2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ogretmenim+, *mehlikasu*+, _sinemis_, JJuLiEtt+, essmeralda, ceyce .........günaydınlar

konu kilo galiba bugünlerde herkes ne bu göbek spor yap hareket yap deyip duruyor ben bi gıdım kıçımı kaldırıpta bişey yapmıyorum halimden sanki menun gibi pehh

juliet biz geçen ay 500 gr almıştık iyi demişti ki artık bizimkiler baya hareketlendi kilo alımı yavaşlaması çok normal bence doktorun az demeyecektir...

27 günde 400 gram almış
ühüüüüüüüüüü
ebe ek gıdaya gec dedi
her ek gıdadan önce emzirmeye calıs dedi
sütümün azalmasıda emmemesinden kaynaklıymış...

ben napsam şimdi dokotrunamı götürsem

juli gayet normal buğlemde geçen ay 550 gr aldı bu ay 300 gr alsa iyi az emiyor ve çok hareketlendi eskisi gb 1 kilo almasını bekleme .buğlem önceki aylarad 1250 felan alıyordu ama artık almayacak .üzülmene gerek yok iyi almış
aaaa canım gezerken yorulmuş..bide derler kız anaya benzer sen annenin yarısı bile değlisin nasıl benzemek buu kaydirigubbakcemile3

aa çok iyi yapmışsınız valla.

ohh bebeleri satmışız kocaya, bekar bekar gezmişiniz ne güzel.

ee tabikide gece altını değiştirmiyorum. değiştirirsem uyanır hadi oynaşalım sevişelim der zaten.
ben kakası düzene girip gece yapmamaya başladığından beri değiştirmiyorum hiç.

valla dün o kadar su içmeye dayanamamış bez de:KK1:
geceleyin sanırım 100 cc falan su içti toplamda akannehir
ama zaten son zamanlarda çok su içmek istiyor. karnı tokken de su istiyor hep.

çok da az değilki canım yaa. endişenme yani bence. alt sınırda kilo almış, sınır altı değil zannedersem.
doktor kontrolünüz ne zamandı, daha çok var mı?

hee bi de ne ara gidip geldin olm. sizin arka oda mı sağlık ocağı

evet saatlerce capacity içinden gezmekten yemek katında oyalmktan eşimn başı dönmüş en sonunda ataköye eniştemn yanına gitti orda baktı bizde rahat rahat gezdik

vallah ben ilk defa duyuyorum mehlika sen bilrisn ama sen 1 yaşını geçen kadr eczaneden al sonra uygularsın artık bu formülü

ben 54 kiloyum doğum öncesi kiloma döndüm,
emme benim kardeşlerim teyzemin kızları neyim hep zayıf,
annem de benim yaşımdayken benden zayıftı,üstelikte benim yaşımdayken annemin 4 çocuğu vardı,son yıllarda kilo aldı,menepozdan sonra,şimdi 80'e dayandı..
kızkardeşlerimin 2'şer tane çocukları var göbekten eser yok benim biraz göbüşim çıkıyor ,
kızken de öyleydi:1closedeyes:

bak bndede zayıfmışsın boyun kaç?

göbüş bndede var canım o koca göbekten o kadrda kalsın tabikide .allahtan çatlak felan kalmadı bnde

canım artık fazla kilo almalarını bekleme ne istiyodun 11 kg fln olmasınımı kaç kg olmuş melisa?sağlıklı olsun kızım kg boş.. seni emmiyomu artık melisa?

cnm melisanın ek gıda vakti geldi artık,
ama sık sık emzirmeye çalış yinede,sütün azalmasın diye,
zaten artık fazla kilo almıcaklar..
beril bu ay 400 gr alsa iyi,bir yandan isal,bir yandan kusma ,hastalık,
çocuğum kilo alamadı:sinifsinif::gitme:

aa çok iyi yapmışsınız valla.

ohh bebeleri satmışız kocaya, bekar bekar gezmişiniz ne güzel.

ee tabikide gece altını değiştirmiyorum. değiştirirsem uyanır hadi oynaşalım sevişelim der zaten.
ben kakası düzene girip gece yapmamaya başladığından beri değiştirmiyorum hiç.

valla dün o kadar su içmeye dayanamamış bez de:KK1:
geceleyin sanırım 100 cc falan su içti toplamda akannehir
ama zaten son zamanlarda çok su içmek istiyor. karnı tokken de su istiyor hep.

