2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

resmen uyuklama halindeyim bahar havası iyi gelmedi galba :kedi:

ayyyy bende bu aralar acayıp uyuyorum... 8:30 9 da kalkardım sımdı 10-11 de kalkıyorum bahardanmıs bu aklıma gelmedı:):) zaten hamıleyız zaten yorgunuz bıde bahar yorgunlugu ohhh tam oldu:):)

oturdum zaten tatlısım ya amannnn bosver):) tatlım bısı sorcam barbunya yapcam aksamada havuctan baska ne koyabılırım ıcıne???sadece havuc yeterlı mi??

bebikim biz sadece havuç koyarız anamla:)
ama patates koyanda oluyor küp küp o zaman ben pek sevmiyorum:)
sen bilirsin

Hoşbuldummm Şekerleriiim :) Nasılsınız? :)

ben çok iyiyim tatlışım sen nasılsınsempatiksalakcinni

resmen uyuklama halindeyim bahar havası iyi gelmedi galba :kedi:

banada ne tesadüf :)
bahar havası ve salı birleşince hiç çekilmiyorrr:hulya:

duygucum ben 6. Ve 7. Ayda olucam doktorum öyle dedi

benimde doktorum 20. Haftadan sonra olabilirdedi gidebilirsin dedi. 20 hafta sonra 6 .aydayımbende. Neden doktorlar farklı farklı söylüyorlar anlamadım . Kimisi erken kimisi daha geç yaptıryor aşıyı.

anladım canım canım çok sağol , 25. Haftanda yaptırmışsın bakarmısın , demekki gerçekten zamanın önemi yoktur. Teşekkür ederiz bu bilgi aydınlattı

ben ıyıyım tatlısım 2. sutumu cıyom...:):) sen nasılsın bebişin kızın nasıl?

ohh yarasın
keşke bende içebilsem yaaaa:sinifsinif:

hoşbulduk canım bugün bi ayrı keyifliyiz havadan olsa gerek

siz nasılsınız nasıl gidiyo işler?

:)) aman ne güzel ben çarpıldım resmen havalardan:)

ben iyiyim canım yaa ama sıkıcı bi gün zamanda geçmiyo:umursamaz:

ben de bebeğime yarasın diye bir tabak yoğurt yedim ben de başlarım birazdan uyuklamaya :)))

ben uyutmam seni merak etmeeeesempatiksalakcinni sempatiksalakcinni

ben ıyıyım tatlısım 2. sutumu cıyom...:):) sen nasılsın bebişin kızın nasıl?

ben süt alamadım sabah dün akşamda unuttum içmeyi... dedim şimdi yoğurtla kapatayım biraz arayı ama zor olacak benim için akşamı etmek :))

anladım canım canım çok sağol , 25. Haftanda yaptırmışsın bakarmısın , demekki gerçekten zamanın önemi yoktur. Teşekkür ederiz bu bilgi aydınlattı

canım sanırım tetanoz aşısını sormuşssun ben geçen hafta yaptırdım... 19+1 ken bana da zamanın gelmiş yaptır demişlerdi... sağlık ocağındakiler...

şeymacım sen nasılsın tatlım?

tatlısım ben ıyıyım bıraz burnum akıyo bı turlu ıyılesemedım... sen nasılsın canım.. kıscen ansıl? bu arada ısım buldunuz mu bebişe...

bebikim biz sadece havuç koyarız anamla:)
ama patates koyanda oluyor küp küp o zaman ben pek sevmiyorum:)
sen bilirsin

bende sadece havuc koyayım ozman ya... yapıyım sımdıden sogusun olmazsa... sagol tatlısım

benimde doktorum 20. Haftadan sonra olabilirdedi gidebilirsin dedi. 20 hafta sonra 6 .aydayımbende. Neden doktorlar farklı farklı söylüyorlar anlamadım . Kimisi erken kimisi daha geç yaptıryor aşıyı.

canımcım 3. aydan ıtıbaren vuruyolarmıs aslında... ben saglık ogacına gıttıgımde 17 haftalıktık sımdı vurmayalım dedı 1 ay sonra 21 haftalıkken vuralım dedı... her saglık ocagı degısıyo galıba... bu arada 5 nısnada aşım var

tatlışlar soguk ıcıyorum ben sutu hem bardaga koyuyorum dıkıyorum gıdıyo hemen...:):)

benide bugün sağlık ocağından aradılar aşı zamanın geldi diye ama amniyosentez yaptırdığım için sonucunu bekleyelim geç kalmayız 2 hafta daha beklesek dediler ozaman yaparız...

sonucumuz hayırlısıyla temiz çıksında gerisi kolay Allah'ın izniyle...

yap canımın içi akşama üşeniyor insan
ellerine sağlık
yarasınnŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…