2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

doğru diyon ceycem
nerde bu devlet nerde bu millet

harbiden nerde bu millet sessiz olduğundan canım girmek bile istemio herkes bebişini kucağına aldı unuttu bu topiği..zaten sıcak bir taraftan işler bir taraftan burası iyi geliodu bana ama burdada kimsecikler kalmadı dahada kalmayacak gibi gözüküo

ben geldim kızlar...hediye aldım gömlek aldım kıza olur sanırım biraz iri kııyım ama olsun:)
eşime de hediye aldım almıcaktım dayanamdım kıgılıdan 3 gömlek aldım sonra pişman oldum ama neyse insanlık bende kalsın dedim:))
klima zaraqrlı ama mecburuz valla benim ev hamam gibi yoksa ben bugun ilk kez çalıştırdım daha ayrisi çarpar diye korkuyorum yoksa ben önceden 24 saat çalıştırıyordum..

ecrin kız çok sevion sen bu kocayı. 3 gömlek aldın bide haaa. çııkss ben hiiçç bişey almıycam banane...

kız esmer sen nezaman ankaraya gidion? bizde tatile gitmek istiyoruz beleke ama bu sıcakta tıcımı hayatta oraya kaldırmak istemiom.off yaa keşkem deniz kenarında biryerde yaşayıp durup durup denize girseydim..sempatiksalakcinni

kız esmer sen nezaman ankaraya gidion? bizde tatile gitmek istiyoruz beleke ama bu sıcakta tıcımı hayatta oraya kaldırmak istemiom.off yaa keşkem deniz kenarında biryerde yaşayıp durup durup denize girseydim..sempatiksalakcinni

cumartesi gidiyom bacım.
ama tatil gibi gelmii bana, denizsiz tatil mi olur.

valla ne güzel olurdu. cup denize, cup eve ohhh
biz üniversitedeyken derse giderken içimize bikiniler giyerdik. öğle arasında denize gider gelir geri derse girerdik :roflol:

doluşun bakalın doluşun
ne zaman bebeyi uyutuyom kimse yok
ne zaman uyanıyo herkeşler geliyii:mymeka:

yavv yaz geldi bizim işler coştu. sezon açıldı ya.

klima işini bende düşünüyor-d-um. belki durumlar düzelirse yaz ortasında alırız. odayı serinletip öyle koyarım bebeyi.
cnm bekonun yeni bir kmpanyası var,hatta iett duraklarında bile var,
399 tl,kapasitesi küçük,eğer odan küçükse olur heralde,
10 taksit oluyormuş eşim diyordu ayda 40-40
fiyatı uygun,eşim araştırmış hep iyi yorum varmış internette,
ama ben yine de biraz şüpheliyim,kapastesi odayı serinletmeye yetecek mi,
bir de sağlık açısında şüpheliyim...
juli aynen öyle bence çok iyi niyetliyiz:))eşşek hoşaftan anlıcakmı anlamıcakmı görcez:))
ya yarın akşam ben mum ışıgında yemek hazırlamak istiyorum içimden geldi niyeyse:)))ne yemek yapsam bana menü??
cnm işin erbabı sensin,bize yani kendi adıma bana ne hacetbuyrunnnnnnnnn
vantilatör daha sert esiyor o da çarpıyorki heleki çocukları çok çarpar diye düşnüüyorum ben yatak odasında kullanıyordum ama ayrisin yüüzndne bu sene hiç bişi kullanamadım daha offff.hasta olur diye korkuyorum..yazlıga gitcem zaten az kaldı.
annemlerde yaylaya çıkıyorlar yazın,
babam eve klima aldığında yaylayı eve getirdik diyordu,
ama klimalı odadan bir çıkıyorsun yüzüne bir alev çarpıyor,
diğer odalarda terliyon klimalı oda da soğuyon çok zararlı,
Adananın sıcağına dayanmak ne mümkün,
bu yaz istanbul da Adanayı aratmıyor nerdeyse..

cumartesi gidiyom bacım.

biz üniversitedeyken derse giderken içimize bikiniler giyerdik. öğle arasında denize gider gelir geri derse girerdik :roflol:
ohh ne güzelmiş,neresiydi burası:uhm:
Merhaba kızlar sİzlerİ Özledİİİİİİİİİmmmmmmmmmmmmm

bizde seni özlediiik,

Kızlar ben dün Eren'e çorba yaptım
içine 1 havuç, 1 patates, 1 kabak, 1 tatlı kaşığı pirinç koydum
dün biraz yedirdim,kalanı buzdolabına koydum
bugün de biraz daha vericem
ama baya artıcak
o kalanı napıcam
siz kaç gün veriyosunuz yaptığınız şeyleri
acaba malzemeleri yarım yarım mı koysak

mehlika biizm adanalı arkadaşlarda yayla çıkıyoruz diyor yoksa mumkun degil diyorlar..
posi ben yarın akşam öylesine mum ışıgında yeemek dedim babalar gunu pazar gunu.sabah hediyeleri ayrisin beşigine koycam üstünede kocaman bi kagıt yazcam ayrisin:) sonra ayrisi aglatmcam:)eşimde gelcek bakmaya görcek :)))hafta sonları o bakıyor zaten ben uyurum o yine normal zaman gibi gelip alcak ayrisi oyalamak için:)heidyeleri ve yazıyı görünce bakalım napcak:)
mehlika birde zaten klima odanın m2 göre alınıyor sne şukadar diyorsun onlar sana veriyor ama benim oda kuçuk ben 12000 lik almıştım 9000 ideali kuçuk odalara.
ceyce seviyormda sıpa kıymetini bilmiyo:))zaten gömlege ihtiyacı vardı resmi giyindigi için ççok kullanıyor gömlek hele yaz geldi hergun degiştirir artık..

