2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

canım damakları sertse diş çıkartacak olabilir keremde o şekilde mızmız kollarımız kopuyor onla uğraşırken allahtan ben sadece akşamları görüom şimdide annem bizde garibim kadıncağım elinden indiremio.birde havalarında etkisi var canım çook bunaltıcı biz bile bunalıyoruzki çocuklar ne yapsın

evet çok sıkıcı bunaltıcı bir hava var
annem sıcağı hiç sevmez sürekli kışın bile terler kısa kollu gezer buğlemde terliyor sevmiyor
ikiside şişko:roflol:
kucağına aldığındada ikisde birbirne hararet yapıyor daralıyomuşlar gittiğimde annem bitap bi şekilde ohhh be iyiki geç çıkmadın erken geldin dedi
kaydirigubbakcemile3

herkese günaydın
bende uykusuzlardanım
zilli kızım yatağında yatmıyor beşiğin bi sağına vuruyor bir soluna
,yanımızda yattı gene o ortamızdaykende biz rahat uyamıyoruz ezersek falan die

feyza ara ara geliyo bu bebelere böyle heyheyleniyorlar.
dün bi yerde okudum bazen 2-3 gün süre huysuzlukları olurmuş; büyüme atağıymış.
sürekli yemek yemek isterlermiş, huysuzlanırlarmış falan.

ceyce kay marka keçi sütü var marketleride ben görüyorum hep. kay'ın normal inek sütünü alıyorum ben çok güzel.
hatta kay marka yoğurt yapma sütü de var ama neye benziyor bilmiyorum.

mehlika geçmiş olsun, sen ilaç al. emzirirken alabileceğin ilaçlar var sonuçta.

büyüsün büyüdükçe dertleri çoğalıyor derdide annem inanmazdım:roflol:
çok sıpa birde göğsümü vermeye dk geçmeyecek beşikten aldığım an yapışcak yatağa yatırıp yanına uzanana kadr çığlığı basıyor delimi ne sapıttı iyice -tatlicadiarzu
-

gunaydın kızlarr:)) biz de çok huysuzuz. hele izmir felaket sıcak. ondan mı acaba?

herkese günaydın
bende uykusuzlardanım
zilli kızım yatağında yatmıyor beşiğin bi sağına vuruyor bir soluna
,yanımızda yattı gene o ortamızdaykende biz rahat uyamıyoruz ezersek falan die

günaydın juli
yanınıza alıştı demkki canım ortada yatıncada her an ezme korkusu uyuyamıyor insan daha fazla alışmadan beşiğnde yatrsan çok mu ağlıyor peki
benimki beşiğinde ama bu gece çok mızmızdı sürekli emmek istedi dün huysuzmuş diş diye şüpheleniyorum
bu arada diş jeli sürmüştün sen melisaya dimi ismi neydi canım

juli nerede ben göremedim listedem yok adı.onun zaten tup bebek degilmiydi dogdu dimi bebegi?birdaha hamiş yani allah allah?eminmisin?
evet canım ta kendisi
günaydın juli
yanınıza alıştı demkki canım ortada yatıncada her an ezme korkusu uyuyamıyor insan daha fazla alışmadan beşiğnde yatrsan çok mu ağlıyor peki
benimki beşiğinde ama bu gece çok mızmızdı sürekli emmek istedi dün huysuzmuş diş diye şüpheleniyorum
bu arada diş jeli sürmüştün sen melisaya dimi ismi neydi canım

ağlamıyor uykulu uykulu besiğe vuruyor 1 dk durmuyor öyle olunca hiç uyuyamıyom
sapıtık bu kız yaaa üst dişler basladı şimdide 20 gün sürer böyle

dentinoxjel sürdüm feyzacım...

az önce aralık anaları topiğinde geziyordum...
bi arkadasımız vardı hatırlarmısınız.. myocan76 2010 aralık anası olacakmış...
3 aylık hamişmiş....

