2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ben de ülker hero baby kullanıyorum posi..güvenilir diye..
ama meyve püresine oglum sevmedi elde şıkma daha taze geldi bana ..acaba sebzesi nası kavonuz kullanan varmı.

Bebişe Multitab vitamin kullanıyorum ve şimdi de dmir takviyesine geçicem ama siz hangi damlayı kullanıyorsunuz,sağlık ocağından verilen damlayı mı kullansam doktor farklı bir isim söylemişti sanki ama siz hangi damlayı kullanıyorsunuz acaba

Günaydin kizlar burda hava kapkaranlik gene :KK43:(

Jasmin77
Canim mantikli bi cümle yazicam önce bebekler aglaya aglaya ögreniyorlar herseyi sonra agladiklarini unutuyorlarda bi iz kalmiyor yani bizim icimiz yufka sanki kötü gibi geliyor aglatmak ama ciddi bir sorundan kaynaklanan aglama degilse.Bide ben olsam ne yapardim diye sorarsan.Kurucesmedeymis dügün sizinkiler Burak i arabasina koyup orda bi parka giderler dolasirlar uyumaz aglama krizi gelirse tel acarlar sen kapiya cikarsin kucak yapar gene yollarsin.Yani mantiklisi aglasin uyusun ama ben olsam herhalde oglanla herkesi dügün olan yerin kapisina toplardim.Insallah sorunsuz gecirir Burak geceyi sende eglenir moral toplarsin.
olabilir meltemcim ama disarda daha huysuzlaniyor burak uyku saati geldiginde yataginda uyumak istiyor o yuzden sanirim evde birakmam daha mantikli
günaydın kızlar..9 da kalktık oğlumla kahvaltımızı yaptık tosunum tekrar uyudu..bende size bakim dedim..spor yapmam lazım acilen.eşimle dün akşam kilo konusu yüzünden tartıştık yine gitti koltukta zıbardı gece..uyuz.
neyse yaramı deşmim..

jasmin benim tosun hep memede uyuduğu için bu konuda yorum yapamıcam.formulünü bulursan banada söyleakannehir
tamam canim su tracynin metodunu deneyecegim insallah ise yarar bu arada hic kilolu falan degilsin fistik gibisin o esine oyle soyle
mrb kızlar,,,
ecrin geçmiş olsun
jasmin bence şimdiden uyku saatlerinde yatağına yatır ağlasa da kendi haline bırak bi kaç dk. snr uyuyakalır (inşallah) bizim de 27 haz da düğün var bende alıştırmaya çalışıyorum bakalım napıcaz...
deneyecegim canim insallah alisir o tarihe kadar alsimasi laizm daha dogrusu el mecbur oraya gidecegim
saol meltem iyiyim sen nasılsın?

jasmin tarcy'nin yatır kaldır yöntemini dene istersen bence işe yarıyor
deneyecegim canim saol bakalim becerebilirim insallah
meraba kızlar nasılsınız ben çok kötüyüm dün çok kötü bişey yaşadık biz iki aydır istanbula kadıköye gidiyoruz doktora dünde kontrolümüz vardı doktordon çıktık alışveriş merkezine gittik öykü arabada uyuya kaldı giderken pustine koyduk girdik yemek yedik aşağı kata inerken eşime öykü uyansın öyle inelim çıkmak kolay ama inerken bişey olur dedim asansörde aklıma gelmedi o ara bişey olmaz dedi eşim bari yardım ediyim dedim yürüyen merdivenden inerken puset yerinden çıktı düştü tam düşerken eşim öyküyü yere yakın bi yerde tuttu ama bende tansiyon falan düştü tabi yavrum çok korktu hemen hastaneye gidelim dedi eşim tuttun bişey olmadı diyorum dinletemiyorum hatırlamıyorum diyo, orda hastane aramaktansa izmite geldik hemen tabi bişey çıkmadı yolda gülmeye başladı zaten eşimle ben ağlıyorum o gülüyo ama o sahne hiç gözümün önünden gitmiyo yardım etmeseydim eşime bıraksaydım düşmiycekti belkide resmen psikolojim bozuldu iç çeke çeke ağlaması kulaklarımda hep uykuda uçtu çocuk resmen affedemiyorum bi türlü salaklığımızı nasıl kendime gelicem ben :1no2:
cok gecmis olsun canim alalh kormus kendini suclama kaza bu hepimizin basina gelebilir
jasmin bencede tracy nin yontemlerini uygula
uygulayacagim saol canima slinda ne guzel ogrenmisti kendi kendine uyumayi burak son 1 ayda sasirdi duzeni o zaman cok cabuk ogrenmisti esnedigi zaman yataga goturuyordum uykuya daliyrodu ekndi kendine aam simdi bana cok duskun oldu benim kucagimda olmak istiyor tam uykuya gecerken anenmde bile dalmiyor benim kokumu istiyor sanirim onu ayirtediyor o yzuden bu sefer biraz daha zor olacak sanirim ama pes etmeyip deneyecegim bugun basladim tam olamsa da daldi ama sonra 10 dakika sonra uyandi bu sfer kucagima alinmak istedi oyle uyudu boyle boyle insalalh alisir
Bebişe Multitab vitamin kullanıyorum ve şimdi de dmir takviyesine geçicem ama siz hangi damlayı kullanıyorsunuz,sağlık ocağından verilen damlayı mı kullansam doktor farklı bir isim söylemişti sanki ama siz hangi damlayı kullanıyorsunuz acaba

bzi henuz demir ilacina baslamadik canim doktorumzu 6. ayda dedi o yzuden bilmiyorum ben

günaydınnn.
uzun zamandan sonra ayaz sabahı kendi yatağında gördü. tabi bunun için bayağı bi su içirdim. cırladıkça dayadım suyu ağzına :KK1:
sabah bezi taşmıştı :roflol:

herkese günaydın a.s.

ahh zavallı ayazım gel sen benim oğlusum ol
kurtarayım seni bu garının elinden.....

günaydın delf, culi

korkma oğlum vermem ben seni juli karısına. onun kızı senin üstüne atlıyor

beril de bu gece beşiğinde yattı,ben de berilin odasındaki kanepede yattım,
artık beşiğinde yatıracam hep,alışsın ayrı yatmaya..

X