cnm bekonun yeni bir kmpanyası var,hatta iett duraklarında bile var,
399 tl,kapasitesi küçük,eğer odan küçükse olur heralde,
10 taksit oluyormuş eşim diyordu ayda 40-40
fiyatı uygun,eşim araştırmış hep iyi yorum varmış internette,
ama ben yine de biraz şüpheliyim,kapastesi odayı serinletmeye yetecek mi,
bir de sağlık açısında şüpheliyim...

evet onu bende gördüm. bakalım belki alırız yaz ortasında.
bizim salon pek büyük değil yeter herhalde o.

ohh ne güzelmiş,neresiydi burası:uhm:

bizde seni özlediiik,

tekirdağ-şarköy canım.
zaten doğduğumdan beri yazlığa giderdim oraya, sonrada okumaya gittim.

ama baya artıcak
o kalanı napıcam

ben yarım koyuyorum hepsinden.
yiyeceği gün yapıyorum. o gün ve 2 gün daha yiyor. 2 gece kalmış oluyor yani dolapta.
minik minik 3 kavanoz çıkıyor.

slm kızlar nasılsınız
ayy hediye konusu mu konuşuluo eşimin yarın d.günü hafta sonu babalar günü diğer haftada evlilik yıldönümümüz napcam ben yaa

cumartesi gidiyom bacım.

nerde okudun kız sen üniversiteyi ben burda okuduğumdan yeni denizi göremedim.bahtsız ben :2:

t.dağ şarköy haa güzel oraları off şuanda acayip kıskanıyorum deniz kenarında yaşayanları ve denize giren insanları fesat gördüm kendimikaydirigubbakcemile3

ama baya artıcak
o kalanı napıcam

az yap canım ben çeyrek çeyrek koyuyorum sebzeleri.günlük yapıyorum canım.

t.dağ şarköy haa güzel oraları off şuanda acayip kıskanıyorum deniz kenarında yaşayanları ve denize giren insanları fesat gördüm kendimikaydirigubbakcemile3

bende bende :gitme:

ben geldimmm herhalde yokluğum farkedilmiştir değil mii???lülülülülülü

yok farketmedim hiç
sen yok muydun yoksa buralarda :1closedeyes:

sen de küsücen mi bacım beni niye sormadınız diye yoksam kaydirigubbakcemile3

:dilcikar:delf neredeydin farketmedim bilem:) :1shok::1shok:kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

slm kızlar....
mehlikasu
ne kadar şanslısın valla
benim kocam sadece Eren'i uyutmada yardım ediyo o kadar
altını falan kesinlikle almaz
hatta Eren uyurken benim internete girmemi bile istemiyo
Eren kıpırdadıkça kıçına vurcakmışım,uyanmasın diye
nasıl yani yaw :) bizim kide uyutmaya çalışıyorum diye kızıyo ama şöyle rahat rahat tv karşısında sigara içmek isterse hadi kızımı uyutta gel diyo

kızlar lc beko klima 399 liraymış,10 taksit,
klima alsak mı diye kararsız kaldık,
sizce sağlık açısından nasıl,taktırsak mı?
bizim ev çok sıcak oluyor,gece pencereyi açmaya korkuyorum hırsız gelir diye,
gündüz açıyoruz ama ev çabuk tozlanıyor,napsak ki:uhm:
cnm klimasız olmuyo valla
ben odayı biraz serinletiyorum ondan snr kızımla rahat rahat oturuyoruz

juli aynen öyle bence çok iyi niyetliyiz:))eşşek hoşaftan anlıcakmı anlamıcakmı görcez:))
ya yarın akşam ben mum ışıgında yemek hazırlamak istiyorum içimden geldi niyeyse:)))ne yemek yapsam bana menü??
cnm şu an aklıma gelenleri anlatmam uzun sürer ama devletşah ve portakal ağacı diye 2 site var çok güzel tarifler ve pratik fikirler var

offf dün akşam misafirim vardı çok yoruldum
hem misafir hem bebek çok zor oluyomuş.... misafir gelcekse bile azar azar gelsin artık yaw anlayışlı olsalar keşke doluşup geliyolar

offf dün akşam misafirim vardı çok yoruldum
hem misafir hem bebek çok zor oluyomuş.... misafir gelcekse bile azar azar gelsin artık yaw anlayışlı olsalar keşke doluşup geliyolar

X