2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

juli bizimki giymez öyle tişört kupayı tuttum
ucuz yer bilen söylesin

sced tabiki çekirdekleri çıkardım ben...ama çıkarmayanlarda oluyor...
sonra reçel yiyim derken dişimden olmayımkaydirigubbakcemile3
ayrıca daha çok kaynatırsan rengi kararır çok koyulaşır...
ama sen güneşte koyamayacaksan en fazla 10 dakika daha kaynat...

smhsmh cnm realde dün bişey bulamadım...ancak eceye aldım lcwdan bir sürü ve kendime aldım...

üzerine resim yapılan kupadan sipariş vercem
30 tl yaklaşık
amannn ne yapayım canım ya
dışarı çıkamam ki
netten vereyim gelsin

başka fikri olan yokmu kupa ve tshırt dışında valla kafam durdu aklıma bişey gelmiyor üffffff

slm kızlar
bende hediye olarak tshırt düşünmüştüm bi kızıma bi eşime ama giyermi bilmem
kızı için bi günlük giysin nolcak sanki

başka fikri olan yokmu kupa ve tshırt dışında valla kafam durdu aklıma bişey gelmiyor üffffff

o gün güzel bi kahvaltı hazırlayıp öpücük yağmuruna tutarak verebilirsin hediyesini
bence hediyeden ziyade veriliş şeklide önemli,kafama atar gibi vericekse en çok istediğim şeyi almış ne yazar :umursamaz:

kızlar bir de oscar heykelleri var üzerine ne isterseniz yazıyolar
yılın en iyi babası,en tatlı babası vs. vs. aklınıza ne gelirse
plaket falan da hazırlıyolar
bence eğlenceli olur

o gün güzel bi kahvaltı hazırlayıp öpücük yağmuruna tutarak verebilirsin hediyesini
bence hediyeden ziyade veriliş şeklide önemli,kafama atar gibi vericekse en çok istediğim şeyi almış ne yazar :umursamaz:

ben sabah ece'nin eline paketi tutturup eşime öyle vermeyi planlıyordum
ama şu durumda ya birkaç gün gecikmeli vericem ya da kargoyla göndericem çünkü o gün birlikte olamayacağız

sced keşke birlikte olabilseydiniz ama olsun sende güzel bi kağıda "canım babacım...... diye başlayan ama kızının ağzındanmış gibi bi mektup yaz altınada 3ünüzün birlikte çekilmiş fotosunu yapıştır gerekirse kızının el izinide ekle mektuba,öyle kargoya ver bence çok sevinir

X