2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

vayyy hain tospiii düşünürsünüz haaa düşünün tabi biz uzaklardayız yaa siz buluşun gezin yiyin için bir bisküvi için beni düşünün alsanaalsanasmile

sende melisayı sünger bob zannettin herhalde çocuk hepmi yiyecek büyüdü kızım onlar istionki senin sarkıkları hiçç bırakmasın yapışık yaşasın lülülülülülü

yok sağa bisküvi alsanaalsanasmile sen benim daş gibim memelerime nasıl sarkık dersin alsanaalsanasmile

bknz:avatar

yok sağa bisküvi alsanaalsanasmile sen benim daş gibim memelerime nasıl sarkık dersin alsanaalsanasmile

öyleler tabi kocişten talep varmı memişlerine bence yoktur sempatiksalakcinni şu ithal gelen sarı kızlar var ya onlarınki seninkinden daha daş gibidirler hee heee heeee kaydirigubbakcemile3

bak hacıı bilmiyidim
meme verdim emmedi mama verdim içmedi
ama yoğurt yedi 125 gr
bu ne kadaa tok tutar şimdi bida anne acım diyene kadan bişi vermicem :umursamaz:

bence de acım naralaraı atınca verirsin meme.

bende ilk başlarda ek gıdadan 1 saat sonra yedirmeye çalışıyordum yemeyince mama da zebil oluyordu tabi.
şimdi kendi haline bırakıyorum.
125gr'lık bi kavanoz meyveyi bitirdiyse 2,5 saat kadar tutuyor onu.
3.saat ee hani mama yeter artık diyor.

bende ilk başlarda ek gıdadan 1 saat sonra yedirmeye çalışıyordum yemeyince mama da zebil oluyordu tabi.

esmercim gece uyuyunca yiyormu ayaz kerem yemek istemiyor bende hiçç zorlamıyorum kendi haline bırakıyorum bağrınmaya başlayınca anlıyorum yiyecek bişeyler ozaman veriyorum.

öyleler tabi kocişten talep varmı memişlerine bence yoktur sempatiksalakcinni şu ithal gelen sarı kızlar var ya onlarınki seninkinden daha daş gibidirler hee heee heeee kaydirigubbakcemile3
olmaz olurmu kızım
ölüyoo ölüyoooooo herif ama ben onlar melisanın deyim koklatmiyımbayanssulusmile

ya anlamıyom bu kızancazımı
50 dk önce 125 gr yoğurt yedi şimdi meme istiyo
dengesiz
bu huyu aynı babasııı zaten

esmercim gece uyuyunca yiyormu ayaz kerem yemek istemiyor bende hiçç zorlamıyorum kendi haline bırakıyorum bağrınmaya başlayınca anlıyorum yiyecek bişeyler ozaman veriyorum.

1 kere yiyor geceleri. saati de belli hatta 01:30-02:30 arası yiyor. onun haricinde uyanırsa biberonla su içiriyorum.
hatta o 1 kereyi bile kaldırmaya çalışıyorum şu günlerde. kesintisiz uykuya geçirmeye çalışıyorum.

sende uyuyan bebeyi hiç elleme. acıkırsa o bağırır zaten. uyandırıp verme sakın, hiç gerek yok çünkü.

olmaz olurmu kızım
ölüyoo ölüyoooooo herif ama ben onlar melisanın deyim koklatmiyımbayanssulusmile

dengesiz

vayyyy desene senin memişler kıymete binmiş kaydirigubbakcemile2 yoğurt biraz aparatif geliyor yoğurttan sonra keremde çabuk acıkıyor bazen yoğurdun içine meyve koyuyoruz oda biraz daha fazla idare ettiriyor.öyle böyle öğrenecez şekerim bunların yeme alışkanlıklarını.

1 kere yiyor geceleri. saati de belli hatta 01:30-02:30 arası yiyor. onun haricinde uyanırsa biberonla su içiriyorum.
hatta o 1 kereyi bile kaldırmaya çalışıyorum şu günlerde. kesintisiz uykuya geçirmeye çalışıyorum.

sende uyuyan bebeyi hiç elleme. acıkırsa o bağırır zaten. uyandırıp verme sakın, hiç gerek yok çünkü.

doğru söylüyosun birde ona alışırsa aynı saatte hep ister birdaha zeki hatunsun vesselamopuyorumnanaktan

:roflol:
olmaz olurmu kızım

dengesiz

oyyy alemsin juli..kötü olunca aynı babası heee.:roflol::roflol::roflol:
şeftaliyi cam rendedemi yapıyorsun yoksa katı meyce sıkacagındamı sıkıyorsun?

vayyyy desene senin memişler kıymete binmiş kaydirigubbakcemile2 yoğurt biraz aparatif geliyor yoğurttan sonra keremde çabuk acıkıyor bazen yoğurdun içine meyve koyuyoruz oda biraz daha fazla idare ettiriyor.öyle böyle öğrenecez şekerim bunların yeme alışkanlıklarını.

