2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

cogu kişiden duydum hamile oldugunu öğrenmeden görülen rüyada genelde erkek görenlerin prensesleri oluyo onun için iyi ki görmüşüm

kk bi kadın doğum ve tüp bebek hastanesi açsa. üyelere özel indirimler yada kampanyalar yapsa ne güzel olurdu hepimiz orda olurduk :enbuyukkk:

ayy inşallah canım
sağlıkla gelsinlerde yavrularımız
renk renk yaparız inşallah
daha neler neler yaparız:)
bid eşu kapı süsü varya ondan istiyorum:)

ben ruya gormedım de bende de soyle bişey oldu... eşimle bebek ıstedıgımız ılk aydı... kıtapcıya gıttık burda kıtap alcaktım ve elif şafagın siyah sütle mahrem dıye ıkı kıtabı arasında kaldım... bırı annelık dıgerı aşkla ılgılıydı dedımkı kendı kendıme hangısını secersen o sana yon vercek bende annelıgı sectım siyah sutu aldım... ve hemen hamıle kaldım:):) hep bu olay aklıma gelıyo hıc unutamıyorum:):)

cogu kişiden duydum hamile oldugunu öğrenmeden görülen rüyada genelde erkek görenlerin prensesleri oluyo onun için iyi ki görmüşüm

Bende hep oglum oldugunu goruyodum ruyamda hatta enle konusyo falandı... gercekten tersı oldu kzım olcak ıns...:)

ayy inşallah canım
sağlıkla gelsinlerde yavrularımız
renk renk yaparız inşallah
daha neler neler yaparız:)
bid eşu kapı süsü varya ondan istiyorum:)

bende istıyorum kapı susulerınden bıde bebek şekerınden... üzerıne ne yazcagımızı bıle buldum.... Zeynep Canan ellerinizden oper:):)

alla alla
tüylerim diken diken oldu kızzz

evet bende şekerlerden istiyorum şöle 50 tane falan ilk gelenlere
sen bi tane göstermiştin ya bebek arabası:) ondan yaptırcam inşallahhŞeniz

ya bende hamile olduğumu bilmiyordum rüyamda çok güzel erkek bebğim olduğunu gördüm işe getirmişim herkes seviyor. sonra uyanır uyanmaz eşime anlattım(ki bebek fikrimiz tam oturmamıştı) o günün akşamı test yaptım hatta pazar günü ve deli gibi yağmur yağıyordu nöbetçi eczaneye gitmişti 21:00 sularıydı:::::::::::::)))) bende önce silik çıktıı sonra eşime dedim kii sen baksana anlamadım dedii o garibim bilmediğinden iki tane çzgi var sadece dedii. :)))))) sonuçta kızmıdır yanibayanssulusmile

evet bende şekerlerden istiyorum şöle 50 tane falan ilk gelenlere
sen bi tane göstermiştin ya bebek arabası:) ondan yaptırcam inşallahhŞeniz

bende oyle dusunuyorum canım... 50 tane yeter yakınlara akrabalara falan...:):) bende ondan dusunuyorum

alla alla
tüylerim diken diken oldu kızzz

ben de çok etkilenmiştim canım. işte iç dünyamız mıdır? bilinç altı mıdır? gönderilen mesaj mıdır anlamadım. çok takarım bide ben böyle şeyleri.

canım allah gönlüne göre versin eli ayağı düzgün hayırlı evlat olsun

Son düzenleyen: Moderatör:
canım allah gönlüne göre versin eli ayağı düzgün hayırlı evlat olsun

aminnn canım hepmize inş. en önemlisi sağlıklı hayırlı evlat. rabbim kimseyi evladıyla sınamasın. ben merak etmiyorum çok fazla aslında ama etrafımm benden meraklıı:)))ohaoldumsmile

Kızlar gaz problemim azalmakla beraber devam ediyor kzıım da tekmeliyor allahtan endişelenmiyorum. Şekerlerle ilgili eminönünde kampanya yapmıştı 1 yer 50adet şeker kapı süsü takı yastığı kapı fiyongu 1 şey daha vardı 100tl diye bence çok uygun. Ama ben şeker değil çikolata düşünüyorum hastane için çikolata üstü bible onalrın da tanesi pastanelerde 3tl civari eminönünde 1,5tl'ye var hem de çok lezzetliydi tavsiye ederim. Kapı süsünü de ben eminönünden 15e aldım bizim orada daha dandiği 35tl idi. Haberiniz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…