2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

amaan bebelac göndermesin zaten, terbiyesiz şeyler nolacak.
bana numune diye 1,99 TL'ye satılan pişirilebilen muhallebi gönderdiler o kadar. başka birşey yok.
bende mail döşeyip ağzıma geleni saymıştım ayıp yaptığınız dilenci miyiz biz diye :dilcikar:
ama milupanın paketi güzel.
6.aya girince gönderirler onlar. daha erken göndermiyorlar.

ayy blogtaki yazının üzerine bu bebelac'a verip veriştirmek de tam oturdu ama değil mi :roflol:

bebelacı da yaz sen bloğuna tam iyi olur walla

valla pek hoşuma gitti canım
bana bebelac tan gelmedi hero baby den ve milupadan geldi
bunuda heç beklemiyordum taaa hamileliğin ilk aylarında üye olmuştum sanırım tam hatırlamıyorum bile
sen üye olduğun sitelere girip üyeliklerini güncellesene belki yollarlar

hero ya yeni üye olmuştum milupaya da bi bakayım bari
şimdi aklıma geldi kuryeyi lojmana sokmuyorlar
geldiyse de geri dönmüştür bizimki
püfff sinir oıluyorum bu duruma bak yine aklıma geldi

esra ne güzel birsürü şey göndermişler,güle güle kullanın..
bana da hero baby den gelmşti,
ama o kadar çok şey yoktu,sen nereye üye olmuştun biz de üye olalım:jeyyar:

sana neler gelmişti canım

benim kızım da emmeyi sürekli yarıda kesip etrafına bakıyo tekrar göğüsüme yumuluyo biraz emmiyo snrda hıııııııııı hıııııııııı diye sürekli söyleniyo göğüsüme şap şap vurup suratıma bakıyo
ne yapmaya çalışıyo anlamıyorum ama 20 dk emiyosa 15 dk böyle geçiyo

aynen taha gibi çook merak lı biri konuşsun anında bırakıyo emmeyi
bi inanılmaz tv bakmak istiyo ters çeviriyoruz bakmasın diye ay göreseniz halini
izliycem diye çırpını yo sanırım bundan sonra tv izleyemiycez

bebelacı da yaz sen bloğuna tam iyi olur walla

hero ya yeni üye olmuştum milupaya da bi bakayım bari
şimdi aklıma geldi kuryeyi lojmana sokmuyorlar
geldiyse de geri dönmüştür bizimki
püfff sinir oıluyorum bu duruma bak yine aklıma geldi

sana neler gelmişti canım

aa iyi fikir valla bak aklıma gelmemişti o. kaydirigubbakcemile3

milupa üyeliğini bi güncelle ama.
ben beğendim milupa paketini.
2 tane armutlu pirinçli muhallebi, bir tane daha mama vardı onu unuttum neydi.
numune nivea ıslak mendil, şampuan, pişik kremi.
bir sürü bilgilendirici kitapçık.
10-15 milupa ürünü içinde %25 indirim kuponu.

aa iyi fikir valla bak aklıma gelmemişti o. kaydirigubbakcemile3

milupa üyeliğini bi güncelle ama.
ben beğendim milupa paketini.
2 tane armutlu pirinçli muhallebi, bir tane daha mama vardı onu unuttum neydi.
numune nivea ıslak mendil, şampuan, pişik kremi.
bir sürü bilgilendirici kitapçık.
10-15 milupa ürünü içinde %25 indirim kuponu.

milupadan bana doğdu ay gelmişti nivea sılak mendil-bez-şampuan-pişik kremi-kitapcık-indirm kuponlaru hala duruyor o kadr mama almaya gidyoruz hepsindede evde unutuyorum bi kullanmak nasip olmadı

milupadan bana doğdu ay gelmişti nivea sılak mendil-bez-şampuan-pişik kremi-kitapcık-indirm kuponlaru hala duruyor o kadr mama almaya gidyoruz hepsindede evde unutuyorum bi kullanmak nasip olmadı

bana da doğduğu ay gelmişti cnm aynıları birde geçen ay yine milupadan ek gıdaya geçiş için dolaba asmalık broşür geldi içine bebişin resmini de koyabiliyorsun çok güzel....

