2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

canım su ve benzeri yani bi şekilde sıvı alacak gencer kuzeyde sadece rezene içiyor ıhlamur filan almıyor suıyuda yeni yeni işte ama su içmediği için leke oluşmuş değil yani

oğlunun adı gencer kuzeymi

benim oğlumun adıda kuzey adaşlar demekki

herkes langur lungur eklemiş sanırsam delikafadulden

ben sildim ark.listesinden tanıdık çıkarsa tekrar eklerim ilk ekleyini bulmak lazım saadet zinciri gibi yapmışız ama burdan biridir diyecem amahiiç bebe fotosu yok fotolarında

çok geçmiş olsun kızlar.oferda nasıl korkuttun kız kadıncağızı öyle tırsmış resmen senden

ben sildim ark.listesinden tanıdık çıkarsa tekrar eklerim ilk ekleyini bulmak lazım saadet zinciri gibi yapmışız ama burdan biridir diyecem amahiiç bebe fotosu yok fotolarında

çok geçmiş olsun kızlar.oferda nasıl korkuttun kız kadıncağızı öyle tırsmış resmen senden

sorma ya valla bişey yapmıyorum ama kadın çok korkuyor benden anlamadım ki niye

bende silicem şimdi tanımıyoruz yani dimi

bizim doktorda kilo almadığı için idrar tahlili istemişti
bizde hemen yaptık ve çok yoğun iltihap çıktı
bu yüzden kilo almıyormuş üstelikte kusuyordu
7 tane iyne yapıldı ayrıca antibiyotik içiriyoruz son tahlilde epey bi iyleşme vardı
ama antibiyotik enaz 1,5 ay devam edilmeliymiş
hergün bir çay kaçığı veriyoruz umarım bir an önce iyleşir
çok üzdü beni bu durum
tombik yanaklı kızım resmen süzüldü

bizimde doktoruuz bol sıvı ver demiş zaten suyu çok içiyor ama daha da çok içireceğiz artık sizede çok geçmiş olsun canım ilaç vermedimi peki doktorunuz
ahhh sizlerede çok geçmiş olsun inşallah hemencik düzelirler hepside bu arada sizdende geliyomu pembe leke orasını kaçırdım sanırım
saol esmerim 15 gün sonraki değerlerindede çıkarsa ultroson çekeriz ona göre tedavi belirleriz şimdilik bol su verin demiş
hiç tedaviye bile gerek kalmaz umarım tahlilleriniz temiz çıkarda sen olumlu düşün canım dediğin gibide bol bol suuuuu ben öle yapıyorum 10 dk bir dayıyorum biberonu 2 damla aksa o bile yeter diye
oğlunun adı gencer kuzeymi
evet canım gencer kuzey ne güzel bi tanede şubat bebişlerinde var adaşımız :)))
benim oğlumun adıda kuzey adaşlar demekki

kızlar ben çıkıyorum iyi günler burda bir yağmur yağmaya başladı anlatamam gök gürlüo acayip sıcak ama yağmur yağıyor

bizimki uyandı o uyurken tarhana çorbası yapmıştım ilk defa verdim maşallah kuzum nerdeyse yarım kase yedi sevdi kuşum tamam garantilediğimiz bir çorbamız daha oldu:)) siz veriyomusunuz tarhana

kızlar ben çıkıyorum iyi günler burda bir yağmur yağmaya başladı anlatamam gök gürlüo acayip sıcak ama yağmur yağıyor

iyi akşamlar canım benimde son 1 saatim kaldı.yağmur serinletir belki biraz ortalığı gece rahat edersiniz

bende siliyorum fundayı :KK1:

bizimki uyandı o uyurken tarhana çorbası yapmıştım ilk defa verdim maşallah kuzum nerdeyse yarım kase yedi sevdi kuşum tamam garantilediğimiz bir çorbamız daha oldu:)) siz veriyomusunuz tarhana

ben veriyorum canım. hatta tarhana kendinden acıymış biraz ama gene de yedi.
nane koydum içine, domates rendesi koydum biraz, zeytinyağı; götürdü valla.

sütlü domates çorbası yaptım geçen hafta da onu dea sevdi benimki.

tarhana çorbasını 7 aydan itibaren verecekmişiz doktor öyle demişti biz hala sebze çorbası veriyoruz ama bu ara yemek istemiyor pek fazla çok mızmız

bende siliyorum fundayı :KK1:

ben veriyorum canım. hatta tarhana kendinden acıymış biraz ama gene de yedi.
nane koydum içine, domates rendesi koydum biraz, zeytinyağı; götürdü valla.

sütlü domates çorbası yaptım geçen hafta da onu dea sevdi benimki.

maşallah kuzuya afiyet olsun yarasın da domates veriyomusunuz alerji yapabilme ihtimali çok olduğu için çilek ve domatesi 1 yaşına kadar vermemek gerek diye duydum ben hiç vermedim salça bile koymadım çorbasına ama siz domates çorbası yapmışsınız ee bişiy olmadıysa verebiliriz yani ölemi?

6. ayımızı devirmedik daha ama verdim bilmiyorumki inşallah bişiy olmaz bi arkadaşım var 2 aylıkken verdik tarhanayı çokta güzel yedi filan demişti aklımda kaldı

6. ayımızı devirmedik daha ama verdim bilmiyorumki inşallah bişiy olmaz bi arkadaşım var 2 aylıkken verdik tarhanayı çokta güzel yedi filan demişti aklımda kaldı

ne zaman doğdu oğlun birde adı gencer kuzey demişsin enim oğlumunda adı kuzey yazdım sana ama arada kaynadı galiba

X