2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Kız mehlika berilin anlamı ne kız çok hoşuma gidio nette bakıomda çok anlam vermişler.abimin kızı olacak ona düşünüorum ben berili

benim kızımın adıda beril beril 11 ocak doğumlu mehlikanında 12 sanırım
ben arınmış aklanmış ve değerli bir maden taşı diye okumuştum
zaten genelde jeoloji mühendislerinin kızlarının adı oluyomuş:)

ceyce beril arınmış aklanmış demek:)benden çaldı o bende düşünmüştüm ayrise:)
güzel bir isim ama zümra nevra hanzade dila beril beğendigim isimler..
rengarenk kim tutar seni say boşver:))onlar hep hizmet ettigi için bizdende aynı şeyi bekliyorlar.elimden geldigince yaparım ama mesafeliyimdir kendimi de ezdirmem..

esmer yarın son gun haberin olsun:))))30 haziranmış ben çıkıcam ama hava kapalı gibi neyse dur bakem ayriste uyudu zaten,pazar gunu sorduk makina bozulmuş dun bugun gelin dediler.benimki geç gelcek dışarı atmam lazım kendimi..koli falan almam lazım.

selam sced.nasılsın?ece nasıl?
ya ayris bu kahvaltıyı hiç sevmedi benmi yanlış hazılrıyorum bir bebe ekmegi bir minik labne azcık pekmez,su ile hazırlıyorum yada meyve rendeliyorum onunla karıştırıyordum.hatamı yapıyorum??

[
ceyce beril arınmış aklanmış demek:)benden çaldı o bende düşünmüştüm ayrise:)
güzel bir isim ama zümra nevra hanzade dila beril beğendigim isimler..
rengarenk kim tutar seni say boşver:))onlar hep hizmet ettigi için bizdende aynı şeyi bekliyorlar.elimden geldigince yaparım ama mesafeliyimdir kendimi de ezdirmem..

sağol canım zaten sana sormuştum sen söylemiştin not almışım bu isimleri zümrada hoşuma gidio bakalım benim beğendiklerimi beğeneceklermi bana kalsa zümra nada beril koyardım.

benim kızımın adıda beril beril 11 ocak doğumlu mehlikanında 12 sanırım
ben arınmış aklanmış ve değerli bir maden taşı diye okumuştum
zaten genelde jeoloji mühendislerinin kızlarının adı oluyomuş:)

çok sağol canım aaa bir günmü var aranızda

ay kayınvalidemden bahsedince gaza geldim fatmazehracım insanın kendi annesi gibi yok valla benim annemde geçen hafta bizdeydi çocuğum var mı yok mu unutmuştum nerdeyse

rengarenk bende eşimle tanışıp severek evlendim onun için pek bişey yapmadı kaynana düğünümüzde onun için kaynıma ne yapacak çok merak ediyorum o zaman konuşacagım bende bekliyorum bakalım..o sevmezse sevmesin eşim sevsin benım yanımda olsun onlara karşı destek olsun yeter bana gerisi boş...

havamı yapıon kızım sen bize neyapalım bende isterim devamlı pembe turuncu giydireyim ama çocuğumun psikolojisi bozulacak ondan koyu tonları giydirioz herhalDE

hee hava yapıyorum ne oldu canım kıskandınmı :dilcikar:

birde kızlar ikea da pakette 5 li önlük varya bebekler için basit bişey ama süper işe yaıyor ve kenarları renkli çok leke olmuştu makinada 60 derecede bile çıkmayınca gözden çıkarıp çamaşırı suyuna bastım ama kenarlarına bişey olmadı görünce şok oldu gidince bi kaç paket daha alıcam valla.yani renkleri gitmedi..

tüh perşembe günü ikeaya gittk keşke alsaydım bişey var aklımda diyordum bir kere daha yazmıştın topiğe .birdaha ne zman giderim kimbilir .benimki götrmüyor her gittiğimde bişey alıyorum die

erkek anaları kadar taş düşsün başına emi :dilcikar:

yokk ben ezilirm erkek çocukları kadr düşsün o zman kaydirigubbakcemile3

haklısın snemis bende onu düşünüyordum neden koyu renk yok diye ama cidden ayrisin koyu renk bi kaç birşeyi var:)kaydirigubbakcemile2 gök gürlüyor ya ben foruma gitcektim ama:sinifsinif: teknosada yarın son gun foto baskısı 10 kuruş demişmiydim sizede kızlar..geçen ay fotocu 50 kuruşa yaptı tanesini teknosa bedava valla..