çok da az değilki canım yaa. endişenme yani bence. alt sınırda kilo almış, sınır altı değil zannedersem.
doktor kontrolünüz ne zamandı, daha çok var mı?

hee bi de ne ara gidip geldin olm. sizin arka oda mı sağlık ocağı

gunaydinnnnn arkadasslarrrr

juliiiiiiiii benimki de 400 gr aldiginda doktor ek gidaya başlatmamışti.demek ki çokta az degil korkma bençee

mehlika yolladigin linki okudum.suan için belki kuçuk olabilirler ama bir usrre sonra yapilabilir bilmem ki...

ogretmenim+, *mehlikasu*+, _sinemis_, JJuLiEtt+, essmeralda, ceyce .........günaydınlar

konu kilo galiba bugünlerde herkes ne bu göbek spor yap hareket yap deyip duruyor ben bi gıdım kıçımı kaldırıpta bişey yapmıyorum halimden sanki menun gibi pehh

juliet biz geçen ay 500 gr almıştık iyi demişti ki artık bizimkiler baya hareketlendi kilo alımı yavaşlaması çok normal bence doktorun az demeyecektir...

juli gayet normal buğlemde geçen ay 550 gr aldı bu ay 300 gr alsa iyi az emiyor ve çok hareketlendi eskisi gb 1 kilo almasını bekleme .buğlem önceki aylarad 1250 felan alıyordu ama artık almayacak .üzülmene gerek yok iyi almış

evet saatlerce capacity içinden gezmekten yemek katında oyalmktan eşimn başı dönmüş en sonunda ataköye eniştemn yanına gitti orda baktı bizde rahat rahat gezdik

vallah ben ilk defa duyuyorum mehlika sen bilrisn ama sen 1 yaşını geçen kadr eczaneden al sonra uygularsın artık bu formülü

saolun kızlar
ben hep 1 kilo alsın istiyorum sütün yetsin istiyorum
8.200 olmus bana az geldi hedefimde bu yok tu :sinifsinif:
neyse sağlık olsun

GÜNAYDIN CANIM. hayatta kilo olayına girmem bu topiğin en zayıfları belli boşu boşuna konuşmayın başı esmerle ben çekerim esmer 45 ben 42 kgyum dimi kız sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

saolun kızlar
neyse sağlık olsun

anlaşıldı canım sen çocuk yaşına girdiğinde en az 12 kg olmasını istiyosun.sağlıklı olsun culicim kof kilo olacağına artık hareketleniolar eee birde sıcaklar dişler den dolayı iştahsızlıkta var.

evet canım fizik olark yüz olarak benzemiyoruz huy olarak benziyoruz sadece sırnaşık şey

aman boşver huy olarak benze fizik olarak benzeme ben maşallah fizik olarakta benzemeye başladığım için hatta annemin kilosunuda geçtiği için benim kilom annem fizik olarak bana benziokaydirigubbakcemile3

benim adam deliya laelaelaelaelae
oyun çadırı -cansimit-deniz yatağı-havuz-havuz topu-ördeği-kolluk almış hevesli hevesli aradı ki ne zamn gideriz:eek: denize -havuza die .dedim havalar ısınsın bekle o zamn giderizkaydirigubbakcemile3

oferta kimse bana cevap vermedi sende bendensin sadece anne sütü veriyorsun ve çalışıyorsun bi değerlendir hel benim şu yazdığımı

kızlar cumartesi kontrolümüz var gerçi doktorada soracağımda şimdi ben 1 kere sabah 10 da süt sağıyorum arkasından öğlen 1 gibi emzirmeye gidiyorum sonra 4 de sağıyorum oğlumun beslenme saatleride bu şekilde sabah çıkarken emiyor saat 7-8 gibi sonra 10 da yiyor sonra 1 sonra 4 sonra ben ev gidince 7 gibi ve sağdığım süt her defasında 100 ya da 110 cc çıkıyor fazlası yok öğlenleri 5 dakika zor bela emziriyorum sizce az değilmi bu çocuğu açmı bırakıyorum ben EK gıda yok

