2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

oyy bu ne yoğunluk sabah sabah yavv.
olduğum sayfayı okuyayım bari sadece fazla zamanım yok :KK1:

oferta; kimseden ses çıkmadı yaa

hatınlar 24 temmuzda buluşak diyoruz ne dersiniz?
yeri kararlaştırırız kadıköy, sultanahmet tarafı falan olabilir..
ya da sizin önerileriniz nedir? iki yakadakilerinde kolay ulaşabileceği yerler?

merhaba kızlar...
ben geldim..eceyi uyuttum sıcaktanmıdır nedir deli ediyor bu hanımı uyutmak yaaaakannehir
önceden ayakta sallardım hemen uyurdu bayadır da kucağımda pışpışlayarak uyutuyordum şimdi tövbe uyumuyor....gözünden uyku akıyor ama yatağa yatırıyorum kaşlarıyla oynuyorum ovalıyorum falan öyle uyuyor...sempatiksalakcinni

29 temmuzda yusufun asisi var, asidan sonra türkiyeye gelicez yusufu sünnet edicez, yani benim oraya gelmem agustosa sarkicak gibi görünüyor :gitme:

allah seni taş etmesin napcan ertesi gün hapını bende içilmez diye biliyorum hadi hayırlı olsun tekrarşıyorum en güzel korunma yöntemi ayrı yatmaklülülülülülü
günaydın kızlar çok güzel bi haftasonu geçirdim denize gittik havuza gittik ama ben salağı fotoyu almayı unutmuşum dün yemeğe gittiğimizden bir iki karavar onlarıelim deyince eklerim çağanımı salıncakta salladım denize sadece ayakalrını soktum haftaya gene götürcem bugün kaynatam hastaneden çıkıyo bana gelicek cumaya kadan burda kalcaklar sora birlikte gitcez eşim götürcek acık evimi süpirim sizden ne van ne yok
aslında biz de ayrı yatıyoruzbilmiyorumkismile
hatta dünden öncekinin tarihini bile hatırlamıyorum kesin 1 ay olmuştur geçmediyse..
koceye de yazık ama biraz da onları düşünmek lazıma.s
ayy inş. hamile kalmam ya..
burda başka arkadaşların da olmuştu kaçamağı,
naptınız kızlar,hiçbir önlem almadınız mı:uhm:
ya sced memede uyumak ıstemesı daha kötü hiç bırakmak istemiyo bu huyundan nasıl vazgeçirecegimi bilemiyorum artık huysuzluklarına tamam diyorum ama bu meme işi kötü oldu yalancı emzikte almıyo napacam bilemedim.
beril de artık meme de uyuyor,meme de en az yarım saat kalıyor,
işin kötüsü sadece uykusu geldiğinde emiyor artık,
öbür türlü aç olsa dahi emmiyor,
emzirene kadar bir takla atmadığım kalıyor
5-6 saat emmediği oluyor,
ek gıdaya da geçmedik biz,niye böyle oldu ki anlamadım:sm_confused:

Son düzenleyen: Moderatör:
ne kadar çok yazmışınız yine oku oku yetişemiyorum bende vazgeçtim geçmişi bıraktım

julii sütünün tadına baktın mı? normal mi? bazen süt bozulurmuş tadı acılaşırmış bebek emmek istemezmiş arkadaşıma olmuştu sütü acılaştı bebek emmeyi bıraktı.
ece de gündüz emmiyor artık bi ara aç bırakarak emziriyordum ama artık o da işe yaramıyor dün yaklaşık 7 saat hiçbişey vermedim açlıktan ağladı ama yine de emmedi. gece uyku sersemi farketmeyip emiyo bu gidişle benim sütüm de bitecek neyse buna da şükür ilk 6 ayı emerek geçirdiler
sced akşam biraz tuzlu gibi geldi ama içilmicek gibi değil
zira 60 cc biberonda içti....
derdi memeylen
küstü benim memişlere :KK1:

selam ben geldim.

