2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merve bence gidin canım kısıtlama kendini havalar güzel zaten dikkat et terli kalmasın yeter hiç bişey olmaz

yavv merve gidin gezin yaa nolucak.
10 günlük bebe değilki bu. geniş olun biraz anacım :KK1:
aah ah çok pımpırıklıyım ben ne olacak benim bu halim bilmiyom

merve bence gidin canım kısıtlama kendini havalar güzel zaten dikkat et terli kalmasın yeter hiç bişey olmaz

oo hemde feribotla..
gezersiniz içinde bol bol, deniz seyredersiniz, çok esiyorsa içerde oturursunuz.

çok pımpırıklıyım ben kabul ediyorum ne olacak benim bu halim bilmiyom ama
gaza geldim kızlar koçişe diyim bali gidelim diye

merve sen benle 1 hafta takıl kıvama gelirsin, şimdi nereye gidiyoruz dersin :roflol:

selammm

merve, kardesim anlatti;bir çift 6 aylik bebek ile -benimkinden 1 gun buyukmus-yurt dısı tura katilmişlar:))

rapunel bu yonteme başliyaaksan bırakmayacaksin gerçi her yontem için geçerli ya...

heeee şunu bileydin bayan pimpirik laelaelaelaelae kızım sakınılan göze çöp batar çıkın gezin dolaşın biz akşam akşam piknik yaptık dün akşam yağmurun altında artık alışmaları lazım bu hayata

ceyce sende hızlı alıştırmaya başlamışsın,hem yagmurda hem akşam hem piknik:):roflol:
canım sıkıldı kurabi,ye yaptım gelin yiyelim kızlar birde nescafe ohh.

selammm

merve, kardesim anlatti;bir çift 6 aylik bebek ile -benimkinden 1 gun buyukmus-yurt dısı tura katilmişlar:))

rapunel bu yonteme başliyaaksan bırakmayacaksin gerçi her yontem için geçerli ya...

öğretmenim valla bravo onlara, kendine güvenen ve başarabilen insanları içten kutluyorum bu da bir beceri bana göre

denemeyi düşünüyorumda bizimkiler ne kadar ağlatmama izin verirler bunu kestiremiyorum birinden birisi ver şu çocuğu nasıl kıyıyorsun diyebilir :)))))))

ceyce sende hızlı alıştırmaya başlamışsın,hem yagmurda hem akşam hem piknik:):roflol:

Afiyet olsun Löp Löp Et, Pıt Pıt Yağ Olsun diiiiceem amaaa korkuyorummkaydirigubbakcemile3

kızlar şimcik bağa bişi deyin

saat 2 de 1 tam sefatalinin suyu ile (110cc falan) 2 tane kendi yaptığım biskividen verdim
aradan 2 saat gecti emmiyo ısırıyo memeyi

meyve ile bisküvi 2 saat tok tutarmı yawww

kızım romantik çocuk yapacam ben oğlumu alışsın bunlara ilerde kızları çoook gezdirecek sempatiksalakcinni nasıl kurabiye yaptın kız valla canım çekti haa

saat 2 de 1 tam sefatalinin suyu ile (110cc falan) 2 tane kendi yaptığım biskividen verdim

canım normalde 3 saat bile idare eder çünkü bisküvide koymuşsun ama melisacık tok memişinle oynuyo kuzu bencee :KK1:

az da değil aslında 110cc mide dolmuş :)) bana kalırsa 10 dakika sonra tekrar dene sana gıcıklık olsun diye almıyor olabilir

tutar canım.
ek gıdalar sütten daha çok tok tutuyor çünkü sindirimi ve hazmı daha zor.
hele anne sütü çabuk sindiriliyor zaten, o yüzden kıyaslama ikisini.

canım normalde 3 saat bile idare eder çünkü bisküvide koymuşsun ama melisacık tok memişinle oynuyo kuzu bencee :KK1:
hadi yaaa ben yine yarım saay 1 saat sonra dayıyom memeyi
delimiyim neyim

az da değil aslında 110cc mide dolmuş :)) bana kalırsa 10 dakika sonra tekrar dene sana gıcıklık olsun diye almıyor olabilir
hemde ne gıcık
o kadan ısırıyoki memişini anlatamam
iğne gibi batıyo
yok bida memiş falan

tutar canım.
ek gıdalar sütten daha çok tok tutuyor çünkü sindirimi ve hazmı daha zor.
hele anne sütü çabuk sindiriliyor zaten, o yüzden kıyaslama ikisini.
bak hacıı bilmiyidim
meme verdim emmedi mama verdim içmedi
ama yoğurt yedi 125 gr
bu ne kadaa tok tutar şimdi bida anne acım diyene kadan bişi vermicem :umursamaz:
bisküvidende canın çektimi ceyce :)))))))) benim çektide ve sabahtan beri ağzım boş kalmadı

hacımm gel buyur fazla fazla yaptım sanada urada yeter
ceyceye düşünürüz gamyoncuiremsu

hadi yaaa ben yine yarım saay 1 saat sonra dayıyom memeyi
delimiyim neyim

hemde ne gıcık
o kadan ısırıyoki memişini anlatamam
iğne gibi batıyo
yok bida memiş falan

bak hacıı bilmiyidim
meme verdim emmedi mama verdim içmedi
ama yoğurt yedi 125 gr
bu ne kadaa tok tutar şimdi bida anne acım diyene kadan bişi vermicem :umursamaz:

hacımm gel buyur fazla fazla yaptım sanada urada yeter
ceyceye düşünürüz gamyoncuiremsu

vayyy hain tospiii düşünürsünüz haaa düşünün tabi biz uzaklardayız yaa siz buluşun gezin yiyin için bir bisküvi için beni düşünün alsanaalsanasmile

sende melisayı sünger bob zannettin herhalde çocuk hepmi yiyecek büyüdü kızım onlar istionki senin sarkıkları hiçç bırakmasın yapışık yaşasın lülülülülülü

X