cnm hatırladım seni,hoşgeldin..
ben ek gıdaya geçmediğim,pek bilgim yok,yanlış yönlendirmeyim..

jüli bende dra pek sormak istemiyorum onlara kalsa hiç bişey yedirme diyolar tamam biçok şeye dikkat ediyorum ama büyüklerde içirebilirsin diyolar netede baktım pek karar veremedim ama keçi sütünün çocuğun gelişimine iyi etkisi olduğunu duydum ve okudum bebişim süt problemi yüzünden 4 kilo doğduğu halde 5. ayda kilosu 7buçuğa anca gelebildi
lütfen bana yardım
keçi sütü sulandırıp veriyimmi büyüklerinden duyan varmı napayım :çok üzgünüm:

jüli bende dra pek sormak istemiyorum onlara kalsa hiç bişey yedirme diyolar tamam biçok şeye dikkat ediyorum ama büyüklerde içirebilirsin diyolar netede baktım pek karar veremedim ama keçi sütünün çocuğun gelişimine iyi etkisi olduğunu duydum ve okudum bebişim süt problemi yüzünden 4 kilo doğduğu halde 5. ayda kilosu 7buçuğa anca gelebildi
lütfen bana yardım
keçi sütü sulandırıp veriyimmi büyüklerinden duyan varmı napayım :çok üzgünüm:

canım kimse sana evet ver demez ki ama. eğer zararlıysa kim alacak vebalini sonra.
o yüzden sen bilirsin derler, ya da kendi düşüncelerini söylerler.

hem kilo sağlık belirtisi değildir. ayrıca bence bebişinin kilosu çok da düşük değil.
belki minyon bir bebektir.
eğer motor hareketleri tamsa, keyfi yerine de açlık beliritsi göstermiyorsa herşey normaldir.

Feyza sen neden mama veriyosun sütün mu yetmiyo

yok yetiyor sağmıyorum makinam yok elde olan pompa var onlada sağmıyorum zaten 20 gün öncesine kadr emmeye geliyordu son 20-25 gündür gelmiyor .ek gıdaya geçicez zaten bundan sonrada makina almanın bi anlamı yok

canım kimse sana evet ver demez ki ama. eğer zararlıysa kim alacak vebalini sonra.
o yüzden sen bilirsin derler, ya da kendi düşüncelerini söylerler.

hem kilo sağlık belirtisi değildir. ayrıca bence bebişinin kilosu çok da düşük değil.
belki minyon bir bebektir.
eğer motor hareketleri tamsa, keyfi yerine de açlık beliritsi göstermiyorsa herşey normaldir.

esmercim şimdi sende haklısın ama amcamın gelini benden 15gün önce doğum yaptı yani bebişler hemen hemen aynı yaşta geçen mevlüt yapmıştım oğluşa yengem niye kilo almıyo bu diye söylenince bende bi tuhaf oldum kendilerinin bebeği bayağı kiloluymuş kilo almış zaten gidene kadar torununu övüp durdu

esmercim şimdi sende haklısın ama amcamın gelini benden 15gün önce doğum yaptı yani bebişler hemen hemen aynı yaşta geçen mevlüt yapmıştım oğluşa yengem niye kilo almıyo bu diye söylenince bende bi tuhaf oldum kendilerinin bebeği bayağı kiloluymuş kilo almış zaten gidene kadar torununu övüp durdu

bir paranoyak anne daha geldi; merveye arkadaş kaydirigubbakcemile3

canımcım benim bebeğim 6,5 aylık 6 kilo. hatırlarsın belki 30 haftalık doğdu. solunum durması yüzünden kaynaklanabilecek beyinsel bir rahatsızlığı olup olmadığı bile net değil.
sakın yanlış anlama şükret falan diye yazmıyorum sadece biraz rahat olun diyorum.
kıyaslamaya kalkarsak benimkinden 2 ay küçük bebekler fıldır fılldır dönüyor benim armut daha totosunu kaldıramadı.

