2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

hülyaeyüp face'de var hep ama buraya uğramıyor. kibele de ara sıra face'e giriyor.
yetişemiyorlar demek ki hem oraya hem buraya.
feyza ben arada sweet'in mesajlarını aratıyorum. en son iyidi okuduğumda; inşallah sağlıklı gider.

aa sen görebiliyosun hayaletsin dimi?sempatiksalakcinni ne yapıyomuş peki
selam kızlar nasılsnız
demir 2 tane dişi çıkardı huysuzluk tam geçti derken şimdi yine aynı ya üstlerde mi geliyo acaba hiçbişeyden mutlu olmuyo vakit bulup buraya bile gelemiyorum ne var ne yok herkes iyimi

oo kıtılar hayıslı olsun esracım maşlllh bizimkide dün bağıra bağıra ağladı ilk deaf çok şaşrdım en sonunda kucağımda gezidirerek susturdum diş belirtisi darısı bize
slm kızlar nasılsınız dişler gelmeye başlamış maşallah bizde daha pek bişey yok anladığım kadarıyla herkesin altlar çıkmış ama bizim üstler kabarık CADIARZU

rylia bizmde 2 haftadır kabarık hala patlamadı

günaydın herkese
ya babalar günü için bi düşünceniz varmı
gecmişe bkamıyorum
konuşuldumu acaba

günaydııın,beril bu gece ilk yatışta maşaallah 4 saat uyudu,
ikincisinde de yaklaşık 3 saat,
ben o yatıonca hemen yatmış olsaydım uykumu iyice alacaktım ama 9 da yattı,
eşim 9,5 ta işe giti onu gönder ufak tefek işleri hallet derken saat 10'u geçti,
1'e kadar uyudu,1 de emmek için uyandı emdi tekrar uyudu..
gece 4,5 ta küçük hanım gözlerini bir açtı 6'ya kadr uyutmaya uğraştım,
zaten 7'ye 10 kala işe gitmek için uyanıyorum,o saatten sonra fazla uyuyamadım..
işin kötüsü sabah antibiyotiği içmeyi unuttum,ilaçlar evde kaldı,uff ya,antibiyotiği düzenli içmek gerekiyorduumafoldumben

Son düzenleyen: Moderatör:
benim pc gene kafayı yedi,
alıntılı mesaj gönderemiyorum yine,
tutku geçmiş olsun dileklerin için sağol cnm..
cinderella hoşgeldin cnm,
oğluşun zamanla yeni ortama alışır inş.
biz de ek gıdaya geçmedik henüz,6. ay bittikten sonra başlıcaz inş..

günaydın kızlar..
yine mastit oldummafoldumbengece hiç uyuyamadım her yerim dökülüyo..utku bey çekiştire ittire emdiği için memeyi yara yaptı bende acıyo diye o göğsü az emzirmişim..şimdi ağrı kesici yuttum ama dr a gitmeden olmıcak.dr umda dragosta..off utkuyla nası gitcem bilmem..arkadaşımda kahvaltıya gelicekti arayıp iptal etmedim şimdi zorla bi börek yaptım..başka bişey yapıvak halim yok.ateşimde var.off..:sinifsinif:

günaydın herkese
ya babalar günü için bi düşünceniz varmı
gecmişe bkamıyorum
konuşuldumu acaba

yess süper düşüncelerim var.
babalar gününden bir gün önce oğlumu da alıp şehir dışına çıkarak babayı tek başına bırakmak gibi :roflol:

günaydın kızlar..
yine mastit oldummafoldumbengece hiç uyuyamadım her yerim dökülüyo..utku bey çekiştire ittire emdiği için memeyi yara yaptı bende acıyo diye o göğsü az emzirmişim..şimdi ağrı kesici yuttum ama dr a gitmeden olmıcak.dr umda dragosta..off utkuyla nası gitcem bilmem..arkadaşımda kahvaltıya gelicekti arayıp iptal etmedim şimdi zorla bi börek yaptım..başka bişey yapıvak halim yok.ateşimde var.off..:sinifsinif:

gene mi yaaa akannehir
göğsüne sıcak kompres falan yap o zaman tutku, iyi gelir belki.

günaydııın,beril bu gece ilk yatışta maşaallah 4 saat uyudu,
ikincisinde de yaklaşık 3 saat,
ben o yatıonca hemen yatmış olsaydım uykumu iyice alacaktım ama 9 da yattı,1'e kadar uyudu,
1 de emmek için uyandı emdi tekrar uyudu..
eşim 9,5 ta işe giti onu gönder ufak tefek işleri hallet derken saat 10'u geçti,
gece 4,5 ta küçük hanım gözlerini bir açtı 6'ya kadr uyutmaya uğraştım,
zaten 7'ye 10 kala işe gitmek için uyanıyorum,o saatten sonra fazla uyuyamadım..
işin kötüsü sabah antibiyotiği içmeyi unuttum,ilaçlar evde kaldı,uff ya,antibiyotiği düzenli içmek gerekiyorduumafoldumben

yaa bacım boşver işi gücü kızın yatınca sende vur kafayı yat, uykunu al. iyileşemeyecn yoksa.

günaydın kızlar..

