:))

sağol ecrincim.
en sonunda en uslu bebek de yoldan çıktı demek :KK1:

esmer cidden ayırmışmı len benim kii 10 kere uyanıyo...akannehir

yess ayırdım, yaşasın özgürlük :lepi:

esmer karısı utanmasan çocuğubaşka evde yaturusun sen pöhhhhhhh gıcık smile:)[/B]

hee gönderem sende kalsın geceleri.
21:00'de yatar. gece 02:00 gibi kalkıp süt içip uyur. sabahta 06:30-07:00 gibi uyanır.
gönderem de gözün uyuyan bebe görsün :nazar:

cssa çok iyi yapmişsin ozetle çok teşekkur ederim

esmer geçmiş gerçi dogum gunun ama ailenle nice sağlikli, mutlu, huzurlu --eee parali da olsa fena olmaz-yillara tatlimi tatli aannecik

sağol canım, paralı olsun evet evet delikafadulden

günaydın bana tükkanı açmak bi nasip olmadı geliyorum ki herkes yazmış bugün erken geldim 10dk yine olmadı

ecrin hoşgeldin

günaydın bana tükkanı açmak bi nasip olmadı geliyorum ki herkes yazmış bugün erken geldim 10dk yine olmadı

ecrin hoşgeldin

günaydın canım nasılsın işler yoluna girdimi Buğlem nasıl oldu ?
Feyzacım süt durumların nasıl sen gün içersinde emzirmiyordun artık dimi sağıyormusun peki akşamları nasıl yetiyormu.
ben sabah 6-7 arası emzirip evden çıkıyorum sonrada saat 2 de sağıyorum işte.akşamda 7 de evde oluyorum o saatten sonra kuzey bir yada iki kez ancak emiyor yatana kadar sonrada gece nöbeti başlıyor mız mız sabah kadar kaç kere uyanıyor acaba süt yetmiyormu geceleri diye düşünmeye başladım yatmadan muhallebi yedireyim diyorum onuda yemiyor sıpa ay uykusuzluktan bayılıcam birgün bir yerde artık.

günaydın kızlar..
bugün bi çılgınlık yapıp saçımı boyatıcam inşallah güzel sonuç alırım..haftasonu düğün var elbise falanda bakmam lazım hepsini bugün nasıl halledicem bilmem:uhm:

Feyza 09:00'da işbaşı yaptığın sürece açamazsın tükkanı bacım. ben en geç 08:30'da burdayım çünküm.
sen daha yatakta Buğlemle eğleşmekte oluyon o sırada

Tutku ne renge boyatacan? Senin saçın kendi rengiydi değil mi, boyatmamıştın hiç

günaydın...

ecrin canım hoşgeldin nasıldı karasu=))

bende haftasonu gidicem....

X