2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

canım hiç yemek yapmak istemiyor börek yaptım tavuk öyle yesin eşim.canım bugun hiç bişi yapmak istemiyor..

bu günlerde yusuf beni daha cok ugrastirmaya basladi guya cikip gezicektik bugün. anca uyuttum bu saatten sonra da yemek yapmam lazim zaten yorgunluktan cikasim da kalmadi

haaa demin yusuf ayaklarini yedi ilk defa. kameraya aldim faceye koyarim simdi

benimki bugün ilk defa yedi ayaklarini, yavrum benim o bacaklar nasil cikiyor oraya kadar hic acimiyor mu ya. akrobat mi olcekler nekaydirigubbakcemile3

anam kız ecrin kaçma allahın iznile git dicem ama gitmişin zatin:))))
posi çağanda 10 gündür falan ayaklarını ağzına alıyo artık tamamen kendi başına dönüyo çok yaramaz ve mızmız bakıyım gidimde şuna
kız juliii girersen sorularıma cevap ver yolarım karı gibi seni beceriksüz zaten bu pahalılıkta eti yakmışın senden geçim karısı olmaz:)))))

hee kızlar aklıma gelmişken bu vın nasıl bi icat biz oğlana alak dedik nette eşim acık bakındı çok kazık aylık 100 200 lirayı buluyo dedi vınn millete vınn hızıyla geçiriyomuş dedi şimdi havada bahsedince aklıma geldi aslı varmı bende baktım çoğu kişi çok pahalı olmasından dertli başta 40 lira diyolarmış sora 100 200 fatura geliyomuş kullananlar var diye soram dedim saygılar sevgiler

esmer ankaradan bildiriyor.
Betişimde kalamadık. ayaz 1 dk susmadı sürekli, ağladı, uyumadı.
Bizde mecburen eve geri geldik. Ama iki arada bir derede süper kare fotolar çektim.

Neyse sorunumuz ortaya çıktı: Ayaz 6.hastalık diye bir hastalık geçiriyor. Daha doğrusu ateşle beraber geçirdi bize hatıra acayip bir döküntü ve huysuzluğu kaldı. Bütün gün yediği 90 cc süt, yarım kavanoz yoğurt ve yarım kavanoz meyve. O kadar.

Bizden haberler böyle. Herkesi öperim. Giremiyorum nete. Bebe cırlayıp duruyor.

slm kızlar,beril 8 de uyudu ben de acuk geçmişe baktım,
oferta üzülme cnm,geçici birşeydir,düzelir inş.,
beril de bir ara öyle olmuştu 3 gün sürdü düzeldi,2 aylıkken 10 gün guyanıkken hiç emmemişti çok üzülmüştüm..
posi,ceyce metin akpınar,akrep nalan benzetmelerinize çok güldüm,Allah iyiliğinizi versin emikaydirigubbakcemile3
casper hadi gözünüz aydın,sonunda mıçtı demekkaydirigubbakcemile3
şu bebelerin gaz çıkarmasına mıçmasına o kadar seviniyoruz ki..kaydirigubbakcemile3
cadı juli çorbayı kabak ve havuçla yapmıştı,
havucu ve kabağı veya patateste olabilüü yıka bir güze,doğra,hafif üstünü kapatacak kadar su koy haşla,
sonra blenderden geçir,içine bir kaşık zeytinyağı koy ,olay tamamdır,afiyyet olsun çağanıma..
ha bir de göğsün sertleşmiş madem çağanı emzir,geceyi bekleme,çağan daha 6 ayı bitirmedi dimi,
ek besini abartma canım,emzirmeye çalış daha çok..
bir de vın konusunda yardımcı olamıcam,bilmim çünkü:sm_confused:
öğretmenim sizin 6 ay bitmiş hala ek besine geçmediniz mi?
juli nasıl becerdin kız bir tencere eti yakmayı,
bu zamanda et yakılır mı,keseye zarar:eek:lmaz:

Bizde mecburen eve geri geldik. Ama iki arada bir derede süper kare fotolar çektim.

