2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar merhaba

juli seni yakaladım çok iyi eşime babalr günü hediyesi alıcam ama bişey aklıma gelmiyor sen geçen gün bir site adersi vermiştin t-shirt yapan tekrar yazarmızın bulamıyorum geçmişten.

kızlar muhallebiyi hazırmı alıyonuz kasık maması gibi
yoksa evdemi yapıyonuz

ben gelen numuneleri kullanıyorum hala.
zaten çok fazla vermiyorum ama sanırım onlar bitince hazır alırım.
karıştırıp pişirmeye bile vaktim yok çünkü. ona ılık su ekledin mi hazır hemen.

ya canım çok sıkkın ne zamandır giremiyorum burayada sizinkilerden bizimle aynı durumda olan varmı bilmiyorum ama genede paylaşmak istedim
geçen haftasonu hepberaber yazlıktaydık biz eşimle pazartesi sabahı döndük haftasonu demirin keyfi inanılmaz yerindeydi
annem pazratesi günü biraz huysuzluk yaptı dedi ama salı günü 2-3 gere epey fazlaca kusmuş ve kakasıda kötü kokuluymuş iştahındada gözle görülür bir düşüş var annemin söylediğine göre salı günü alttan üstten gitmiş ve içini komple temizledi dedi
bu sabah döndüler keyfi gayet yerinde kakasıda gayet normal ama hala iştah olayımız çok az
annemin işi vardı ben bakıyorum şimdi saat 1 buçukta uyudum hala uyuyo biş ara uyanır gibi oldu hemen mama yaptım 30-40 cc kadar içti
doktorumuzla konuştum devam etmedikçe sorun yok bu aralar ishal kusma var ama eğer devam ederse gelin mutlaka dedi zinko şurup verdi vücut direnci güçlensin diye
bence oğluma nazar değdi çok üzülüyorum

bu sitede kendin dizayn ediyorsun bide hazırlar vardı sanki aynı sitedemi bulamıyorumda ben

ya canım çok sıkkın ne zamandır giremiyorum burayada sizinkilerden bizimle aynı durumda olan varmı bilmiyorum ama genede paylaşmak istedim
geçen haftasonu hepberaber yazlıktaydık biz eşimle pazartesi sabahı döndük haftasonu demirin keyfi inanılmaz yerindeydi
annem pazratesi günü biraz huysuzluk yaptı dedi ama salı günü 2-3 gere epey fazlaca kusmuş ve kakasıda kötü kokuluymuş iştahındada gözle görülür bir düşüş var annemin söylediğine göre salı günü alttan üstten gitmiş ve içini komple temizledi dedi
bu sabah döndüler keyfi gayet yerinde kakasıda gayet normal ama hala iştah olayımız çok az
annemin işi vardı ben bakıyorum şimdi saat 1 buçukta uyudum hala uyuyo biş ara uyanır gibi oldu hemen mama yaptım 30-40 cc kadar içti
doktorumuzla konuştum devam etmedikçe sorun yok bu aralar ishal kusma var ama eğer devam ederse gelin mutlaka dedi zinko şurup verdi vücut direnci güçlensin diye

bence mikrop kapmış ama geçmiş.
eğer tekarr kusup, ishal olursa doktoruna götür.
iştahsızlığı da geçer bence 1-2 güne kadar.

nazar değil bacım mikrop mikrop kaydirigubbakcemile3

bu sitede kendin dizayn ediyorsun bide hazırlar vardı sanki aynı sitedemi bulamıyorumda ben

site ana sayfasında üstte mağazalara bak yazıyor. oarada hazırlar var ama dizayn etmek de çok kolay zaten. hazır resimlerden dizayn yapıyorsun.

bende bende :gitme:

yok farketmedim hiç
sen yok muydun yoksa buralarda :1closedeyes:

sen de küsücen mi bacım beni niye sormadınız diye yoksam kaydirigubbakcemile3

yok küsmicem
:dilcikar:delf neredeydin farketmedim bilem:) :1shok::1shok:kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

kaydirigubbakcemile3

canım geçmiş olsun. bence de mikrop kapmış ama bence geçmiş. olursa tekrar götür hemen dr a

bugünlerde de küsen küsene iyi mi :nazar:

kim küsük ??sempatiksalakcinni (küsük ne demekse hiç yakışmadı bana )

çok geçmiş olsun canım çabucak iyileşir demir inşallah.belki havalardandır çok sıcak çok terliyor çocuklar belki biraz üşütmüştür bu yüzden.

yok küsmicem

kaydirigubbakcemile3

canım geçmiş olsun. bence de mikrop kapmış ama bence geçmiş. olursa tekrar götür hemen dr a

kim küsük ??sempatiksalakcinni (küsük ne demekse hiç yakışmadı bana )

küsük mü :roflol:
kusmuk der gibin :roflol:

yook sen küsmezsin biliim zaten.

juli beğenmişti baskısını. benim buradan alan arkadaşlarım da var, hepsi memnundu.
güle güle kullansın babacık

teşekkür ederim canım böylece hediye derdindende kurtuldum ohhh be vaktim yokki çıkıp bişeyler alayım.zaten vakit olsa kendime üst baş almam lazım hala kilo filan veremedim inadımdan vazgeçip yeni bişeyler alıcam artık işte rezil oluyorum hep aynı şeylerle dolaşmaktan.eski 2 gardrop dolusu elbise de ne olcak bilmiyorum valla....

ben kaçar jerkesi öperim..

teşekkür ederim canım böylece hediye derdindende kurtuldum ohhh be vaktim yokki çıkıp bişeyler alayım.zaten vakit olsa kendime üst baş almam lazım hala kilo filan veremedim inadımdan vazgeçip yeni bişeyler alıcam artık işte rezil oluyorum hep aynı şeylerle dolaşmaktan.eski 2 gardrop dolusu elbise de ne olcak bilmiyorum valla....

bende azimle vermiyorum geçen seneki kıyafetleri.
belkim içine girerim birgün :sinifsinif:

X