2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Sinemis
Blog cok güzel olmus boncuk büyüyünce annem neler yapmis bana der.Ben cok tembelim ya hosuma gidiyor ama hic bisi yapmiyorum yapamiyorum. Yalniz ziyaretci defteri aradim yazmak icin bulamadim .

Iyiz canim Mehmet in son 15 günü okul tatile girecek cok yoruldu artik sabah bende zor kalktim bücürde mama sandalyesinde cingirakla oynuyor cocuk güzel güzel duruyor ben daha ise baslayamadim ya bari banyoyu silsem gerisi gelir ama icimden gelmiyo.Daha ders calisicam kitabim var okumam lazim oo kim yapacak ya .

slm esra nasılsın benimde temzlk dün bitti öldüm ama.
demir ne yapıyor nasıl

delf günaydın
ege nasıl çok ağladımı bizimde yarın aşımız var

sağol canım benim. çok ağlamadı iğne soktuklarında bir çığırdı egeeee dedim baktı güldü. canım bloguna bayıldım ya bende istiyorum yapmak geçmişe nasıl döneceğim.

gecmiş olsun delfim ağlamadı insallah egecik...

esracım ohhh güle güle kirlen

sğol julicim. çok ağlamadı neyse ki. inşş ateş yapmaz bakalım.

merhabaaaa.
bi öpem dedim Ayaz uyurkene. geldiğimizden beri çok hastaydı dün akşam düzeldi ancak.
herkesler iyi değil mi bir sorun yok kimsede.

yaa sced'in telefon numarasını bilen var bana bi özel mesaj atsın lütfennnnn.

canımm çok ama çok geçmiş olsunn. neyse ki düzelmiş.

selam kızlar..güzel bir hafta geçirmeniz dileğiylea.s.a.s.

esmer geçmiş olsun

ayça takma boşver böyle bu erkekler..bizde yeni barıştık.

delf,ceyce geçmiş olsun şifa olsun aşılarınız
sağol tutkucum.

günaydın kızlar nasılsınzı bakalım...
ayça üzüldüm çok takma boşver iyi yaparsın çek git yazlıga görsün bakalım biraz nasıl oluyormuş anasına gider kalır:))
sinemis geliyomuş seninki:)))allah yardım etsin şimdiden..
delf aşı olmuşsunuz inş.çateş yapmaz hemen atlatırısnız..
aklımda kalanlar bunlar.

inş canım sağol

sağol canım

Posi
Bebek arabasinda salla uyusun daha iyi valla.Ama artik 6 aylik olacak yakinda sen en iyisi yere koy sende yat yanina yuvarla filan biraz oyna yorulsun orda uyuya kalsin öyle öyle alistirirsin.

meltem abla burdada hava güzel ama basık çok nem felaket gene yağacak sanırım en iyisi sana geliyim ben eve sığamıyorum nasılsa:)))
feyzacım nasılsın canım annem varken pek bi ihmal ettim sizleri iş güç gezme derken fırsat olmadı bide 2 hafta süt kızımda bendedi hem gürhan hem sude dur sus çağandan bahsetmiyorum bile
annem çağanın herşeyiyle ilgileniyodu ben tek emziriyodum evle ilgileniyodum şimdi alt açma çok zor geliyo bana:)))
hoyada dönmüş sanırım 2 sayfa geçmişe baktım kız alıngan karıı naber nasılsın özlettin kendini bu kadar kalınırmı anada kaynanada kıskanç smile:KK43:
smshm
ceyce
posi
sinemis(feyza)
tutku
delf
meltem
julli
denizkızıl
esra
jasminn
nasılsınız kızlar
ben iyiyim şimdi pohh temzilicem hatta en iyisi suya sokam rahatlasın gelirim öpüyorum hepiciğinizi.

delf
Gecmis olsun bizde 1 inde gidicez bakalim nasil olacak iki oglanda asilanacak halimi düsünün hangisini tutayim.

Cadaloz
Ben napim ya yardim eden yok evin icinde bi ton is var neyse gel gel gözün korkmasin isler dursun biz senle yer iceriz bu gün burasi sicacik altlarini acar cimene sereriz bizimkileri :))

Neyse ben cidden gidim bisiler yapim oglani alicam okuldan daha yemegim yok ya abarttim bu gün hadi size iyisohbetler.