geçmişe şöylebir göz attım.hatırladıklarımı yazayım.
Julicim benimde sütlerim eskisi gibi değil zaten geçen haftadan beri çok azalmıştı.Kuzeyde emmek istemiyor kafasını nasıl geriye itiyor zannedersinki bebeye acı biber yediriyorum.tahminimce bu veletler 6.ayda filan böyle yapıyorlar.hepimizde aynı sorunlar oluştu bu ara çünkü.buda bir dönem geçecektir mutlaka.ben bir gün boyunca Kuzeye hiç meme vermedim hep mama yedi o günün sonunda gece verdim memeyi tabi çok doldu tüm gün boşalmayınca.Kuzey efendide afiyetle içti memeden.Şimdi bir öğün mama bir öğün meme veriyorum böylece göğüslerimde süt dolmaya vakit oluyor.Kuzeyde süt gelince daha iyi çekiyor.Zaten artık bütün vitaminlerini ek gıdadan alacaklar anne sütünün besin değeri 6. aydan sonra çok azalıyor.Oyüzden üzülme sende çorba ve meyvelere ağırlık ver.Birde arkadaşlar da söylemiş süt meselesi birazda inanmak ve moralle ilgili.kendini şartlandırma sütüm gitti diye o yüzden.
bende öyle yapıyordum ama sık sık emmeyince süt azaltı

ümraniye ossun
meydan olmazmı
ikeada gezeruk kaydirigubbakcemile3

şimcik anakız arı mama yedik içine elma rendeledim
anasından kızına kalmadı o ayrı kaydirigubbakcemile3

selam ben geldim.

geçmişe şöylebir göz attım.hatırladıklarımı yazayım.
Julicim benimde sütlerim eskisi gibi değil zaten geçen haftadan beri çok azalmıştı.Kuzeyde emmek istemiyor kafasını nasıl geriye itiyor zannedersinki bebeye acı biber yediriyorum.tahminimce bu veletler 6.ayda filan böyle yapıyorlar.hepimizde aynı sorunlar oluştu bu ara çünkü.buda bir dönem geçecektir mutlaka.ben bir gün boyunca Kuzeye hiç meme vermedim hep mama yedi o günün sonunda gece verdim memeyi tabi çok doldu tüm gün boşalmayınca.Kuzey efendide afiyetle içti memeden.Şimdi bir öğün mama bir öğün meme veriyorum böylece göğüslerimde süt dolmaya vakit oluyor.Kuzeyde süt gelince daha iyi çekiyor.Zaten artık bütün vitaminlerini ek gıdadan alacaklar anne sütünün besin değeri 6. aydan sonra çok azalıyor.Oyüzden üzülme sende çorba ve meyvelere ağırlık ver.Birde arkadaşlar da söylemiş süt meselesi birazda inanmak ve moralle ilgili.kendini şartlandırma sütüm gitti diye o yüzden.

sinemis canım allah kolaylık versin sana da.yorma kendini bu kadar kıymetmi bilecekler sanki.ben haftasonu eltime gittim uzattım bacaklarımı aldım çocuğumu kucağıma elimi hiçç bir şeye sürmedim.kaynanam la eltim dört döndü valla önümde.ama önceden bende senin gibi kendimi parçalardım hiçte kıymetim olmadı.valla haftasonu onlar bile şok oldu harekerlerime su bile kalkıp almadım.öylede kötüyüm böylede kötü olurum.

esmercim ayazım 800 gr almış maşallahh diyim önce.buluşma yapıyoruz dimi 24 temmuzda hatırlatayım dedimmm

ohh hatun yi yapmışsın aferin san ayapana yapcaksın artık .şaşırdılar mı peki

Aynen canım yaranamzsın ama evime ilk geldiler eşimin hatrına 4 sene oldu abisi ilk defa geldi evimize
benim ailem hep yanımda kalabalığız eşim hepsine çok saygılı herşeylerini düşünür benden önce o yüzden bnde onun ailesine yapmak zorundaydım eşim için yaptı oda her akşiam defalrca teşkkür ediyor .ben iş yaparken aileyle oturp kalmıyor yardım ediyor masa kuracaksak berabner toplaycaksak beraber yapıyoruz .hiç ezdirmyor laf söyletmedi ailesinede o yüzden bende elimdne gelen herşeyi yaptım

