2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ne zaman doğdu oğlun birde adı gencer kuzey demişsin enim oğlumunda adı kuzey yazdım sana ama arada kaynadı galiba

31 ocakta oldu canım yazdım aslında ama benimki kaynadı sanırım :)) evet gencer kuzey şubat annelerindede var bi tane adaşımız adlarıyla yaşasınlar inşallah canım

sağol cnm,ben de deneyeyim..

bak ayaz hiperaktif bir bebe olacak demedi deme.şuana kadar ayazla ilgili dediklerim baak heep çıktı sempatiksalakcinni

sağol canım güzel farkl ıbir çorbaya benziyor peki biraz krema koysak nasıl olur sence?

afiyet olsun kızlar kremayla hiç yapmadım canım denemek lazım ağır olmazsa güzel olabilir

kızlar ilk gelen bana cvp yazsın lütfen çünkü sevgili kızım uyurken yatağını gezmiş kafası ayaklarını koyduğum yerde, ayklarının birini yatağının kenarına dayamış diğerinide poposunun altına katlamış ya da uyku sersemi ayağını orda unutmuş yavrum,
ayağını düzeltsem mi düzeltmesem mi diye düşünürken mutfağa kızımın vitaminini almaya gittim döndüğümde kızım yüzüstü kafasını yatağa gömmüş nefes almaya çalışarak uyuyodu çok şaşırdım yaw ilk kez böyle yapıyo....
şimdi ben kızımı düz çeviriyim mi yoksa n olur n olmaz diye başında mı bekliyim napıyıııııııııııııııııııım?
bu şekilde nefes alabilir mi yoksa gereksiz yere mi endişeleniyorum

kızlar, kızım kendi kendi ne sırt üstü dönmüş ve uyanmış....
cnm benim ya garibim kendine bakmaya çalışıyo :)
bu arada sıpam biraz üşüttü galiba hırıltısı var ve hapşırıyo bi çay kaşığı limon verdim birazdan da ıhlamur vericem inşallah iyi gelir.

faceyede yazdım ama gören olmazsa
iremin ateşi 38.5 oldu
ılık duş aldırdım şurup verdim napcam başka:KK43:
doktorluk bi durum varmı

yürüteç olayını iki ayrı doktora danıştım
ikiside aynı şeyi dediler
oturabilen ve sırtını dik tutabilen çocuklar için yürütecin hiçbir sakıncası olmazmış
bizimkide çok seviyor yürüteci
abiside epey kullanmıştı

ben de yaklaşık 15 gün önce koydum yürütece...
bizde idrar tahlili yaptırdık galiba kum var dedi ama 15 gün sonra tahlili tekrar yaptıtr o zaman kesin bişey deriz dedi kilo alımı bu yüzden yavaşlamış olabilirmiş
canım geçmiş olsun...
kızlar merhaba
uzun zamandır giremiyorum kk ya
umarım herkes ve tüm bebişler iyidir
benim kız şu an diş çıkarırıyor
çok huzursuz alttan iki diş çıkarmıştı şu an üçüncü geliyor
ama buda alttan geliyor herhalde
bu sıralar çok iştahsız
sadece emmek istiyor
bende zorlamıyorum istediği zaman emziriyorum
ama sanki ek gıdalardan soğudu gibi geliyor
anne sütü dışında bişe yemek istemiyor
7 aylık olduk anne sütü nekadar beslerki endişeleniyorum
iki aydır hiç kilo almadı üstelik çok hareketli
hiç durmuyor yürütecin içinde bütün gün dolanıyor hala 7,200 kilodayız
uf ya bu kız nasıl büyüyecek
bence ek gıdadan vazgeçme sonra hiç yediremezsin..bebeklerimize zaten artık tek başına anne sütü yetmez büyüyo artık bebeklerimiz...
inşallah canım.
eğer düdük geçmezse 2 gün içinde hastaneye götütüp buharla ventolin verdiririm. iyi gelir o.
canım geçmiş olsun ayaza...bronşiti mi yeniledi acaba?bu bronşit çok illet bişey zaten...her zaman dikkatli olamak gerek..hele yaz ayları bi terleyip bi soğuyorlar ondan çabucak hasta oluyolar...
herkese merhaba...
bu ne sıcak yaa
bebem hiç durmuyo her yer isilik :1no2:
bugün sağlık ocağına gittik 300 gr almış
tabi bu ay hem hastalık gecirdik hemde 2 diş daha cıkardık ebe daha istiyon die kızdı...
bu sıcaklarda cok kilo veren bebeler varmış öle dedi

alev alev yanıyoz yawwww
maşallah melisaya..demek dişleri çıkıyo bir bir..darısı başımıza..

iremin ateşi 38.5 oldu
doktorluk bi durum varmı

geçmiş olsun calpol verebilirsin ..bugün de benimki ateşlendi 1.5 çay kaşığı verdim..

kızlar benim bebeğim de ateşlendi aşıdan sonra 38 dereceyi geçti valla ateşi...sizinkiler nasıldı aşıdan sonra ateşlendiler mi?

kızlar ilk gelen bana cvp yazsın lütfen çünkü sevgili kızım uyurken yatağını gezmiş kafası ayaklarını koyduğum yerde, ayklarının birini yatağının kenarına dayamış diğerinide poposunun altına katlamış ya da uyku sersemi ayağını orda unutmuş yavrum,
ayağını düzeltsem mi düzeltmesem mi diye düşünürken mutfağa kızımın vitaminini almaya gittim döndüğümde kızım yüzüstü kafasını yatağa gömmüş nefes almaya çalışarak uyuyodu çok şaşırdım yaw ilk kez böyle yapıyo....
şimdi ben kızımı düz çeviriyim mi yoksa n olur n olmaz diye başında mı bekliyim napıyıııııııııııııııııııım?
bu şekilde nefes alabilir mi yoksa gereksiz yere mi endişeleniyorum

canım ya sıcaktanmı sıkıldı acaba Kuzeyde gece boyu yer değiştiriyor bende onu kontrol edeceğim diye uyuyamıyırum her kıpırtısında gözümü açıyorum.kendini düzeltirler onlar artık büyüdüler bence .

iremin ateşi 38.5 oldu
doktorluk bi durum varmı

kızlar benim bebeğim de ateşlendi aşıdan sonra 38 dereceyi geçti valla ateşi...sizinkiler nasıldı aşıdan sonra ateşlendiler mi?

Kuzey hiç ateşlenmedi ama ben aşıdan gelir gelmez ateş yükselmesin diye fitil koydum.geçmiş olsun canım inşallah bugün daha iyidir.

X