2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

esmerim geçmiş olsun gözüm bak ayazı iyiet bana bekliyom sırabende ona göre ciddiyim şaka değel
zeynep bebeye çok züzüldüm rabbim en kısa zamanda sağlığına kavuştursun ezanlar suyu hürmatine:Saruboceq: bişey yapamıyoruz dua tesbih bari çekelim hepinize hayırlı geceler

anam kız ecrin kaçma allahın iznile git dicem ama gitmişin zatin:))))
posi çağanda 10 gündür falan ayaklarını ağzına alıyo artık tamamen kendi başına dönüyo çok yaramaz ve mızmız bakıyım gidimde şuna
kız juliii girersen sorularıma cevap ver yolarım karı gibi seni beceriksüz zaten bu pahalılıkta eti yakmışın senden geçim karısı olmaz:)))))
hec sorma yaa
ama kakaladım gene yanık yerlerini aldım kimse cakmadı :KK1:

esmer ankaradan bildiriyor.
Betişimde kalamadık. ayaz 1 dk susmadı sürekli, ağladı, uyumadı.
Bizde mecburen eve geri geldik. Ama iki arada bir derede süper kare fotolar çektim.

Neyse sorunumuz ortaya çıktı: Ayaz 6.hastalık diye bir hastalık geçiriyor. Daha doğrusu ateşle beraber geçirdi bize hatıra acayip bir döküntü ve huysuzluğu kaldı. Bütün gün yediği 90 cc süt, yarım kavanoz yoğurt ve yarım kavanoz meyve. O kadar.

Bizden haberler böyle. Herkesi öperim. Giremiyorum nete. Bebe cırlayıp duruyor.
gecmiş olsun esmerim..
ayazında zamanlara mikkemmmel yanii

juli nasıl becerdin kız bir tencere eti yakmayı,
bu zamanda et yakılır mı,keseye zarar:eek:lmaz:
sizin yüzünüzden :dilcikar:
laf yetiştirsem die

ya hoyacım bence kimse kimseye alınmasın o dediğin kadriyeablayı ben tanımıyorum bile ecrininde dediği gibi herkez samimi olduklarıyla daha alakadar misal ben seni hiç yazmasam 20 kereanmış yazmışımdır ama bazen oluyoki kkyı açıyom 2 saat 3 saat gelemiyom bilin başına o arada geçmişe bakmayada fırsat olmuyo sen zaten tatilde değilmisin kadın ne tatil tatil diyonuzda beni burda geriyonuz gıcık etmeyin beni turunuz götünüzün üstünde litfen diyorum litfeen
juliii kaşık maması neyinkini veriyon hacı sen bide ilk çorbaya nasıl başladın ablana tarif et bakem ne çorbası yapam oğluma
şimdi başka bi soru ben çağanı emzirmeyeli 2 saat anca oldu ama göğsüm taş gibi doldu özelliklede sağ göğsüm geceye kadar bekelemz bu göğüs napam sağsammı acep anam şu ek mamaya iyice geçsekte şu bebeminde gazı bi bitse yidi beni yidi ben daha kahvaltıya başlamadım bir iki sefer yumurta sarısı peynir verdim ama düzenli değil kaşık mamsına başlayım diyom verenler ne veriyolar yazsınlar bi zahmett kaynatam varyemek yapacam pöffff
ilk kabak ve havuclan birde zeytin yağ
rendeleyip hasladım sonra blendırladım
bugün pirin ve patetes te ekledim afiyetlen yiyo

kasık maması dediğim ya hazır mama hero nun yada pirinç unu arı mama gibi gibi...

sütünü sağ o zaman hacı mastit olmayasın
memişlere de :nazar: maşallah

casper ben olçmeden deniyorum bardakla.içemiyor henuz dolayisiyla bilemiyorum bir limiti var mi.sormadim doktora...biz de anne sutu ile devem etmeye çalişiyrouz

örtmenim erem daha baslamadımı ek gıdaya :uhm:

bu akşam mamasını yedirdim yatıyor haldeyken bir kustu fıskiye gibi yüzeme halıya örtüye koltuğa ev göl oldu desem yalan olmaz
burnundan geldi zor nefes aldı
allahtan kaynanamlar vardı yanlız kafayı yerdim..
off cok korktum yaa
rabbim bebişlerimizi bize bağıslasın :Saruboceq:

Merhaba kizlar
Gecmise bakamadim ama alintilardan
Esmerim cok gecmis olsun Ayaz a .

Posi
Bi hazir kavanoz al bak kivamina mamanin ben büyük oglanda öyle yapmistim.Sen orda Rapsöl bulabilirsin ondan ekle biraz pirinc unuda ekle o zaman mikserden gecirdigin sebze hazir gibi kivamli oluyor.Zaten taneli olmasin bagirsaklari cok ugrasir gazi filan olur.Ben karpuz vermistim onu bile bagirsak oldugu gibi cikartmis yani su gibi dersin dimi daha bagirsaklari cok yeni .

Bocuk sen görünüyosun bide ben nasilsin hepsi uyumus hatunlarin

Cadaloz
Vinn dedigin laptop la heryerde nete girmek mi türk reklamlarindan anladigim kadariyla.Eger öyleyse birincisi burdada acayip pahali internet öyle seylerin reklamida yok Türkiye masallah cok lazimmi gibi para verebiliyor böyle seylere.Yada bilmeden kekleniyorlar artik hangisiyse,Ikincisi canim oglan icin demisin bence nete girerken basinda ol oglanin ne olur ne olmaz.Benim oglan 1,5 yasindan beri bilgisayarin tepesinde o zamanda alistirdim bana sormadan hic bisi yapmaz Youtube giriyor ne cikacak karsisina bilemeyiz ayrica haftada 2 kez yarim saat bizim net iznimiz Kore de cocuklar doktorlara tasiniyorlarmis internet bagimliligi olmus hepsinde alismasin diye.Sen vinn filan alsan cocuk heryerde nete girer bir kontrolün olmaz ikincisi sürekli girecegi icin bagimlilik yapar.Benimki okuma yazma ögrendi aklim cikiyor birileriyle sohbet yapar diye .

ya galiba benim mikserde sorun var bizim sebze corbalarini da tap püre gibi yapamiyor hep minik parcalar kaliyor, kum tanesi gibi

esmer ankaradan bildiriyor.
Betişimde kalamadık. ayaz 1 dk susmadı sürekli, ağladı, uyumadı.
Bizde mecburen eve geri geldik. Ama iki arada bir derede süper kare fotolar çektim.

Neyse sorunumuz ortaya çıktı: Ayaz 6.hastalık diye bir hastalık geçiriyor. Daha doğrusu ateşle beraber geçirdi bize hatıra acayip bir döküntü ve huysuzluğu kaldı. Bütün gün yediği 90 cc süt, yarım kavanoz yoğurt ve yarım kavanoz meyve. O kadar.

Bizden haberler böyle. Herkesi öperim. Giremiyorum nete. Bebe cırlayıp duruyor.

canım geçmiş olsun Ayaza yaa. iyi bakın kendinize. buluşmada iyi eğlenceler

X