ya sced memede uyumak ıstemesı daha kötü hiç bırakmak istemiyo bu huyundan nasıl vazgeçirecegimi bilemiyorum artık huysuzluklarına tamam diyorum ama bu meme işi kötü oldu yalancı emzikte almıyo napacam bilemedim.
aman emsinde fatmacım nası emerse emsin
senin zor oluyo ama

merhaba kızlar...
ben geldim..eceyi uyuttum sıcaktanmıdır nedir deli ediyor bu hanımı uyutmak yaaaakannehir
önceden ayakta sallardım hemen uyurdu bayadır da kucağımda pışpışlayarak uyutuyordum şimdi tövbe uyumuyor....gözünden uyku akıyor ama yatağa yatırıyorum kaşlarıyla oynuyorum ovalıyorum falan öyle uyuyor...sempatiksalakcinni

bunların hepsi eyice fenalastı valla ohaoldumsmile

dün dondurma yiyordum berili görseniz nasıl bakıyor,elini uzatıyor,
dur bakalım napacak dedim serbest bıraktım dondurmayı çekip ağzına götürmeye çalıştı,
yalatıp çekiyorum yine elini uzatıyor,artık biz ne yersek istiyor,
ben bişey yerken çok fena bakıyor,
ne yapazağumu şaşrdım:sm_confused:

ya mehlika valla eşlerden kaç kaç nereye kadar bide onlarda günah kız . valla benım eşim korunuyo allaha emanet yanı ama ben gebe kalabilecegim tarihleri hesplıyom o gunlerde ekşın yok kendimce önlem işte napıyım alette taktırmak istemiyorum..

merhaba kızlar nasılsınızzzzzzz
pardon güzel bebişler sizleri unutmadımmmmmmmm sizlerde nasılsınızzzzz

29 temmuzda yusufun asisi var, asidan sonra türkiyeye gelicez yusufu sünnet edicez, yani benim oraya gelmem agustosa sarkicak gibi görünüyor :gitme:

du bakalım senin tarih kesinleşirse o zamana sarkıtabiliriz.

sced akşam biraz tuzlu gibi geldi ama içilmicek gibi değil
zira 60 cc biberonda içti....
derdi memeylen
küstü benim memişlere :KK1:

bende öyle yapıyordum ama sık sık emmeyince süt azaltı

ümraniye ossun
meydan olmazmı
ikeada gezeruk kaydirigubbakcemile3

şimcik anakız arı mama yedik içine elma rendeledim
anasından kızına kalmadı o ayrı kaydirigubbakcemile3

hee juli acayip orta bir yol buldun kız efferim saa.
tam anadolu ve avrupa yakasının ortası yani bu kadar olur sempatiksalakcinni

ohh hatun yi yapmışsın aferin san ayapana yapcaksın artık .şaşırdılar mı peki

Aynen canım yaranamzsın ama evime ilk geldiler eşimin hatrına 4 sene oldu abisi ilk defa geldi evimize
benim ailem hep yanımda kalabalığız eşim hepsine çok saygılı herşeylerini düşünür benden önce o yüzden bnde onun ailesine yapmak zorundaydım eşim için yaptı oda her akşiam defalrca teşkkür ediyor .ben iş yaparken aileyle oturp kalmıyor yardım ediyor masa kuracaksak berabner toplaycaksak beraber yapıyoruz .hiç ezdirmyor laf söyletmedi ailesinede o yüzden bende elimdne gelen herşeyi yaptım

canım o zaman haksılın tabi.ben herkesi benimkiler gibi zannediyorum da akannehir

bu arada çok şaırdılar tabi bende onlar gelince ne yapacağımı şaşırırdım.yada onlara gidince hiç misafir gibi davranmaz onlardan çok iş yapardım ama baktım yok hiççç kıtmetim bilinmiyor eltim hep el üstünde tutuluyor valla bu haftasonu iyi bir keyif yaptım diyebilirim onlarada kapak olsun bundan sonra yok öyle ezdiremem kendimi.Kuzeyin yüzünede bakan yoktu zaten onada çok kızdım kayınvalidem için tek torun eltimin çocukları hayret ettim yani 6 aylık bebe varken 5 yaşında kocaman çocuklarla oynadı.zaten istesede vermeyecektim iyi de oldu.