hayırlı olsun biizm topikte miydi? ilk hamişş o desenize. bakalım ikinci kim olcekkk? juli sen olmayasın ooosempatiksalakcinni

evet canım ta kendisi

ağlamıyor uykulu uykulu besiğe vuruyor 1 dk durmuyor öyle olunca hiç uyuyamıyom
sapıtık bu kız yaaa üst dişler basladı şimdide 20 gün sürer böyle

dentinoxjel sürdüm feyzacım...

sağol canım teşkkür ederim
beşiğe vuruyorsa tehlikeli o halde zaten yatıramazsın ama alışırsada hiç ayrılmaz ablam alıştrdı 5 yaşında hala ortalarında yatıyor
sizin yine çıktı dişler bizim hiç çıkmadı en korktuğum dönme diş dönemi allah yardım etsin kazasız belasız atlatırız inşallh

ecrinle bahsettğinz kişi 2.bebeğemi hamile .tüp bebekle doum yapanların %90ı bu hataya düşüyor 1 yaşında dolmadan 2.kucağına alıveriyorlar eğer doğruysa

günaydın kızlar.a.s.
..kaç gündür topiğe giremedim fark edildiğini sanmıyorum ama neyse:çok üzgünüm:
ece ile uğraşıyorum sürekli kucak istiyor sürekli bişeylerle uğraşmak istiyor gündüzleri uykusu geliyor uyumamak için inat ediyor...hep mız mız..:a015:.ne oldu bu çocuğa anlamadım valla...:1no2:
dişmidir acaba ki şimdi üstten de geliyor....

günaydın ayça diştendir ve sıcaklardan bence .hepsi birden huy degiştirmiş olamaz ya bu bebelerin..ayriste huysuz bizde diş yok sanırım havalardan.gece uyumadı 12 den sonra banyo yaptım ancak uyudu...

ceyce kay marka keçi sütü var marketleride ben görüyorum hep. kay'ın normal inek sütünü alıyorum ben çok güzel.

kay sütmü demiştin canım bu gelsin birde onu deneyelim bakalım.

evet çok sıkıcı bunaltıcı bir hava var
annem sıcağı hiç sevmez sürekli kışın bile terler kısa kollu gezer buğlemde terliyor sevmiyor
ikiside şişko:roflol:
kucağına aldığındada ikisde birbirne hararet yapıyor daralıyomuşlar gittiğimde annem bitap bi şekilde ohhh be iyiki geç çıkmadın erken geldin dedi
kaydirigubbakcemile3

desene annenle buğlem = keremle Ben :KK1:

günaydın ayça diştendir ve sıcaklardan bence .hepsi birden huy degiştirmiş olamaz ya bu bebelerin..ayriste huysuz bizde diş yok sanırım havalardan.gece uyumadı 12 den sonra banyo yaptım ancak uyudu...

ay ecrin sorma yaa...
bnm sessiz sakin kızım gittibilmiyorumkismile mız mız ağlayan kucak isteen bebe geldisempatiksalakcinni
allahtan geceleri iyi uyuyor çok şükür nazar değmesin:nazar:
ama gün içinde ne yapacağımı şaşırdım vallaohaoldumsmile
sıcaklar dişler mahvetti yakafamçokkarıştı

günaydın kızlarrrr...sinemis diştendir birde havalardan düzelir inş...

inşallh düzelir yaramaz bi çocuğum olmadığına şükrederken yaramazlığa başladı kaydirigubbakcemile3
günaydın kızlar.a.s.
ece ile uğraşıyorum sürekli kucak istiyor sürekli bişeylerle uğraşmak istiyor gündüzleri uykusu geliyor uyumamak için inat ediyor...hep mız mız..:a015:.ne oldu bu çocuğa anlamadım valla...:1no2:

niye farkedilmeyesin canım .diş olabilr bndede aynı sorun var çünkü

kay sütmü demiştin canım bu gelsin birde onu deneyelim bakalım.