Neyse sorunumuz ortaya çıktı: Ayaz 6.hastalık diye bir hastalık geçiriyor. Daha doğrusu ateşle beraber geçirdi bize hatıra acayip bir döküntü ve huysuzluğu kaldı. Bütün gün yediği 90 cc süt, yarım kavanoz yoğurt ve yarım kavanoz meyve. O kadar.

geçmiş olsun cnm,ayazım atlatmıştır inş.
tatilinizin yarıda kalmasına üzüldüm..
ama sağlık olsun yeter ki,ayaz iyileşsin de sonra da gidersiniz..

gecmis olsun esmercim, Allah yardincin olsun bebeler hastayken cok zor oluyor hersey. baska zaman gidersin artik

mehlika corba tarifini denicem yarin, bugün bu tarife bir de irmik ekledim berbat oldu yusuf yemedi
patates ve havuclarin taneleri geliyor agzina yemiyor yusuf

geçmiş olsun cnm,ayazım atlatmıştır inş.
tatilinizin yarıda kalmasına üzüldüm..
ama sağlık olsun yeter ki,ayaz iyileşsin de sonra da gidersiniz..

gecmis olsun esmercim, Allah yardincin olsun bebeler hastayken cok zor oluyor hersey. baska zaman gidersin artik

sağolun kızlar.
bakalım yarına dışarda buluşmayı düşünüyoruz evde çekilir gibi değil ayaz, dışarda gene az sakinliyor.
neyse olacak bunlar tabiki de, keşke 1 haftalık tatilimizde olmasaydı. süper bir zamanlama yani :1ninca:

mehlika corba tarifini denicem yarin, bugün bu tarife bir de irmik ekledim berbat oldu yusuf yemedi
patates ve havuclarin taneleri geliyor agzina yemiyor yusuf

cnm blenderden geçirmemişmiydin,niye taneli kaldı ki,
hem öyle taneli olması zararlı,Allah korusun nefes burusuna,genzine falan kaçar..
hem onun midesi daha katı şeyleri sindiremeza.s
çorbanın az olmasını istiyorsan yarımşar koy sebzeleri,
güzelce haşlayıp suyunu süzmeden blenderden geçir,çünkü tüm vitamin suyuna geçiyor,
sonrada içine 1 çay kaşığı zeytinyağı koy..
yusufta yer inş.ilk etabda belki değişik gelmiştir sonra alışır inş.
bu arada facede yusufun videosunu gördüm,çok tatlı maşaallah,ayağını kemirmeyi de öğrenmiş kereta,
beril ayağını eliyle tutyor ama ağzına götüremiyor henüz,

kızlar ben 2010 ocak analarına resim yükleyemiyorum artık,kaç zamandır uğraşıyorum bir türlü yüklenmiyor:sm_confused:

sağolun kızlar.
bakalım yarına dışarda buluşmayı düşünüyoruz evde çekilir gibi değil ayaz, dışarda gene az sakinliyor.
neyse olacak bunlar tabiki de, keşke 1 haftalık tatilimizde olmasaydı. süper bir zamanlama yani :1ninca:

cnm zamanı yanlış olmuş ama ayaz iyileşsin de gene tatil yaparsınız..
yarın buluşmada güzel vakit geçirirsiniz inş..

rezene yaptım onu içiyorum,birazdan yatacam inş.
beril 11,5 tan sonra hiç uyumadı,sadece 5 ile 5,5 arası emerek uyudu memede,sonra geri uyandı,
saat 8 e kadar zor dayandı mızırayıp durdu,en son 8'de uyudu,3 saat uyur,
11'de uyanır heralde,o uyanmadan ben de acık uyuyayım..

3 kayıtlı kullanıcı diyor ama iki kişi görünüyoruz,kim bu hayalet çıksın ortaya..

Allah zeynep bebeğe acil şifalar versin,inş. en kısa zamanda sağlığına kavuşur:Saruboceq:
Rabbim kimseye evlat acısı göstermesin:Saruboceq:

X