2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

:roflol:
çatlayan var çatırdayan var dimi :roflol:

ben şahsen söyleyeyim patlarsam sağlam patlayacam ne bu beeee zırt pırt buluşuonuz siz oturun evinizde poponuzun üstüne alla allaaa

neyse 2.si kız olur benimkide erkek olursa sen kıskandırısın kıskanma kıskanma

işe alıştın mı canım moralin nasıl?

heee kız inş.2.si kız olurda birde saçlı olur off offf süsler püsler fotolarını koyarım buraya .

sinemis avm iyi olduda çok harcıyorum ya her gititmde bişi alıyorum yakında benim koca ok dediign gibi olsun karşıya taşınalım der belki:)kaydirigubbakcemile3yıldırma politikası son gaz devam..sempatiksalakcinni

harca harca bir gün pes edecek eşin sonunda sana bişey diyemez canım sıkılıyor gidyorum her gitiğimde bişey alıyorum dersin artık adam iflas bayrağını çeker birgün sempatiksalakcinniinaşllh sende taşınırsın
senin bu adam ne inatmış heee:jeyyar:

[

işe alıştın mı canım moralin nasıl?[/QUOTE]

alıştım alıştım ama zor gerçekten hem çalışıp hem ev hem bebek.allah yardımcımız olsun.sen nasılsın üzücü bir olay yaşadınız.allah geride kalanlara sabır versin

ben şahsen söyleyeyim patlarsam sağlam patlayacam ne bu beeee zırt pırt buluşuonuz siz oturun evinizde poponuzun üstüne alla allaaa

heee kız inş.2.si kız olurda birde saçlı olur off offf süsler püsler fotolarını koyarım buraya .

çalışmalar başla ceyce bu akşam geçikme sakın kaydirigubbakcemile3
bişey duydum doğrumu bilmyorum:uhm: adet dönemi bitimnden hemen sonra gebe kalırsan erkek bebek diyorlar
bir sonraki aya yani diğer adetine yakın zamnda ilişkiye girersen kız diyorlar benim 27 marttı son adet tarihim 15 nisanda o iş oldu açık yazmıyım dedim ama olmadı :eek::ecrin_bebek:
ve buğlem oldu :roflol:

benim için uygun cumartesi olursa iyi olur çalışanlarda rahat rahat gelir böylece

yess cumatesi olacak zaten.
yoksa ben bie gelemem :KK1:

o zaman 24 temmuz cumartesi için buluşma yapalım.
sultanahmet, kadıköy ya da herkese uygun ortak başka bir nokta olabilir. yeri kararlaştırırız.
buluşmalarda konu açmayacam nasılsa kimse bakmıyor oraya.
face'de burada sürekli yazar güncel tutarız konuyu

[

işe alıştın mı canım moralin nasıl?

alıştım alıştım ama zor gerçekten hem çalışıp hem ev hem bebek.allah yardımcımız olsun.sen nasılsın üzücü bir olay yaşadınız.allah geride kalanlara sabır versin[/QUOTE]

bende iyiymcanım evde misafrlerim var çok yorluyorum hem iş hem ev-hem misafr hemn buğlem derken akşam yatağı zor buluyorum

:gitme: :gitme: alyaduanınannesi ve aybur buluşuyolar beni de aradılar gitsemmiki :gitme: saat geç oldu eminönünde offf.çok üzüldümmm.

çalışmalar başla ceyce bu akşam geçikme sakın kaydirigubbakcemile3
bişey duydum doğrumu bilmyorum:uhm: adet dönemi bitimnden hemen sonra gebe kalırsan erkek bebek diyorlar
bir sonraki aya yani diğer adetine yakın zamnda ilişkiye girersen kız diyorlar benim 27 marttı son adet tarihim 15 nisanda o iş oldu açık yazmıyım dedim ama olmadı :eek::ecrin_bebek:
ve buğlem oldu :roflol:

kocaya kalsa hemen yapacak zaten buakşam yapamam özel günümdeyim.sprial taktırayım dedim ne gerek var hem sana kıyamam dio hemde 3yıl geçmeden yaparız birtane yada kazayla yaparız dio adam çocuk istemiodu görünce bebe delisi oldu.yok kız benim adet günüme yakın hamile kaldım hiiç banamasın demeyip kerem oldu.

yess cumatesi olacak zaten.
yoksa ben bie gelemem :KK1:

o zaman 24 temmuz cumartesi için buluşma yapalım.
sultanahmet, kadıköy ya da herkese uygun ortak başka bir nokta olabilir. yeri kararlaştırırız.
buluşmalarda konu açmayacam nasılsa kimse bakmıyor oraya.
face'de burada sürekli yazar güncel tutarız konuyu

aman sım sıcak tut burda çatlayayım ben her görüşümde

:gitme: :gitme: alyaduanınannesi ve aybur buluşuyolar beni de aradılar gitsemmiki :gitme: saat geç oldu eminönünde offf.çok üzüldümmm.

kızım sen başka topikleride kontrol altında tutuon ha hangi topiğe girsem en az bir yorumun var zaten onlar hangi topikten kız..

kocaya kalsa hemen yapacak zaten buakşam yapamam özel günümdeyim.sprial taktırayım dedim ne gerek var hem sana kıyamam dio hemde 3yıl geçmeden yaparız birtane yada kazayla yaparız dio adam çocuk istemiodu görünce bebe delisi oldu.yok kız benim adet günüme yakın hamile kaldım hiiç banamasın demeyip kerem oldu.

aman sım sıcak tut burda çatlayayım ben her görüşümde

kızım sen başka topikleride kontrol altında tutuon ha hangi topiğe girsem en az bir yorumun var zaten onlar hangi topikten kız..

benimde yakın olduya dedim kız öyle tutturduk boshayallersmile
senin kocen istıyosa sen ne düşünyosun

kızlar şimdi geldim süt sağdım sabahta sağmiştım ama iki keredir o kadar az çıktı ki bugün ne oldu böyle şaşırdım ya.süt birden bu kadar neden azalır.uykumu aldım moralim iyi yorgun sayılmam bol da su içiyorum ne oldu peki.hergün sağdığım süt miktarının üçtebiri anca çıktı.moralim bozuldu şimdi

kızlar şimdi geldim süt sağdım sabahta sağmiştım ama iki keredir o kadar az çıktı ki bugün ne oldu böyle şaşırdım ya.süt birden bu kadar neden azalır.uykumu aldım moralim iyi yorgun sayılmam bol da su içiyorum ne oldu peki.hergün sağdığım süt miktarının üçtebiri anca çıktı.moralim bozuldu şimdi

Arada oluyor benimde birkaç gündür öyle sadece dün dinlenmekle olmuyor vucut uzun süre yorulduğu için olablr bence
artık eskisi gib çok olmayacak sütümüz zamnla azalıyor benim kıyafetimden taşardı şimdi bayağı azaldı
1 günde bu kadr azalması normal değil ama belki akşam yada yarın düzelir canım sıkma canını

ceyce ekim annesi birisi.biriside onun kankası kankalar topiginden.ya dün gece face yazıştık hava durumuna baglıydı yagmazsa diye onlarda ancak karar verebilmiş..taksiyle 10 dk da geçerim ama yagmur yagmış buraya off.ya orda daha çoksa.

X