geçmiş olsun cnm,mastit mi oldu göğsün:uhm:

dün ayaz kendi rekorunu kırdı 21:00'de yattı.
tabi bunda eve 20:30'da girmemizin de etkisi var sanırım :KK1:

kızlarr çok üzgünüm eşimin dudağını patlattım sabah,
nasıl mı?
berili kanguruya koymuştum,geç kalacaz diye telaşlıydık berili eteğini düzelteyim uğraşırken bir ara elimi hızla havaya kaldırmıştım,
o sıra eşimde yanımdan geçiyordu eşimin çeneye geldi,nasıl hızlı geldiyse eşimin dudağı patladı kanıyordu yaa..
ben de ilk o kadar ciddi sanmamıştım gülüyordum bir baktım kanıyor..
eşim kızdı tabi:KK43:(
cnm kocam,şimdi uyandırmıcamı bilsem arıcam ama sabah işten geldi uyuyordur şimdi..

kızlarr çok üzgünüm eşimin dudağını patlattım sabah,
nasıl mı?
berili kanguruya koymuştum,geç kalacaz diye telaşlıydık berili eteğini düzelteyim uğraşırken bir ara elimi hızla havaya kaldırmıştım,
o sıra eşimde yanımdan geçiyordu eşimin çeneye geldi,nasıl hızlı geldiyse eşimin dudağı patladı kanıyordu yaa..
ben de ilk o kadar ciddi sanmamıştım gülüyordum bir baktım kanıyor..
eşim kızdı tabi:KK43:(
cnm kocam,şimdi uyandırmıcamı bilsem arıcam ama sabah işten geldi uyuyordur şimdi..

geçmiş olsun.

bende geçerken ayağımı neyim uzatsam önüne doğru yanlışlıklan, çelme takar gibin kaydirigubbakcemile3

Günaydin herkese

mehlika sen ne iste calisiyorsun bazi isler cok yorucudur, bebeyi kime birakiyorsunuz cok zor oluyordur ya hem calis hem aksam bebe bak Allah calisan annelere yardim etsin, ve de gecmis olsun canim kendine dikkat etmek zorundasin artik sadece kendimizden sorumlu digiliz bizim hastaliklar bebelere cok cabuk bulasabilir bir de bebelere bakabilmek icin saglam olmamiz lazim bosver birak isi gücü kac ise birden yetisiyonuz maasallah.

Tutku gecmis olsun bu ikinci ayni sey oldugu icin belki doktorun telefondan yardim edebilir gitmey eüseniyorsan bi dene istersen

Irem ben kocama hediye olarak simdiye kadarki cektigimiz resimleri bastirdim, onun hala hic vakti yok resimleri cikartmaya evlilik resimlerimiz bile hala yok 3 yildir vakti olmadi bebyefendinin, zaten o da bana hediye almamisti babalar günü ayagina ise yarar bisey yapiyim dedim.

ben gerçekten üzüldüm ya kocama,yazık..istemeden oldu ama..
benim koce genel itibariyle iyi
akşam eve gidince berile o bakıyor ben biraz yatıyorum 1 saatte olsa iyi geliyor,
ben uyanana yemeği ocağa koymuş oluyor,
ptesi türlü yapmıştı,ilk defa türlü yaptı biraz acemiliğine geldi suyunu fazla katmış..
dün de önceki günden kalma türlünün yanına pirinç pilavı yapmıştı,
bir erkekten beklenmicek hareketler bunlar,mutfak konusunda çok yardımcı,
berilin sabahları altını üstünü o değiştiriyor,elini yüzünü bile yıkıyor,
maşaallah deyin kocama:nazar::nazar:

maşallah mehlika.
yok kız benim koca da yapar herbişeyi. temizliği bile beraber yaparız. benim yaptığım herşeyi o da yapar yani bakma sen benim öyle dediğime.
hiçbirşeyime karışmaz bile, özgür evliyim ben :KK1:
bakma bende var huysuzluk işte :roflol:

Günaydin herkese

mehlika sen ne iste calisiyorsun bazi isler cok yorucudur, bebeyi kime birakiyorsunuz cok zor oluyordur ya hem calis hem aksam bebe bak Allah calisan annelere yardim etsin, ve de gecmis olsun canim kendine dikkat etmek zorundasin artik sadece kendimizden sorumlu digiliz bizim hastaliklar bebelere cok cabuk bulasabilir bir de bebelere bakabilmek icin saglam olmamiz lazim bosver birak isi gücü kac ise birden yetisiyonuz maasallah.

Tutku gecmis olsun bu ikinci ayni sey oldugu icin belki doktorun telefondan yardim edebilir gitmey eüseniyorsan bi dene istersen

Irem ben kocama hediye olarak simdiye kadarki cektigimiz resimleri bastirdim, onun hala hic vakti yok resimleri cikartmaya evlilik resimlerimiz bile hala yok 3 yildir vakti olmadi bebyefendinin, zaten o da bana hediye almamisti babalar günü ayagina ise yarar bisey yapiyim dedim.

canım ben kamu kurumunda çalışıyorum,
mali işler müd.yard. sekreteriyim,
normalde de pek yoğun değil ama şuan müd.yard. izinde boş boş oturuyorum,
sadece arada kurumdan bazı birimlere cep numarası bağlıyorum,
cep herkese açık değil sadece bende ve özel kalem de var,
çok rahatım yorucu bir işim yok çok şükür,
ama işe gelip gitmesi başlıbaşına yoruyor insanı,otobüsle gelip gidiyoruz,işçıkışı çok sıcak oluyor,
berili kanguruda taşıyorum,yapışık şekildeyiz,çok hararet yapıyor ikimize de,
hamdolsun başka sorunumuz yok öyle böyle idare ediyoruz,
bir de iyileşseydik tam olacaktı..

X