2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

örtmenim gitmeden gör beni
maother care gittim sizi arıcaz dediler hala aramadılar
tır mı ne gelcekmiş içinde varmı bilmiyoz dedilerhala su sandalyeden bulamadım
sen hangi mağzadan aldın

selam kızlar..haftasonu giremedim ne var ne yok..
julii sen mama sandalyesini hangi mothercare e sipariş verdin..
haftasonu ben maltepedekine gittim burda yok ama getirtiriz dediler eşimde beğenmedi..ikeaya gittik..eşimde ikeayı sevmiyo bişey alcaz heryeri dolaştırıyolar maçı kaçırdım diyesöylendi durdu koştura koştura gittik mama sandalyesini aldık geldik..ben çok beğendim utkuya biraz küçük oğlum iri kıyım olduğu için..aman ne yapalım biraz idare etsin yeter face e resimlerini koyarım..

utkuda hala benim yanımda yatıyo dün gece 3 buçuğa kadar yatağında uyudu ağlayarak uyandı emzirdim yine yatağına koydum yatmadı 10 dk da bir uyandı ağladı..bende uykusuzluğa dayanamıyorum kendimden geçiyorum yatırdım yanımda ama en son yanıma koyuşumu hatırlamıyorum..ayakta uyudum büyük ihtimalkaydirigubbakcemile3

şimdide muhallebisini yedi,yarım saat emdi koydum yatağına..döne döne uyandırdı kendini..yatağın kenarlarına çarpıyo uyanıyo..benim yatağa koydum yine akannehirakannehir
babasıyla benim yatmamı istemiyo sanırsam bu çocuk..bu duruma nası çare bulucam bilmiyorum..
akşam yattı sabah uyandı diyenler bunu nasıl başarıyolar..doymuyomu acaba sıpam..

gece gece ne yazdım ya..kimse yoktur zaten herhal.

şimdiden sabah okuyanlara günaydın diyelimkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

tutkucum
palladium a sipariş verdim.
ikeadaki nasıl katlanıyomu cok yer kaplıyomu kaç lira...

melisada hep beşiğine vuruyo dönüyo deli gibi huy oldu galiba o yüzden pes etmedim yatağına koyuyorum ben.. birde deli çarsafı cekeleyip mumya gibi sarıyo kendini sanki örtünmeyi cok severmiş gibi akannehir

günaydınnn.
dün 3.doz aşılarımızı da olduk çok şükür. 1 haftada 75 gr almış sadece. zaten yemediydi hastayken. normal o yüzden.
akşamda ilikleri boşalmış gibi yedi. 150 cc 3 bisküitli süt yaptım doymadı. 60 cc 2 bisküitli daha yaptım anca doydu.
210 cc 5 bisküit akannehir
yuhh oğlum dedim.

sonrada 10 saat kesintisiz uyudu :roflol:

esmerrrrr hosgeldinn ayaz daha iyiymiş sevindim.benimkide tatilde ve sonrasinda çok değiştiii...

bu arada bravo dokturmussunuz ben bebe uyumadan bisey yapamiyorum:S
neyse iyi olsunda onlar yapmimm nolacak:))

hadi yaa seninki de mi?
bi cumartesi buluşalım bacım yavv

esmer gözlerim yaşardı maşallah sana beee:)))):KK1:

hee arada kadınlığım tutuyo işte :KK1:

vay beee kizlar siz bunlari yaparkene sizin bebelere kim bakiyo akannehir

bazen babası baktı, bazen de anakucağıyla mutfak tezgahına koydum bayıldı zevkten

örtmenim gitmeden gör beni
maother care gittim sizi arıcaz dediler hala aramadılar
tır mı ne gelcekmiş içinde varmı bilmiyoz dedilerhala su sandalyeden bulamadım
sen hangi mağzadan aldın

julicim gormeden çıkmişim hemen ceavplim

şaşkına gidip bakmiştim yok dediler bu urun.ben de demsa'ya mail attim dediler urun var hangi magzaya yolliyalim.ben de saskinbakkaldan aldim.gelince urun mağzaya aradilar beni ama ben arayip sormustum unuturlaar belki diye

istersen sen de demsa ya mail at yetkili kişi belki biliyordur bak tukenmiş tum urunler...

Ege dün 21.00 de yattı 05.30 da kalktıı inanamıyorumm çok mutlu oldum. fakat mama cc sini arttırdım dün. ay bu çocuk daha önce doymuyor muydu da kalkıyordu acep ?

180 cc veriyordum hep dün bir cinnet geldi 240 cc verdim.

günaydın kızlar maşallah ayaza bir haftanın acısını çıkartıyor demekki afiyet olsun lop lop et olsun ayazcığa

Ege dün 21.00 de yattı 05.30 da kalktıı inanamıyorumm çok mutlu oldum. fakat mama cc sini arttırdım dün. ay bu çocuk daha önce doymuyor muydu da kalkıyordu acep ?

