2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

tatlısım ben ıyıyım bıraz burnum akıyo bı turlu ıyılesemedım... sen nasılsın canım.. kıscen ansıl? bu arada ısım buldunuz mu bebişe...

geçmiş olsun canım benimm soğuk sütleri lıkır lıkır içme ozaman :) minik boğazlarınız üşürr
biz de iyiyiz şükür canım. çok hareketli bugün kıpır kıpır oynuyo içimde. tek elimle yazıyorum bi elim göbüşümde :asigim:

iki isim düşünüyoruz canım biri inci olacak 2. isimde biraz maneviyatlı bi isim olsun istiyoruz daha karar veremedik siz ne düşünyorsunuz??

nefret ediyorum yaaa
içemiyorum
direk çıkıyor

allah allah çok ilginç bünye meselesi ama çok şey kaçırıyosun bence. süt harika bi tat bana göre..sütlü tatlı falan yiyebiliyor musun peki? ımmmm ..ben az önce demir ve vitaminlerimi içtim üzerinden zaman geçsin diye bekliyorum süt içiçem :)

bizde ıkı ısım koyduk tatlımmm koyduk bu arada:):) soyluyoruz herkeze Zeynep Canan oldu kızımın ısmı... Zeynep ben ve esım cok sevıyoruz Canan da kayınvalıdemın ısmı:):)

incide cok gzuel bı ısim... bende zeynebı bukadar sevmesem inci koyardım herhalde:):)

Bu hafta cok mutluyum bunu sızınle de paŞlaŞmak ıstıyorum bebeĞımın cınsıyetı kesın olarak bellıoldu kızım oluyo doktorların bır kız bır erkek dedıkten sonra suan kesın olarak prensesım oluyo kılosu ve boyuda ıyı dıyo ancak ben hala kesın olarak hıssedemıyorum benden baŞka bebeĞını hıssedemeyen varmı ?

kızlar bugun annemın dogum gunu.. aradım kutlamak ıcın annem dogum gununu unutmus... bugun benım dogum gunum mu dıyo canım benım yaaa özledım valla 6 aydır hıc gormedımmafoldumben

acaba ben mi anlamıyorum bebeğinizin hareketlerini nerede oluyo tam olarak ? bu arada bu benim ilk bebişim

hayırlı olsun tatlımmm kızlarımaıza bı arkadas daha gelıyo ne guzelll... hıssedersın tatlım kac haftalık bebgın ??

kaçırıyorum eminim ama yapacak bişeyim yok tatlım
elimde değil
içine neler koyduk bal muz şeker vs. ama o tat gitmiyor ne yaparsak yapalım
dr yoğurt ayran peynirle telafi et dedi bende her akşam bi kase yoğurt yada 1 bakrdak ayran içiyorum napıyım
sütlü tatlı da yiyemiyorum sütlaç kazandibi falan ama çikolatalı puding vs. yiyebiliyorumm:)

kızlar bugun annemın dogum gunu.. aradım kutlamak ıcın annem dogum gununu unutmus... bugun benım dogum gunum mu dıyo canım benım yaaa özledım valla 6 aydır hıc gormedımmafoldumben

canım benimmm:1hug:

annene sağlıklı hayırlı bi ömür diliyorum.nice mutlu yıllara..

tebrikler canım... Prensesin hayırlı olsun... ben hissediyorum ama arada nadir... bazen korkutuyor beni... bazen çok hareketli gün içinde bir kaç kez hissediyorum.. bazen hiçbişi hissedemiyorum 1 yada 2 kez max....

ımmmmmcokacimcoook

oh oh nasıl yersen ye tatlım o bi şekilde yarar meleğine :) afiyet bal şker olsun.

canım hoşgeldin hayırlı olsun kızın
sağlıkla gelsin kucağına inşallah

ay canım kıyamam sana
annenler nerde
gelip gitmiyomusunuzz

sat 16 kasım yani bu gün 18 haftalık oldu doğum tarihi 23 ağustos ama okuyorum genelde hisedilmiş

[ı]canım sanırım tetanoz aşısını sormuşssun ben geçen hafta yaptırdım... 19+1 ken bana da zamanın gelmiş yaptır demişlerdi... Sağlık ocağındakiler... [/ı]

anladım herkes farklı bir yorum yapıyor doktorlarda sağlık
caklarıda

canım inşllah iyi sonuçlar alırsın

mutluluğunu bizimle paylaştığın için tşk ederim canım. gözün aydın hayırlı olsun prensesin. sağlıkla kucağına aldığın günü de görcez inş.

ya midem de gögüs altında bazen bişiy varmı gibi geliyo ama acaba çalısıyorum bütün gün oturuyorum diye mi öyle hissediyorum bilmiyorum hafta sonu doktora gitmek için sabırsızlanıyorum cunku cok ozluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…