Posi
Bebek arabasinda salla uyusun daha iyi valla.Ama artik 6 aylik olacak yakinda sen en iyisi yere koy sende yat yanina yuvarla filan biraz oyna yorulsun orda uyuya kalsin öyle öyle alistirirsin.

yapiyorum öyle ama uykusu gelince gözlerini ovusturup agliyor

selam kızlar..güzel bir hafta geçirmeniz dileğiylea.s.a.s.

esmer geçmiş olsun

ayça takma boşver böyle bu erkekler..bizde yeni barıştık.

delf,ceyce geçmiş olsun şifa olsun aşılarınız

Çok sağol canım.geçti şükür.

yesss ankaradayım.
Ayaz zaten cuma gecesi ateşlendi. ama doktorumuz şehir dışındaydı.
bende gene ateşlenirse burada farklı doktora götüreceğime ankarada götürürüm dedim geldim.
nitekim dün sabah 39,4'ü görünce hacettepeye gittik, antibiyotik falan verdi, şimdi daha iyi.

İstanbuldaki hastaneleri talan ettik, ankaradakiler kusur kalmasın dedik :roflol:

gezenti karı.hastalık bile vız geliyo tırz gidio.çook geçmiş olsun ayazıma.

günaydın ceyce nasılsın
aşı nasıl geçti benimde yarın var bu 2 gün o kadr çok yoğunum ki
hazırlık yapmm gerek
aşısı var inş ateşlenmez

sağol canım iyileştik dinlendik.darısı sizin başına ateşlenmeden inş.geçer sizinde.

sıkma canını olur her evde oluyor böyle şeyler ben kırılırsam o gün tele hiç bakmam cavratırım iyice sende öyle yap:KK1:
buğleme bakacak o ara annem dinlenecek mecburan iyi anlaşmalıyımsempatiksalakcinni
ramazan ayındada burda olsa işime yarar işte

sorma pek mutluyum anam ağladı evde temzlkten hayır yaptım yine battı heryer gelmediler o deidkleri zamn taa şimdi geliyorlar

canım allah yardımcın olsun.

posi merhaba nasılsın canım
sallamayı alıştığı zman böyle oluyor işte
çok bilinçlenmeden sallamayı bırakmak lazım

maşallah cnm...bizde 24 haziranda olacaz bakalım...
kaç tane oldunuz?
bana hemşire 4 tane biri ağızdan dedi...tabi yanlış hatırlamıyorsamsempatiksalakcinni

.

öyle valla cnm...
dün zaten çok gıcık aldım ya...tövbe tövbe insanı zorla çileden çıkarıyorlar...ohaoldumsmile
oğlunun yanında bütün hastalıkları başlıyor zaten....yok ayağım ağrıyor yok kolum ağrıyor yok midem de ağrı var...:umursamaz:
sanki bizim cnmız yok...:mymeka:
bnm anneciğiminde ne ağrıları var ama biz üzülmeyelim diye kadın söylemez saklar bile

5li karma yaptılar canım birde hepatitide ogün yaptık iki ayaktan bir koldan vurdular aşımızı

üzme canım kendini :teselli:
erkekler sapıtıyo bazen alsanaalsanasmile
iyi olmus hediyeyi vermemen

günaydın ceycem...
ohh ne güzel bol bol vakit gecirmişsin oğlusunla

çok sağol canım.

cadı sende hoşgeldin canımcım
anan gitmiş Allah kavuştursun
nerde oturuyordu annen

hoşbuldum gözüm sağol annem samsunun ilçesinde oturuyo vezirköprüde aslen bende oralıyım ama samsunda oturuyoz iş dolayısıyla(kaynanamda köprüde) muhhahaha ama uzak değel 1.5 saat gidiyom sıkısık

jasminsağol cnm içimi çok rahatlattın,iyi dileklerin için çok sağola.s.
ayçagünaydın cnm,geçmişi okuyordum geç gördüm mesajını,
canını sıkma ,düzelir inş.,olur arada öyle anlaşmazlıklar,
basit bişeyden çıkmış anlaşmazlık,uzamış gitmiş,
bizde de oluyo bazen,ama sonra düzeliyor..
önemli olan kocanın hatasını anlaması ki anlamış zaten,o kadar aramış,
sen de daha fazla uzatma cnm,keşke tatili iptal ettirmeseydin,
eşin sen ve bebişiniz güzel bir tatil yapardınızyerimseniben

wovachhay maşaallah oğluşuna,beril de genellikle 3 saatte bir uyanıyor,acaba beril de birden düzelir mi,
hoş son günler de azıttı yine ,satte bir, 2 saatte bir mızıldanmaya başladı,düzeleceği yerde:dilcikar:

tutku utku pek çiş yapmıyo demişsin ya; ter olarak çıkıyordur,çok terliyorsa,
berilin de son zamanlarda bezi pek şişmiyor,vücudundaki sıvıları ter olarak çıkarttığını düşünüyorum..