bak senin eşin kıymette biliyormuş ben öyle davransam takdir bile etmez benimki. kötükedihüso

valla juliii sapıttılarki ne sapıttılarsempatiksalakcinni
mehlika aynen ece de biz ne yesek istiyor dondurma yalatıyorum bende.....
ne yesek veriyoruz...

bizimkide geçen gün arabasda teyzesine yedirmedi veriyoz yalıyo emiyo yanii gene ver diyoo eliyle hapazladı en sonunda dündeacık ayran içti lokantada çağana kalsa benim tabağımdakiler istedi ama olmadı:KK43:(( yere devirdi:)

ya mehlika valla eşlerden kaç kaç nereye kadar bide onlarda günah kız . valla benım eşim korunuyo allaha emanet yanı ama ben gebe kalabilecegim tarihleri hesplıyom o gunlerde ekşın yok kendimce önlem işte napıyım alette taktırmak istemiyorum..
he benim de eşim korunuyor,doğal yöntemle,
ee uzun zaman olmayınca adamcaz korunamadı bu sefer:mymeka:
bizimkide geçen gün arabasda teyzesine yedirmedi veriyoz yalıyo emiyo yanii gene ver diyoo eliyle hapazladı en sonunda dündeacık ayran içti lokantada çağana kalsa benim tabağımdakiler istedi ama olmadı:KK43:(( yere devirdi:)

ben de ayran vermiştim geçenlerde,
bıraksam cokur cokur götürecek ama çok az verdim..
dondurma soğuk ve şekerli diye vermek istemiyorum lakin saldırıyor resmen..
bu arada gece aklıma geldin,beril bu gece 1 saat yatıp kalktı hep,
çok gazlıydı,ne zormuş yaa,
3-4 saatte bir kalkarken iyiydi,
eskiye döndük yine, inş. bir daha tekrarlamaz,

mehlika bgeçen hafta aynı kaza bnm başıma da geldi cnm..:kedi:.
hem de tam hesapladım yumurtlama haftamdı...o yüzden çok korkuyorumeyvahedigeldismile
ertesi gün hapı falanda içmedim daha doğrusu ece den fırsat bulup alamadım...:umursamaz:
yani bu ay tehlikedeyim ama dua ediyorum bol bol inşallah bişey olmaz...:Saruboceq:
zaten araba aldık biraz kredi borcumuzda oldu offf offf...

bnmde eşim korunuyor...ama o gün işte bir kaza yaşadık:1no2:

canım o zaman haksılın tabi.ben herkesi benimkiler gibi zannediyorum da akannehir

bu arada çok şaırdılar tabi bende onlar gelince ne yapacağımı şaşırırdım.yada onlara gidince hiç misafir gibi davranmaz onlardan çok iş yapardım ama baktım yok hiççç kıtmetim bilinmiyor eltim hep el üstünde tutuluyor valla bu haftasonu iyi bir keyif yaptım diyebilirim onlarada kapak olsun bundan sonra yok öyle ezdiremem kendimi.Kuzeyin yüzünede bakan yoktu zaten onada çok kızdım kayınvalidem için tek torun eltimin çocukları hayret ettim yani 6 aylık bebe varken 5 yaşında kocaman çocuklarla oynadı.zaten istesede vermeyecektim iyi de oldu.

bak senin eşin kıymette biliyormuş ben öyle davransam takdir bile etmez benimki. kötükedihüso

AA kadın delimi ne nasıl sevmez 5 aylık tam sevilecek zamnı inat yapmış galiba uyuzluk olsun de eşin görmedimi annesin sevmedğini felan ayrımcılık yapmış sende çok iyi yapmışsın hak etmiş
morali düzeltmeye gitmşin ama iyice bozmul gelmişsin birde ş yapmayınca iyi yük oldu demişlerdir eltinlerkaydirigubbakcemile3

X