2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

neyse ben çıkıyorum akşamüstü tatile gidecez eşim ben nur hazırlanayım görüşürüz inş. tekrar...

çamaşır asıyordum ayris uyandı şimdi bakabildim.anladım hoya ama dedigim gibi herkesin samimi oldyugu var mutlaka sen kadus ile samimisindir onu merak edersin tabiki ama herkes aynı samimiyette olmayabilir.
birde alınganlık yapmaya gerek yok selam veriyorum alınmıyor ama bunu hiç dile getirmedim zaten beni önemseyen gören yazıyor diye düşünüyorum..sonuçta artık bebekler var işi olanlar var eskisi gibi olamaz burası farkındayım yani.bende açıyorum işimi gücümü yapıyorum her dk takip etmiyorum burayı..

ceyce ben atıyorumda sizden tık yok ben hergun giirp yazıyorum oraya..150 yi geçmiş olmalı tahminimce:))eger eşim tırtıklamadıysa..sempatiksalakcinni

evi aradım Kuzey bugün hiç bişey yemiyormuş biberonu görür görmez ağlıyormuş zaten bir iki gündür emmek te istemiyor beni.niye böyle oldu ya çok üzüldüm.

juli sen gündüz emziriyormusun neler yediriyorsun senin kıza.

gündüz pek emzirmiyorum bazen aralarda emiyor isterse veriyorum..

10.00 kahvaltı (bebe biküvi devam maması peynir)
12.00 meyve suyu yada püresi
14.00:sebze corbası
17:00 yoğurt
19.00 pirin unu yada kasık maması
sonra sabaha kadar ne zaman isterse emziriyorum..

ceyce ben atıyorumda sizden tık yok ben hergun giirp yazıyorum oraya..150 yi geçmiş olmalı tahminimce:))eger eşim tırtıklamadıysa..sempatiksalakcinni

HEE benimde 100 fln olmuştur. yazmayı unutuom topiğe ama hergün 3-5 atıom bakalım kaç olacak ay sonu.

Metin Akpinar Cok Sismanladi ya obez oldu hatta, öyle olmaktan korkuyorum yapimda müsait

allah seni kaydirigubbakcemile3 bende akrep nalan gibi oldum :KK3:

gecmis olsun Oferta, yaz sicaklarindan mi istemiyor acaba emmeyi. ek gidaya baslayinca da olabilir diyorlalr. benimki de beni emmiyor o kadar özlüyorum ki emdigi zamanlari
arada sirada veriyorum gögsümü bakip bakip gülüyor eskiyi hatirliyor velet

julicim neden emzirmeyi azalttın canım?

doktor verdi bu listeyi canım..
6.aydan sonra ek gıdalar daha cok önemliymiş..coğu vitaminini bunlardan alacaklarmış...
ama doktorum 2 yasına kadar geceleri emzirmemi istedi genede...

dr.verdiyse vardır bir bildiği canım emzir canım emzir.

6.ayda böyle olacak dimi beslenme düzeni.
Kuzey emmek istemiyor artık zaten sütümde azalmaya başladı ek besin olarak sadece meyve suyu ve yoğurt yiyor annem azar azar çorbalara başlamayı düşünüyor.böyle beslenirse sütte birikir bende gündüz işte 2 kere sağıyorum ama bugün çok az çıktı moralim bozuldu.

buğlemde 6. gün yaptı fitilden az ve ince bir şeklde sabun koy popoya annem öyle yapmış anında kakasını yapmış hemde 2 bez dolusu .ben pek önermedim ama yağ verdik popya yağ sürdk fitl verik duş aldırdık yapmadı sabunla yaptı
Çok şükür..5 günün acısını çıkardı :KK1: nöbet sona erdi sonunda ...

X