canım ya çok üzüldüm olur böyle şeyler
eşler kendi ailerinin yanında aslan kesilirler sorma bende sinir oluyorum varya
bi havaya giryolar onun yanında öyle yapsan diyolar sinir oluyorum neyse o düzen bozlulmaz ki
hediyeyi vermediğine iyi yapmışsın bende hiç bişey almadım o bana bi çiçek almıştı ben ona hiç bişey almadım

benimkilerde çarşmaba sabah burda eltimler 4 yıldır ilk geliyor
kaynanam 2 ay kalkcak eltimler 10 gün bakalım

geldim canım burdayım esmer ankara gitti
günaydın sinemis ne haber,tombiş buğlem nasıl?
kayınvalidenle eltin sonunda geliyor demek,yılan hikayesi mutlu sonuçlanır inş.

Sinemis
Blog cok güzel olmus boncuk büyüyünce annem neler yapmis bana der.Ben cok tembelim ya hosuma gidiyor ama hic bisi yapmiyorum yapamiyorum. Yalniz ziyaretci defteri aradim yazmak icin bulamadim .
TEŞKKÜR EDERİM MELTEM ELİMDEN GELDİĞİ KADR YAPIYORUM HEM EV -HEM İŞ-HEM ÇOCUK ZAMN AYRMAK ZOR OLUYOR AM ATAMMALAMAYA GAYRET EDİYORUM
sağol canım benim. çok ağlamadı iğne soktuklarında bir çığırdı egeeee dedim baktı güldü. canım bloguna bayıldım ya bende istiyorum yapmak geçmişe nasıl döneceğim.

sğol julicim. çok ağlamadı neyse ki. inşş ateş yapmaz bakalım.

canımm çok ama çok geçmiş olsunn. neyse ki düzelmiş.

sağol tutkucum.

inş canım sağol

sağol canım

Geçmişe dönmek zor oluyor aklındna kalanları yazarsın benim hamilk kayırlı herşey onu kolay yaparım en zorları bitrdim 6.ay kaldı sende yap ileride egeye bi hatıra olacak
maşllah egeye ağlamamış ne güzel

meltem abla burdada hava güzel ama basık çok nem felaket gene yağacak sanırım en iyisi sana geliyim ben eve sığamıyorum nasılsa:)))
feyzacım nasılsın canım annem varken pek bi ihmal ettim sizleri iş güç gezme derken fırsat olmadı bide 2 hafta süt kızımda bendedi hem gürhan hem sude dur sus çağandan bahsetmiyorum bile
annem çağanın herşeyiyle ilgileniyodu ben tek emziriyodum evle ilgileniyodum şimdi alt açma çok zor geliyo bana:)))
hoyada dönmüş sanırım 2 sayfa geçmişe baktım kız alıngan karıı naber nasılsın özlettin kendini bu kadar kalınırmı anada kaynanada kıskanç smile:KK43:
smshm
ceyce
posi
sinemis(feyza)
tutku
delf
meltem
julli
denizkızıl
esra
jasminn
nasılsınız kızlar
ben iyiyim şimdi pohh temzilicem hatta en iyisi suya sokam rahatlasın gelirim öpüyorum hepiciğinizi.

sen dolu dolu 2 hafta geçirmşsim ne güzel işte bizde iyiyiz cadı teyzesi yarın aşımız var

günaydın sinemis ne haber,tombiş buğlem nasıl?
kayınvalidenle eltin sonunda geliyor demek,yılan hikayesi mutlu sonuçlanır inş.

sorma inş gelirler tüm temzlk yaptım 3 hafta geçti bu sefer inş boşa gitmez ve ben temzlk yapmak zorunda kalmam inş.sinir oldum zaten
beril nasıl

X