2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

cnm allahtan ev bzm....inşallah herkesin kendine ait bir evi olur ya...arabada annemden falan kullanıyorduk eşimde zaten şirket arabası var ama ben evde tek olunca bir yere gideceksem tam rezillikti...en sonunda aldık şükür...
kredi oranı 0.95 ti...yeni clio hb aldık...sıfır araba...işte bazı şeylerden kısıp ödeyecez bir şekilde...zaten b,iraz birikim vardı birazda kredi oldu...

ekşın olayını da inşallahh bir sorun yaşamayız...
dua ediyorum valla...kaza yaşamadan bu ayı bir çıkarsak...
korkuyorum..eyvahedigeldismile

eşim de clio lara bakıyor,ben anlamıyorum pek araba modellerinden,
amaan işe yarayan kullanışlı bir de benzini az yaksın yeter,
sıfırı ne kadara aldınız?
biz sıfır alamayız,
10 bin kredi çektik 3bin var elimizde 13binlik bişey alacaz en fazla..

7 yıldır çalışıyorum 1 kere ihtiyaç kredisi aldım 1 günde çıktı sürekli çalıştığım banka kanka olmuştuk artık kızla akşam 3de başvurdum 5de hesabıma para yattı evdede kredi çekerken öyle yaparım inş kız evlenip tayini çıkmazsa yada banka ona rotasyon yapıp başka şubeye göndermezse

bugüm tahinleri pekmezleri yiyp yiyp yattım
misafirlerim gitti evi pok götürüyo
heryer darmadağın
ama kendime izin verdim bugün...
akşamada ablama gecicem melisanın yarın kontrolü var
hafta sonuda tekirdağ gitcem nasipse
oyy cok yoruldum yawwwwww

yat dinlen boşver yaa ne işi gücü :KK1:

Selammm arkadaşlar

izinlerimi yedim geldimmm kala kala 4 gün iznim kaldı :KK43:(((((((

herkesler iyidir inşallah bir delilik yapıp geçmişi okusammı diyorum ama 20 gün okunurmu ki :bbo:

eşim de clio lara bakıyor,ben anlamıyorum pek araba modellerinden,
amaan işe yarayan kullanışlı bir de benzini az yaksın yeter,
sıfırı ne kadara aldınız?
biz sıfır alamayız,
10 bin kredi çektik 3bin var elimizde 13binlik bişey alacaz en fazla..

26.000 cnm...
az yakıyor bu da ....
12.000 kredi çektik...

kimse yokken bende şu derdim var topiğine takıldım ayy içim fena oldu sanki kendi derdim kendime yetmiyorda.

sağolun kızlar ziraat bankasından alacağız krediyi aksi şeytan herbankadan tanıdığım var ama ziraatten yok eşimin varmış inş.biran önce çıkar bizde evimize taşınırız.

delf nerelerdesin sen canım geçen hafta fzl yoktun buralarda.

ayçacım hayırlı olsun arabanız mevlam tekerleğini hep düz bastırsın.

hosgeldin canım
uras nasıl...

öle yapıyom valla heç uğrascak halım yok

hoşbulduk julicim
uras bu sıra büyüdüğünü belli ediyor artıkk sesli gülmelere başladık emekliyorda
3 kere denize soktuk onu maşallah hiç ağlamadı sevdi denizi bir tek emme sorunumuz var dişi olmadığı halde meme uçlarımı feci ısırıyor
Güzel Melisacık nasıl???

ay çok teşekkür ederim cnm ya...
çok daha iyileri sizin olsun inşallah...:Saruboceq:

juli geldimi kız sütün
yok hacı damla damla hala
yeme içme son gaz devam
3-5 gün calısıcam gelmesse de uğrasmıcam artık
elimden geleni yaptım

hoşbulduk julicim
uras bu sıra büyüdüğünü belli ediyor artıkk sesli gülmelere başladık emekliyorda
3 kere denize soktuk onu maşallah hiç ağlamadı sevdi denizi bir tek emme sorunumuz var dişi olmadığı halde meme uçlarımı feci ısırıyor
Güzel Melisacık nasıl???

bi ara hastaydı 2 gündür iyi cok şükür

aaa bu derdim var topiği çok fena ya içim daraldı okumadanda duramıyorum işim de az bugün...

Kizlar ne var ne yok?Bi bakim dedim .Yarin oglanin okulun son günü carsamba tören var sonra okul derdimi 6 hafta icin bitiyor.Esimde bi kac gün oglani alip kampa gidecek nasil seviniyorum 24 saat yataktan cikmicam arka toplama derdi yok kirli görmicem yemek yapmicam yasasin sandvic :)))

yaaa kızlar araba mevzusu olmuş ya bizde bu ara arabayı değiştirmeyi istiyoruzda bizim arabada 12 11 arası ediyo bende clio istiyom seviyom ben clioyu kim aldı kaça aldı baada söleyin sürekli bakmıyoruöm

yok hacı damla damla hala
yeme içme son gaz devam
3-5 gün calısıcam gelmesse de uğrasmıcam artık
elimden geleni yaptım

bi ara hastaydı 2 gündür iyi cok şükür

geçmiş olsun ....

buluşma yapılacaktı temmuz başı diye konuşulmuştu varmı bi program?

yaaa kızlar araba mevzusu olmuş ya bizde bu ara arabayı değiştirmeyi istiyoruzda bizim arabada 12 11 arası ediyo bende clio istiyom seviyom ben clioyu kim aldı kaça aldı baada söleyin sürekli bakmıyoruöm

cnm biz aldık yeni clio hb...
araba kampayadaydı....29.800 tl...biraz indirimle 26.000 aldık...
12.000 kredi çektik üstüne biz ekledik...ben kullanıyom zaten rahat bir araba az da yakıyor maşallah...:lepi:

cnm biz aldık yeni clio hb...
araba kampayadaydı....29.800 tl...biraz indirimle 26.000 aldık...
12.000 kredi çektik üstüne biz ekledik...ben kullanıyom zaten rahat bir araba az da yakıyor maşallah...:lepi:

güle güle kullanın kazasız belasız...

X