demem o ki; her bebek şahsına münhasır. varsın seninki daha minik olsun ne olacak ki.
almış olduğu 2 kilo mu bütün sağlık belirtisi?
sen doktoruna güven, gelişiminde de sorun yoksa hiçbirşeyi kafana takma.

canımcım benim bebeğim 6,5 aylık 6 kilo. hatırlarsın belki 30 haftalık doğdu. solunum durması yüzünden kaynaklanabilecek beyinsel bir rahatsızlığı olup olmadığı bile net değil.
sakın yanlış anlama şükret falan diye yazmıyorum sadece biraz rahat olun diyorum.
kıyaslamaya kalkarsak benimkinden 2 ay küçük bebekler fıldır fılldır dönüyor benim armut daha totosunu kaldıramadı.

demem o ki; her bebek şahsına münhasır. varsın seninki daha minik olsun ne olacak ki.

:umursamaz::umursamaz::umursamaz:

yok yetiyor sağmıyorum makinam yok elde olan pompa var onlada sağmıyorum zaten 20 gün öncesine kadr emmeye geliyordu son 20-25 gündür gelmiyor .ek gıdaya geçicez zaten bundan sonrada makina almanın bi anlamı yok

anladım canım
bende görümcemin makinasını aldım
ameda marka çok güzel bozmadan versemdim iyi olacak tı kaydirigubbakcemile3

Canım seni sevgiyle alkışlamak istiyorum alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis doğru söze ne denir.

bizim topiğin paranoyak anne sayısı iki oldu sempatiksalakcinni

Canım seni sevgiyle alkışlamak istiyorum alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis doğru söze ne denir.

bizim topiğin paranoyak anne sayısı iki oldu sempatiksalakcinni

aşk olsun be kızlar topu topu iki bilemedin üç kere sormuşumdur ne yapsam diye :kedi:

evham yapmayın kızlar okadar bırakın kim ne derse desin bakın bana ben kapadım kulaklarımı hepsine yeterki kuzum sağlıklı olsun varsın zayıf olsun. esmer okadar badireler atlattı ama hep pozitif herkonuda imreniyorum resmen sana esmer örnek alıyorum bu yönünü bende önemsememeye başladım artık yeterki sağlıklı olsun o bana yeterde artar bile

:umursamaz::umursamaz::umursamaz:

yani???

zambak yazdı sandım ondan soru işareti koydum ama baktım merveymiş.

noldu kız, paranoya yapmıyor musun :))

aşk olsun be kızlar topu topu iki bilemedin üç kere sormuşumdur ne yapsam diye :kedi:

hadi hadi
artık seni tepeleyecez diye bize sormadan hemen doktoru ararsın sen bundan sonra zaten :roflol:

evham yapmayın kızlar okadar bırakın kim ne derse desin bakın bana ben kapadım kulaklarımı hepsine yeterki kuzum sağlıklı olsun varsın zayıf olsun. esmer okadar badireler atlattı ama hep pozitif herkonuda imreniyorum resmen sana esmer örnek alıyorum bu yönünü bende önemsememeye başladım artık yeterki sağlıklı olsun o bana yeterde artar bile

yaa bilmiyorum ben belkide çok fenasını gördüğüm için daha rahatımdır.
ama ben genel olarak soğukkanlıyım çok panik değilim sanırım.
herkesin yapısı farklı.
ama bebekler gerçekten de hasta olacaklar, bu kaçınılmaz.
daha hasta olmadan evhamlanırsak gerçekten hasta olduklarında kontrolümüzü kaybederiz.

X