Ayseda sadece kilo değil Yaş konusunada girmeyelimmmmmmmmm

öğretmenim sanırım hafta ortası biz Bodrum yolcusu olacağız bende suya sokamam gibi geliyor ayrıca ege denizi şimdi soğukta olur
sinemis eşinin aldıklarını bana yolla biz hiçbişey almadık tatile gidiyoruz kaydirigubbakcemile3

aman boşver huy olarak benze fizik olarak benzeme ben maşallah fizik olarakta benzemeye başladığım için hatta annemin kilosunuda geçtiği için benim kilom annem fizik olarak bana benziokaydirigubbakcemile3

kiloyu takmayın yaa bundan sonrasına dikkat edelim artık yaş ilerdekçe kilo vermek zorlaşıyor
saolun kızlar
neyse sağlık olsun

juli kiloya takma allaha çok şükür canım .kilosu gayet yerin de anne sütü alıyor:nazar: sağlıklı daha ne istıyorsun haline şükret canım eskşisi gb kilo alamaıycaklar.hem diş çıkardı maşllh yine iyi yani
mehlika ,esmer sevindim yataklar ayrilmiş:))
diğer topikte yazilanlari okuyorm da uyku, kucak problemlerini.bebeleri aliştirmamak lazim birlikte yatmaya ilerde daha zor olur ayirmak

sinemiss
değişiklik olmuş işte ne guzel:))gerçi ben de kendime bişey almak istiyorum dişari çıktigimda:)

evet canım değişklk oldu hep aklımda kızımdaydı ama olsun gezdim bacaklarımı hisstemyorum şuan .bnde hep kendime bişeyler almak istıyorum bakıp geçtim dün anneme bulduk ya ona şükür
kilodan bahsetmeyin...yaş 32 artık çok yavaş kilo veriyorum..:hulya:

duyanda 52 yaş sancak öyle bi yazmışsın ki ayşeda :eek:lmaz:evet yaş ilerdkçe zor verilyor ama sen o yaşa henüz gelmedin ohaoldumsmile

Ayseda sadece kilo değil Yaş konusunada girmeyelimmmmmmmmm

öğretmenim sanırım hafta ortası biz Bodrum yolcusu olacağız bende suya sokamam gibi geliyor ayrıca ege denizi şimdi soğukta olur
sinemis eşinin aldıklarını bana yolla biz hiçbişey almadık tatile gidiyoruz kaydirigubbakcemile3

yollarım hayatım ne olacak sanki
hayır işin garip yanı bu yıl tatile gidemeyiz içirde 40 gün iznim var ama kullanamıyorum belki eylülde giderim diye düşünyorum bayram tatilindne hemen sonra ama bilmyorum .sadece havuza denize gidrbilcez bu gidişle .

rapunellll
onelikle;kilo alimi ile anlarsin ama masallah uras gayet iyi gorunuyor demekk ki yetiyor sutun

ben suya sokmayi hatta surekli suda olmayi dusunuyorum sırf çouk için antalyaya gidiyorouz.o sıcaga yoksa nasıl dayaniriz bilmiyorum.bodrumu severim havası daha guzel ama suyu da soguk:))sen hiç mi sokmayacaksin??

GÜNAYDIN CANIM. hayatta kilo olayına girmem bu topiğin en zayıfları belli boşu boşuna konuşmayın başı esmerle ben çekerim esmer 45 ben 42 kgyum dimi kız sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

sorma ceyce yaa.
adam; dün yanaşma kabırgaların batii dedi bana :1closedeyes:

benim adam deliya laelaelaelaelae
oyun çadırı -cansimit-deniz yatağı-havuz-havuz topu-ördeği-kolluk almış hevesli hevesli aradı ki ne zamn gideriz:eek: denize -havuza die .dedim havalar ısınsın bekle o zamn giderizkaydirigubbakcemile3

hadi hepsini geçtim senin herifi bence buğlemle yalnız bırakma denizde falan.
kolluk mu olurmuş el kadar bebeye ayol. koluna kolluk takıp suya mı bırakacak yoksa.
ya da seninki hepten pimpirikli şişme havuza cam simidi ve kollukla sokacak :roflol:

oferta kimse bana cevap vermedi sende bendensin sadece anne sütü veriyorsun ve çalışıyorsun bi değerlendir hel benim şu yazdığımı

kızlar cumartesi kontrolümüz var gerçi doktorada soracağımda şimdi ben 1 kere sabah 10 da süt sağıyorum arkasından öğlen 1 gibi emzirmeye gidiyorum sonra 4 de sağıyorum oğlumun beslenme saatleride bu şekilde sabah çıkarken emiyor saat 7-8 gibi sonra 10 da yiyor sonra 1 sonra 4 sonra ben ev gidince 7 gibi ve sağdığım süt her defasında 100 ya da 110 cc çıkıyor fazlası yok öğlenleri 5 dakika zor bela emziriyorum sizce az değilmi bu çocuğu açmı bırakıyorum ben EK gıda yok

aç olsa ağlar, husuzlanır mutlaka rapunzel. doktor kilo kontrolünde söyler zaten sana.

X