2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

allahtan gece uyuyor...
sıcaklar mahvetti ya...desenize hepsi sapıttı bu bebişlerin....

kızlar sizin bebişler tamamen ayaklarının üstüne basıyorlarmı?
bzm ece hanım ayağına bassın diye tutuyorum yürütüyormuş gibi yapıyorum ama genelde ayaklarını büküyor oturmak istiyor basmıyor...
sizlerde durum nasıl? normaldir değil mi bu?

ayça benim kızım 2 aylıkende basıyordu şimdi de basıyor hatta banyoyu bile ayakta yapıyotuz artık:)))dikilecekmiş küçükm hanım bizde öyle yıkıyoruz:))

mehlikasu..geçmiş olsun canım..dikkat et,ıhlamur,zencefili kaynat..bir kaşık balla içiver ilaçlarını da al..Allah şifa versin
oferta..sıkma canını..annen sonuçta..Yine iyi olursunuz..sen annenle konuşmayı dene,yanlış anlaşıldığını ifade et..anne yüreği dayanmaz..

bzm ece hanım ayağına bassın diye tutuyorum yürütüyormuş gibi yapıyorum ama genelde ayaklarını büküyor oturmak istiyor basmıyor...

aycacım doktor bize 6. aya kadar asla bastırma dedi
şimdide kendi basmıyor ama normaldir

ayçacım..normal...doktorumuz 7. ay ve daha sonrasında hafif hafif bastırmaya başlayın demişti..

mehlikasu geçmiş olsun cnm...

mehlika geçmiş olsun..inş ilaçlar ii gelir bi an önce geçer..
sağolun kızlar,

berili bastırmaya çalışıyorum hoşuna gitmiyor hemen oturmak istiyor,
normaldir cnm,her bebeğin gelişimi farklı oluyor..

mehlikasu..geçmiş olsun canım..dikkat et,ıhlamur,zencefili kaynat..bir kaşık balla içiver ilaçlarını da al..Allah şifa versin
oferta..sıkma canını..annen sonuçta..Yine iyi olursunuz..sen annenle konuşmayı dene,yanlış anlaşıldığını ifade et..anne yüreği dayanmaz..

sağol cnm,kızıma ıhlamur kaynatıyorum o az içiyor geri kalanını ben içiyorum..

Merhaba kizlar
Gecmise bakamadim daha benimki uyuyor carsiya gitmem lazim uyansin karnini doyurayimda öyle cikayim diye bekliyorum.
Her bebek ayni olmuyor benim iki oglanda basmak ne zipliyorlar bu aylarda ama cocuk istemiyorsa ne basmaya ne oturmaya zorlamayin diyor doktorlar kendileri yaparlar zamani gelince.

selam kızlar sıkıcı bir hafta sonundan sonra bunaltıcı bir hafta başı... sempatiksalakcinni
içimden hiç iş yapmak gelmiyor.
mehlik kızın nasıl oldu, sen nasılsın?
dün zeynebi doktora götürdüm, hafif bir öksürüğü vardı, ilerlemeden bi bakalım dedim. iyi ki de götürmüşüm. daha muayene sedyesine yatırır yatırmaz, doktor bu bebekte d vitamini eksikliği var dedi. günde 3 damlaydı, 5 damlaya çıkardı bi de kalsiyum fosfor verdi.
bi de öksürük şurubu.
moralim bozuldu ya. hala daha toparlanamadım...

aycacım doktor bize 6. aya kadar asla bastırma dedi
şimdide kendi basmıyor ama normaldir

ne bilim ya biraz takmıştım da bu duruma..
neyse içim rahatladıkaydirigubbakcemile5

ayçacım..normal...doktorumuz 7. ay ve daha sonrasında hafif hafif bastırmaya başlayın demişti..

oh be sağol cnm...:KK3:

sağolun kızlar,

berili bastırmaya çalışıyorum hoşuna gitmiyor hemen oturmak istiyor,
normaldir cnm,her bebeğin gelişimi farklı oluyor..

sağol cnm,kızıma ıhlamur kaynatıyorum o az içiyor geri kalanını ben içiyorum..

sğol cnm ne bilim işte bende bastırayım diyorum hemen oturmak istiyor...

slm kızlar...
hepimizin bebişleri huysuz ve uykusuz galiba,sıcaklardandır diye düşünüyorum ama bütün yaz böylemi olucak diye de korkuyorum

hemşirem moralini bozma ne olursa olsun bu bebişler Allahın izniyle eninde sonunda büyücek,sen vitaminlerini hergün düzenli olarak ver bişeyi kalmaz cnm moralini yüksek tut

X