:nazar: egeye demekki büyümüş annesi.önceden kaç kere kalkıyordu gece benim hatırladığım ege fazla geceleri uyanmıyordu.ayy birkere bende öyle çok verdim uyumadı herhalde fazla geldi bütün gece gözler kapalı mıyaklayıp durdu.

:nazar: egeye demekki büyümüş annesi.önceden kaç kere kalkıyordu gece benim hatırladığım ege fazla geceleri uyanmıyordu.ayy birkere bende öyle çok verdim uyumadı herhalde fazla geldi bütün gece gözler kapalı mıyaklayıp durdu.
sağol canım çok uyanan bir bebek değildi ama 2 kere bazen 3 kere kalkıyordu. ama drumuz istemiyor artık kalkmasını kaşık maması veriyoruz bir düzene oturtmaya çalışıyorum.

bizim bebeler açmış demek bacım.
aynısını bizde yaşadık dün akşam.
ama ben hep 3 bisküvili 150 cc veriyorum akşamları genelde 30 cc bırakıyordu.
dün habire yedi.
öncesindeki 4 saatlik açlığında etkisi var sanırsam.
iyice acıksın da güzel yesin diye akşam 20:00'ye kadar girmedik eve. sokaktayken yemek istemiyor çünkü. evde olsak kıyameti koparırdı :KK1:

bizim bebeler açmış demek bacım.
aynısını bizde yaşadık dün akşam.
ama ben hep 3 bisküvili 150 cc veriyorum akşamları genelde 30 cc bırakıyordu.
dün habire yedi.
öncesindeki 4 saatlik açlığında etkisi var sanırsam.
iyice acıksın da güzel yesin diye akşam 20:00'ye kadar girmedik eve. sokaktayken yemek istemiyor çünkü. evde olsak kıyameti koparırdı :KK1:

açmış valla esmercim. daha da versem yerdi de çatlar diye korktum:KK3:

günaydııın..
hepsini bi günden se mi yiyon hacı
anam be kaa yesem hüsmen aga olurum :KK1:
ben 2 öğün nesfit yiyom bi öğünde ne yemek varsa 1 dilim ekmek falan yiyom

hadi bakam güle güle kıllan....sempatiksalakcinni
he hacı ben yiyomakannehir
ama sabahki tostlarım kepekli tost ekmeğiyle,ekmekler küçük bir tanesi asla karnımı doyurmaz..
öğlen ve akşam da genellikle ekmek yemiyorum..
sen de çok az yiyormuşsun be hacıCADIARZU
doyuyor musun onlarla,bir de sütünü etkilemiyor mu:uhm:

günaydınnn.
dün 3.doz aşılarımızı da olduk çok şükür. 1 haftada 75 gr almış sadece. zaten yemediydi hastayken. normal o yüzden.
akşamda ilikleri boşalmış gibi yedi. 150 cc 3 bisküitli süt yaptım doymadı. 60 cc 2 bisküitli daha yaptım anca doydu.
210 cc 5 bisküit akannehir
yuhh oğlum dedim.

sonrada 10 saat kesintisiz uyudu :roflol:

hadi yaa seninki de mi?
bi cumartesi buluşalım bacım yavv

hee arada kadınlığım tutuyo işte :KK1:

bazen babası baktı, bazen de anakucağıyla mutfak tezgahına koydum bayıldı zevkten

maşaallah oğluşlarınıza:nazar::nazar:

günaydın kızlar..
esmer delf maşallah bebişlere..benim oğlumda uyusun artık ya..hiç huzurlu uyumuyoooo:sinifsinif::sinifsinif:

julii ikeadan 130 a aldım canım..katlanmıyo ama çok yerde kaplamıyo..
ecrin in dediğinden yokmuş bir ay sonra gelcekmiş ama çok basit bişey..30 lira

bugün 10 yaş yasladım herhalde
sabah 6.00 da bir düşme sesi arkadan bas bas ağlama
oraya bakıyom yatağın kenarlarına bakıyorum melisa yok
yok işte bi yere düşmüş ağlıyo görünürde yok

yatağın kenarında bir karıslık acıktık vardı oralara yastık koymuştum orda tepetaklak gel bas yerde ayaklar yukarda ayaktan cekiyom kafa sıkısmış
hayatımda böyle kötü bir gün gecirmemiştim...tam 1 saat ağladı kuzum :2:

rabbim bebişlerimizi korusun...:Saruboceq:

ben kızıma 10 ml elma suyu verdim,
suluğuna koydum öyle verdim,
bir yudum aldı tadı biraz değişik geldi sanırım biraz bekledi sonra geri kalanını içti,
suluğyla ıhlamur veriyordum geçen haftalarda ıhlamur sandı zannımca,
ıhlamura alışmıştı cork cork içiyordu..

X