desene annenle buğlem = keremle Ben :KK1:

hımm sendemi kilolusun ki merak etme etme annem kadr olamazsın :uhm:

uff ya polikliniğe gittim muayene olamadım dr toplantıda,öğleden sonraya kaldı,
boğazım çok kötü burnum da tıkalı,bir an önce iyileşmem lazım,kızıma geçmeden..
mehlika sanada geçmiş olsun inş.berile geçmez dikkat et kendine....

posi geçmiş olsun inş. bulunur kayıpların....
sağol cnm,inş. geçmez cnm..
çok canım sıkıldı ya şimdi annemle telefonda biraz tartıştık babası gelip sizi alıcak dedim doktora götürecek dedim patladı resmen üstüme kaç günden beri sıkılmış bu yemek yeme mevzusundan ne demek istiyorsun benmi bakamıyorum çocuğuna dedi benmi beceremiyorum yedirmeyi filan dedi.o kadar çok zoruma gittiki ağlamamak için zor duruyorum işteyim saat 6 olsada çıksam arabaya biner binmez bağıra bağıra ağlayacağım.ben hiç bir imada bulunmadımki sadece haftasonu gittikleri doktorun tavsiyelerini anlamsız buldum kendi doktoruna gitmesini istedim.bu kadar.şimdi yazarken bile boğazımda düğümleniyor bişeyler annem bile beni anlamıyor artık çok yoruldum işten bile ayrılmayı düşünüyorum.
ayy cnm üzülme,ana kız arasında olur öyle ufak anlaşmazlıklar,
annenle konuş bence,yanlış anlaşıldığını söyle,
işini bırakmayı da düşünme cnm..
oferta çok evhamli davranıyoruz bizimkilerde alınıyo
ben artık anneme karışmıyorum 4 tane çocuk büyütmüş
ayrıca kiloya da kesinlikle takılmıyorum artık kaç gr alırsa alsın yeterki sağlıklı olsun
benim derdim de memeden vazgeçemeyip mamaları beğenmemesi bendeki sütün azalması yoksa artık takmıyorum inan
sende takma relaks ol
annen sonuçta oğlanı aç bırakacak değil yaa
hem çalışmaya ihtiyacın yoksa çalışma az daha bak çocuğuna
cnm sütünün artması için karanfili denesene,hormonlara etkisi var karanfilin,
ben hergün ağzıma 2 tane atıyorum 20 dk kadar duruyor ağzımda,
karanfili kullanmaya başladığımdan beri sütümde artış hissettim..
merhaba kizlar bugun anenm memelekete gitti cunku bu gece kocisim geliyor 2 gunlugune yuppi cok mutluyum burak da uyuyor simdi ama sicaktan yavrumun vucudunde kizarikliklar oldu hergun de yikiyorum ama ev cok sicak ondan sanirim kayinvalidemelr de istanbudla ama karsida gorumcemdeler ayrin oraya geceriz herhalde esimle onalri da goruruz bir de 3 temmuzda arkadasimin dugunu icin elbise alma lazim yarin onl;arla beraber elbise bakarim kayinvalidem kokostur da biraz cok da zevklidir onunla alisveris yapmayi seviyroum o yzuden gzuel fikriler veriyor
aklimda kalanlar posi gecmis olsun insallah bulunur cuzdanin biranonce
tutku uzulme canim nasilsa barisacaksiniz kendini de uzup stresini utkucuga da gecirme canim
rengarenk canim havuz sakincali degilmi doktorlar havuzu onermiyolar ozellikle asilari tamamlanmadan bizimki ilk 6 ay denizi bile yasakladi birak havuzu
oferta massallah oglusuna takila kiloya anenle de konus gonlunu al canim yanlis anladigini anlat
hadi gözünaydın cnm,hasretlik kısa süreliğine de olsa bitiyor demek,
2 günün tadını çıkarın..
kızlar monhtcarede herayın 15 demi indiirm oluyordu????
foruma açılmış magazası:)
evet cnm 15'inde indirim oluyor..
az önce aralık anaları topiğinde geziyordum...
bi arkadasımız vardı hatırlarmısınız.. myocan76 2010 aralık anası olacakmış...
3 aylık hamişmiş....
aa myoyu hatırlıyorum,tüp bebekti onun,hatta hamileliği sıkıntılı geçiyordu,
tekrar hamile kalmış demek,hayırlı olsun inş.Allah tamamına erdirsin..
günaydın kızlar:asigim:
uykusuz bir gecenin sabahından herkese merhaba a.s.
buğlem dünde yazmışstım çok huysuz die akşam ne oturmak istedi ne yatmak sürekli ayakta dursun başka bişey olmasın
gece 10a kadr oyaladım 10da iflas bayrağını çekti
eve gittim geç çıkıcam dedim dayanamadım erken gittim annem çorba yapmış pirinç çorbası un kavurup adı ney bilmıyorum
1 kepçe onu yedi
beni emdi.benden önce yoğurt ve 3 defa mama yemiş
sonra uyudu biraz 9da uyandı sonra
2 kayısı püresi ve yine beni emdi
yatarkende 3 ölçek mama yedi
ve gece 4 kere uyandı mirmirmirmir
çok uykusuzum artık son emzirmemde süt kalmamıştı iş olsun diye çekip çekip durdu o minnacık ağzıyla
iş olsun işte
2 gündür huy değiştrdi .sürekli yemek istyor ayakta dursun .normal mi kızlar diş belrtside yok üstte 2tane belli ama çıkmıyor :1no2:
buğlem yemeğe vurmuş kendini,
maşaallah yarasın inş.:nazar:
diş huysuzluğu olabilir belki cnm,
canım günaydın.. çook geçmiş olsun kızın nasıl oldu?
kızım daha iyi,antibiyotik iğne vurdurduk 4 tane,şimdi de tekrar antibiyotik şuruba devam ediyoruz 2 gün verip tekrar kontrole götürecem,öksürüğümüz azalmakla birlikte devam ediyor,inş. hırıltı da bitmiştir tamamen:Saruboceq:

sağol cnm,emzirirken kullanabileceğim antibiyotik varsa onu yazdıracam,
son 1 aydır boğazım sık sık şişiyor,ilaç kullanmadığımdan iyileşemedi bir türlü..

hayırlı olsun biizm topikte miydi? ilk hamişş o desenize. bakalım ikinci kim olcekkk? juli sen olmayasın ooosempatiksalakcinni
ağzından yel alsın kıss
ben almayın sen al egeye kız kardes lazım bayanssulusmile

sağol canım teşkkür ederim
beşiğe vuruyorsa tehlikeli o halde zaten yatıramazsın ama alışırsada hiç ayrılmaz ablam alıştrdı 5 yaşında hala ortalarında yatıyor
sizin yine çıktı dişler bizim hiç çıkmadı en korktuğum dönme diş dönemi allah yardım etsin kazasız belasız atlatırız inşallh

ecrinle bahsettğinz kişi 2.bebeğemi hamile .tüp bebekle doum yapanların %90ı bu hataya düşüyor 1 yaşında dolmadan 2.kucağına alıveriyorlar eğer doğruysa
beşik allahtan park yatak
iyiki bundan almısık yoksa bütün gün pat cat vuruyo kendini yoluyo
pek asabiii bu kız

günaydın kızlar.a.s.
günaydın canım
öncelikle sıcak mahfediyor cocuğu
sabaha kadar mızmızlanan kız klimayla odayı soğuttum kapadım. melisayıda koydum yere kollar ayaklar bi yerde uyuyo
ay ecrin sorma yaa...
bnm sessiz sakin kızım gittibilmiyorumkismile mız mız ağlayan kucak isteen bebe geldisempatiksalakcinni
allahtan geceleri iyi uyuyor çok şükür nazar değmesin:nazar:
ama gün içinde ne yapacağımı şaşırdım vallaohaoldumsmile
sıcaklar dişler mahvetti yakafamçokkarıştı
aman gece uykusu iyi olsunda :nazar:
günaydın kızlar...

günaydın algor..

X