aynen buğlemin kot elbise-pantolon birde kırmızı kapşonlu var gerisi hep açık renk sempatiksalakcinnibelki yağmadan gidersin ecrin gez gez bitmez çok şanslısın avmler yakın sana

sinemis tekrar tekrar hatirlatmak istemem ama seni gorupte soylememezlikte edemedim.başiniz sağolsun Allah ailesine sevdiklerine sabir versin....

ayrica tespitin çok doğru laciverti kızlar pek tercih etmez:))

sağol canımm herşeye rağmen hayat devam ediyor allah sabrını verir inş hadi biz 2.derec 1.derece anne babasına allah sabır versin.hepimizn bebeğini,evladını bize bizide onlara bağışlasın

fatma hoşgeldin canım nasılsın
evet canım boşver gerisini eşine bak sen hepsi boşş kıskanıyolar işte belli

selam sced.nasılsın?ece nasıl?
ya ayris bu kahvaltıyı hiç sevmedi benmi yanlış hazılrıyorum bir bebe ekmegi bir minik labne azcık pekmez,su ile hazırlıyorum yada meyve rendeliyorum onunla karıştırıyordum.hatamı yapıyorum??

bizim drun verdiği tarif şöyle; 90 cc ılık devam sütüne 1 tatlı kaşığı pekmez, 1 çay kaşığı zeytinyağı ve 3-4 adet petibeurre biskuvi. son bir haftadır 1 kibrit kutusu beyaz peynir ve yavaş yavaş artacak şekilde yumurta sarısı koyuyoruz. (1 ay sonra 1 yumurta sarısı olacak)

sinemis avm iyi olduda çok harcıyorum ya her gititmde bişi alıyorum yakında benim koca ok dediign gibi olsun karşıya taşınalım der belki:)kaydirigubbakcemile3yıldırma politikası son gaz devam..sempatiksalakcinni

kızlar biz teknosada fotoğraf bastırdık gayet güzel,
200-300 kadar çıkarttırdık biz..

hee hava yapıyorum ne oldu canım kıskandınmı :dilcikar:

tüh perşembe günü ikeaya gittk keşke alsaydım bişey var aklımda diyordum bir kere daha yazmıştın topiğe .birdaha ne zman giderim kimbilir .benimki götrmüyor her gittiğimde bişey alıyorum die

yokk ben ezilirm erkek çocukları kadr düşsün o zman kaydirigubbakcemile3

aynen buğlemin kot elbise-pantolon birde kırmızı kapşonlu var gerisi hep açık renk sempatiksalakcinnibelki yağmadan gidersin ecrin gez gez bitmez çok şanslısın avmler yakın sana

sağol canımm herşeye rağmen hayat devam ediyor allah sabrını verir inş hadi biz 2.derec 1.derece anne babasına allah sabır versin.hepimizn bebeğini,evladını bize bizide onlara bağışlasın

heee kıskanırım tabii olan var olmayan var. ben oğluma hiiiç pembe giydiremedim ama bolbol kırmızı giydiriorum yakın sayılırlar birbirine sempatiksalakcinni

yarın sabah öyle deneyeyim delf sagol canım.ben cici bebe ile labne tuhaf olur diye ekmegini aldım cicibeyi meyve yada muhallebiye bir tane koyuyordum.sabah ciici bebe labne pekmez mama yapayım bakalım.

kız bebekleri olanlara soruyorum arkadaşlar babaları altlarını deiştiriyor mu? benim eşim değiştirir genelde ama yaptırma diyorlar bana siz ne dersiniz yanlışmı yapıyorum..

yarın sabah öyle deneyeyim delf sagol canım.ben cici bebe ile labne tuhaf olur diye ekmegini aldım cicibeyi meyve yada muhallebiye bir tane koyuyordum.sabah ciici bebe labne pekmez mama yapayım bakalım.

rica ederim canım. bizim dr bebe biskuvisi tavsiye etmiyor . illa petibeurre diye ısrarcı.ayıla bayıla yiyor egecik. bir dene bakalım

X