2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar sıkıcı bir hafta sonundan sonra bunaltıcı bir hafta başı... sempatiksalakcinni
içimden hiç iş yapmak gelmiyor.
mehlik kızın nasıl oldu, sen nasılsın?
dün zeynebi doktora götürdüm, hafif bir öksürüğü vardı, ilerlemeden bi bakalım dedim. iyi ki de götürmüşüm. daha muayene sedyesine yatırır yatırmaz, doktor bu bebekte d vitamini eksikliği var dedi. günde 3 damlaydı, 5 damlaya çıkardı bi de kalsiyum fosfor verdi.
bi de öksürük şurubu.
moralim bozuldu ya. hala daha toparlanamadım...
slm cnm,ben hastayım akşam antibiyotiğe başlıcam,grip için bişey vermedi bebeğe geçermiş sütten..
dr sadece augmentın-bıd(antibiyotik) ve parol verdi,
kızım iyileşiyor,antibiyotiğe devam ediyoruz,2 gün sonra kontrole götürecem..
dra erken götürmen iyi olmuş cnm,canını sıkma,vitaminlerini düzenli olarak ver,düzelir inş..
inş. öksürüğü ilerlemez cnm..

kızlar sol tarafta kasılma gibi bir sancı oluyo arada hamile olmaktan korkuyorumeyvahedigeldismile
beril de sola yerleşmişti,inş. hamile değilimdir:Saruboceq:

kızlar ben doğum paramı dün itibariyle aldımzemuszemus
3.371 tl,harcaması benden bereketi Allah'tan..

mehlikacım bebişine de sana da geçmiş olsun
bazen benim de kafama takılıyo hamilemiyimdir diye ama dr uma sordum rahim etrafı toparlanıyomuş falan gibilerinden bişeyler anlattı ama hiç bişeyin garantisi yok dikkat etmek gerek

mehlikacım bebişine de sana da geçmiş olsun
bazen benim de kafama takılıyo hamilemiyimdir diye ama dr uma sordum rahim etrafı toparlanıyomuş falan gibilerinden bişeyler anlattı ama hiç bişeyin garantisi yok dikkat etmek gerek

inş. dediğin gibidir cnm,şuan itibariyle hiç hazır değilim,
dikkat etmek gerek,

bende ayazı bastırıyım dedim merak ettim durcek mi diye.
çuval gibi yığıldı şaşkın evlat :KK1:

kızlar sizin bebişler tamamen ayaklarının üstüne basıyorlarmı?
bzm ece hanım ayağına bassın diye tutuyorum yürütüyormuş gibi yapıyorum ama genelde ayaklarını büküyor oturmak istiyor basmıyor...
sizlerde durum nasıl? normaldir değil mi bu?

benimki basmıyor ayçacım. oturmak istiyor hemen. hepsi farklı olsa gerek.

selam kızlar sıkıcı bir hafta sonundan sonra bunaltıcı bir hafta başı... sempatiksalakcinni
içimden hiç iş yapmak gelmiyor.
mehlik kızın nasıl oldu, sen nasılsın?
dün zeynebi doktora götürdüm, hafif bir öksürüğü vardı, ilerlemeden bi bakalım dedim. iyi ki de götürmüşüm. daha muayene sedyesine yatırır yatırmaz, doktor bu bebekte d vitamini eksikliği var dedi. günde 3 damlaydı, 5 damlaya çıkardı bi de kalsiyum fosfor verdi.
bi de öksürük şurubu.
moralim bozuldu ya. hala daha toparlanamadım...

canım üzülme damlayı çıkart bakalım bu arada nasıl anladı yatırınca eksiklik olduğunu?

kızlar sol tarafta kasılma gibi bir sancı oluyo arada hamile olmaktan korkuyorumeyvahedigeldismile
beril de sola yerleşmişti,inş. hamile değilimdir:Saruboceq:

adetine çok var mı canım? olmuş muydun sen ?

kızlar ben doğum paramı dün itibariyle aldımzemuszemus
3.371 tl,harcaması benden bereketi Allah'tan..

gule gule harca canım

krizalit nerelerde hiç ugramıyor sanırım..eskilerden kimse ugramıyor.hulyaeyup,ben bilirim,myochan sweetbaby...

evet önceden topik dolardı hatta yetişemzdk sayfalar çabuk ilerlerdi şimdi çok boş .kışın özllkle kalabalık oluyordu
sweetbaby ne yaptı acaba bebeği nasıl ne durumda merak ediyo
rum

hülyaeyüp face'de var hep ama buraya uğramıyor. kibele de ara sıra face'e giriyor.
yetişemiyorlar demek ki hem oraya hem buraya.
feyza ben arada sweet'in mesajlarını aratıyorum. en son iyidi okuduğumda; inşallah sağlıklı gider.

benimki basmıyor ayçacım. oturmak istiyor hemen. hepsi farklı olsa gerek.

canım üzülme damlayı çıkart bakalım bu arada nasıl anladı yatırınca eksiklik olduğunu?

adetine çok var mı canım? olmuş muydun sen ?

gule gule harca canım

ben adet olmadım daha,belki de adet olacağımdır ondandır kasılma demikaydirigubbakcemile5

krizalit nerelerde hiç ugramıyor sanırım..eskilerden kimse ugramıyor.hulyaeyup,ben bilirim,myochan sweetbaby...

krizaliti ben de merak ediyordum,geçen bir ara girdi bişey sordu sonra kayboldu,
myo zaten hamileyken de sık giremiyordu..
sweetin mesajlarını ben de aratmıştım,iyiydi..

ayris bugun ilk kez kayısı yedi 3 tane kayısı cam rendeden geçirdim bayıldı yaa.ilk defa bukadar guzel bi ek gıda yedi sevdi sanırım..

X