2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar sizin bebişler tamamen ayaklarının üstüne basıyorlarmı?
bzm ece hanım ayağına bassın diye tutuyorum yürütüyormuş gibi yapıyorum ama genelde ayaklarını büküyor oturmak istiyor basmıyor...
sizlerde durum nasıl? normaldir değil mi bu?
ben 4. aydan sonra azar azar bastırdım..şimdi basmak ne kelime yürüyecek sıpa nerdeyse..koltuk altından tutup gücünü tamamen verdirmeden gezdiriyoruz...adım atma sevdasına yatmıyo..
ama her çocuk farklı cnm basr daha
sağol cnm,şimdi ilaç yazdırdım geldim,inş. faydası olur..
geçmiş olsun canım
herkese günaydın
bende uykusuzlardanım
zilli kızım yatağında yatmıyor beşiğin bi sağına vuruyor bir soluna
,yanımızda yattı gene o ortamızdaykende biz rahat uyamıyoruz ezersek falan die
utkuda yan yatma sevdasında..tabi dengeyi sağlayamıyo tam daldı drken ya arkaya düşüyo ya öne uyanıyo..her gece soluğu yanımızda alıyo dalamadığı için..o zamanda 10 dk da bir mızır mızır uyanıyo ağzında meme olmadan uyumuyo..sonuç itibariyle hem ortamızda yatıyo hemde yinede uzun uzun uyumuyo..çok fenalar bunlar çok..bide ortamızda yatmaya alışırsa tam olur zatenakannehir

biara sana cok yakındım pendik marinenin ordaydım aklıma gldin valla ama fırsat bulup cıkamadık

]

sen bana bi el yapsaydın ben seni görürdüm canım..yüze yüze gelirdim yanına..sempatiksalakcinni

kalkıp yemek yapmam lazım ama cok uykum var mirmirmirmir

tutku keyifler nasıl yerindedir insallah

kalkıp yemek yapmam lazım ama cok uykum var mirmirmirmir

tutku keyifler nasıl yerindedir insallah

sıcaklar çok fena canım ya bizim ev extra yangın yeri olduğu için duramıyoruz artık utkuyla..napıcaz bilmeme daha yazın başındayız..melisacık nasıl üst dişlerdemi geliyo..alt dişleri kaç gün arayla çıktı..utkuda çıkardı birini diğeride yolda galiba çok huysuz..kulağınında arkası yara olmuş kanamış biraz çekiştirdimi neden kanadı anlamadım..dr u aradım krem verdi aldım hemen sürdüm..düzelir inşallah..

jilian yapıyomusun bakalım..çok etkili canım benim tavsiyem başla bir an önce kaydirigubbakcemile

sıcaklar çok fena canım ya bizim ev extra yangın yeri olduğu için duramıyoruz artık utkuyla..napıcaz bilmeme daha yazın başındayız..melisacık nasıl üst dişlerdemi geliyo..alt dişleri kaç gün arayla çıktı..utkuda çıkardı birini diğeride yolda galiba çok huysuz..kulağınında arkası yara olmuş kanamış biraz çekiştirdimi neden kanadı anlamadım..dr u aradım krem verdi aldım hemen sürdüm..düzelir inşallah..

jilian yapıyomusun bakalım..çok etkili canım benim tavsiyem başla bir an önce kaydirigubbakcemile

tutkucum gece b irini sabahına birini çıkardı
o yüzden cok zor oldu
şimdi o ilk diş cıkarma huysuzluğu gene basladı
15 günde cıkartmıştı bakalım üstler ne kadar zamanda gelcek...[

bu akşam baslıcam daha vakit bulamadım/B]

yarasın ayrisime
bnde kayısı veriyorum bişey olmuyor 2 tane kayısı yedi dün bugünde annem yedrmiş buğlemde çok sevdi daha yokmu der gibi bakıyor du dün

tutkucum gece b irini sabahına birini çıkardı
o yüzden cok zor oldu
şimdi o ilk diş cıkarma huysuzluğu gene basladı
15 günde cıkartmıştı bakalım üstler ne kadar zamanda gelcek...[

bu akşam baslıcam daha vakit bulamadım/B]

ay ne zormuş bu diş olayı..sıcaklarda hiç çeklimiyo..

başla bakalım level 1 den başla ama sarışın kızın yaptıklarını yap başta alışınca zencinin yaptığı gibi yaparsın..yapınca yaz bakalım göbüş topiğine.

selam kızlar nasılsnız
demir 2 tane dişi çıkardı huysuzluk tam geçti derken şimdi yine aynı ya üstlerde mi geliyo acaba hiçbişeyden mutlu olmuyo vakit bulup buraya bile gelemiyorum ne var ne yok herkes iyimi

çook sıcak çook yoğunum buraya uğrayamıyorum neler kaçırıyorum varmı kaçırdığım önemli şeyler?

ayris kayısı yemiş onu gördüm bal şeker olsun kuzuma biz dutta yemeye başladık.ananemiz bugün tavuklu pirinçli çorba yapmış oğluşuma onunda tadını baktık bugün büyüyor sıpalar yaa..

hülyaeyüp face'de var hep ama buraya uğramıyor. kibele de ara sıra face'e giriyor.
yetişemiyorlar demek ki hem oraya hem buraya.
feyza ben arada sweet'in mesajlarını aratıyorum. en son iyidi okuduğumda; inşallah sağlıklı gider.

evet evet nerde bu insanlar çoğu kişi bebişini alınca kucağına unuttu topiğği canım önceden yetişemiyordum hızınıza bugün kaç sayfa ilerlemiş asıl şimdi konuşma zamanlarımız canım aaaaaakötükedihüso

slm kızlar nasılsınız dişler gelmeye başlamış maşallah bizde daha pek bişey yok anladığım kadarıyla herkesin altlar çıkmış ama bizim üstler kabarık CADIARZU

Son düzenleme:
oyyy oyyy çok yordu beni eceohaoldumsmile
...uyku aksada gözünden uyumuyor uyumuyorrr...akannehir
ne yapsam ne etsem durmuyor...yemek yiyor sonrs hep kucak istiyor dışarı istiyor anlamadım gittibilmiyorumkismile
şimdi babası arabaya bindirdi hanımefendi arabada koltuğuna oturur oturmaz uyudu:kızgın:

oyyy oyyy çok yordu beni eceohaoldumsmile
...uyku aksada gözünden uyumuyor uyumuyorrr...akannehir
ne yapsam ne etsem durmuyor...yemek yiyor sonrs hep kucak istiyor dışarı istiyor anlamadım gittibilmiyorumkismile
şimdi babası arabaya bindirdi hanımefendi arabada koltuğuna oturur oturmaz uyudu:kızgın:

ayy cnm benim ev sıkmış onu annesi

merhaba bayanlar,benim oğlumunda üst yan dişleri kabarmaya başladı,ama şuanda görünürde bişey yok,kulagıyla çok uğraşıyor,eli sürekli ağzında kuzumun,Allah hepimize kolaylık versin..

X