öyle valla öğrencez ama zaman alıcak
biz doktora gittiğimizde belli olcak herbişi
bakalım neler dicek

:roflol:

oyyy alemsin juli..kötü olunca aynı babası heee.:roflol::roflol::roflol:
şeftaliyi cam rendedemi yapıyorsun yoksa katı meyce sıkacagındamı sıkıyorsun?

ben eski usulum kıızm tülbentten yapıyom

orası öle tüm iyi yanları ben
kötü yanlar aynıı baba

juli nasıl yapıyon tarif et bakem.katı meyve sıkacagı ç.ok kirleniyo onu kim yıkıcakkk.

bende bişeyler yapayım juli çatır çatır yiyelim :))))))

bu arada bugün birisi bana otobüste yer verdi sanırım hamileyim sandı:roflol:

kızlar cumartesi kontrolümüz var gerçi doktorada soracağımda şimdi ben 1 kere sabah 10 da süt sağıyorum arkasından öğlen 1 gibi emzirmeye gidiyorum sonra 4 de sağıyorum oğlumun beslenme saatleride bu şekilde sabah çıkarken emiyor saat 7-8 gibi sonra 10 da yiyor sonra 1 sonra 4 sonra ben ev gidince 7 gibi ve sağdığım süt her defasında 100 ya da 110 cc çıkıyor fazlası yok öğlenleri 5 dakika zor bela emziriyorum sizce az değilmi bu çocuğu açmı bırakıyorum ben EK gıda yok

allah allah bende denim bakalım.yogurt yaptım minik kavsnoxs bskslım olcakmı.bizde eşim genelde mayalar yogurdu olmazsa o yapar ayrise.

ben seftaliye rendeliyorum hatta içine yarım muzda eziyorum..
afiyetle yiyo hemde baya doyurucu oluyo...

çok çalışıyorum gene bugün.
geçmişe bakamadım ama rylai bi kaza atlatmışın. çok geçmiş olsun yaa.
korkmaz mı insan aklı çıkar tabiki de.
Allahtan yakalamış eşin hemen.
Allah betetrinden saklasın.

bncede düşünme sıkma olan oldu bundan sonra hepimiz için diyorum çok dikkat etmek lazım allah korudu
o gün eşim düştükten sonra ki görüntüsü hakkında diyorki geldiğimde kedi gb benzetme olarak kolları ve bacakları yerde gövdesi yukarıda sürünen bebekler gbyukardadyı sanki melekler tutyor derler ya resmn olayı yaşadım diyor

senin yavrununuda melekler tutmuş .hemen bi sadaka ver ilk gördüğün fakire

rylai çok geçmiş olsun cnım verilmiş sadakanız varmış çok şükür birşey olmadı harap etme kendini ltf.

rylai çok geçmiş olsun cnm,Allah korumuş,
Rabbim hepimizin meleklerini her daim korusun:Saruboceq:

rylai gecmiş olsun allah beterinden saklasın
sende cok yıpratma kendini

hahahaa mehlika senin bıcırıkta az değil yaniii..........

rylai çok çok geçmiş olsun Allah korumuş daha fazla üzme kendini bebişin annesi üzülürse daha çok üzülür biliyorsun

kızlar hepinizden allah razı olsun elimde deyil gitmedi gözümün önünden şu an bunları yazarken ağlıyorum ama rahatladım ondan gerçekten biraz kendime geldim çok sağolun verdiğim sütler korudu bebişimi eşimin kuzeninin bebği var öyküden 2 ay küçük annesinin sütü olmadı çok ona süt gönderdim hep sevabıda yavruma olsun demiştim gerçekten öyle oldu

kizlar benimki artik hergün 2 defa kaka yapiyor cok bisey de yemiyor yusuf, mama yiyor bir de ülker Heronun kasik mamasini almistim onu yiyor her gün bir ögün.

sizinkiler kac defa kaka yapyior

X