2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

emerken zorlanırsa yada çok giyinikse terler canım..

bir de bence çok giydiriosun..
ben 1 uzun kol giydiriosam içine sıfır kol giydiriorum ve duruma göre belki yelek...
yani genelde bir uzun birde sıfır kol giydiriorum..
birde sürekli burnunun sıcaklığını dikkat ediorum bana hastanede hemş. öyle demişti.
burnu soğuksa takviye yapiorum yada örtüorum üstünü vs. daha bu havada çift çift giydirirsek karda kışta napcaz kızlar çok giydirmemek lazım bence

selam arkadaşlarım...
hepinizi çoook çoook özledim.. son 1sayfaya bakabildim okadarcık vaktim var:)
ebrucum çok geçmiş olsun.. umarım en kısa zamanda şifa bulursun..
daisy canım bende regl oldum.. 40bitti dedim.. 3-4gün aradan sonra regl başladı..:)
burcummm öncelikle maşallah naz kızımaaa.. minik melekkk.. ALLAH bağışlasın kuzuyu.. sağlıkla büyüsün..
pelinimm uras beyi gördüm... bir beğendik bir beğendikkk:) maşalahh.:) ALLAH sağlıklı güzel günlerini göstersin inşşş...
onatcımm.. dün mevlüdümüza vardı.. bitti şükür.. gelen-gidenler bitmedi haliyle girme sıklığım oldukça az.. ama saol canımm benimm iyiyiz çok şükür..
herkesi çok öptükkk..
sevgiyle...

merhaba arkadaşlar....
Sütü az olan annelere bi tavsiyem var günde iki porsiyon taze üzüm yesinler çok güzel süt yapıyor hemde kan yapar.
Ben iki gün yemedim hemen azaldı dün akşam yedim gece göğüslerim sütten taş gibi olmuştu mutlaka deneyin derim.deneyen olursa sonucunu bekliyorum.

selam anneler..

denicem canım..akşam yemiştim gece sütüm vardı,işe yerıyor demek ki..
bende de süt yetmemeye başladı,pompa aldım,arada mama veriyorum..

birde emerken genzine süt kaçırıyor..korkutuyor beni..

oğlumda bazen çok huzursuz oluyor akşama kadar saat başı emiyor tabi doğal olarak süt kalmıyor yatarken mama veriyorum bende...
Ama normalde yetiyor allaha şükür...ilk haftalar çok azdı

merhaba arkadaşlar....opuyorumnanaktan bebişim uyuyunca sizlere bir bakayım dedim....28 günlük oldu oğlum....tek problemim yatakta kendi kendine kalamaması....emzirioyrum....yatağına bırakıyorum ve uykusu gelmese bile kendi kendine sessizce kalsın diye düşünüyorum...fakat hemen mıkırdıyor...kucağa alsam inmek istemeyecek zamanla....uykusu gelse bile kendsi kendine uyumuyor...ayakta sallasam hemen yatacak ama sallanmaya da alışsın istemiyorum....kendi kendine ne zaman ve nasıl uyuyacak bu bebekler?....akannehir

ay kızlar bugün benim oğluşum sabhatan beri uyuyor ya niye acaba uyanıyor emiyor uyuyarak sonra tekrar devam hiç bu kadar uyumazdı normalmi....

ay kızlar bugün benim oğluşum sabhatan beri uyuyor ya niye acaba uyanıyor emiyor uyuyarak sonra tekrar devam hiç bu kadar uyumazdı normalmi....
ayy benim kızda bugün böyle hayret içindeyim gündüz hiç uyumazdı sürkli fıkır fıkır mıkır mıkır.Allah hayra çıkarsın ne diyim.
canım daha çok erken alışması diye bi şey yok sadece güvende olduklarını hissetmek için kucak istiyolar ben huzursuzlandığında kucağıma alıyorum sakinleşince yatağına koyuyorum uyuyo.

selam kızlar biz geldik boluya gittik zar zor.ödüm koptu huyu değişecek diye biraz huzursuzlandı tabi hava değişimi falan.bu gün iyiyiz.döndüğüm gün ananem vefat etti çok üzüldüm sütüm gitti.beyaz üzüm yedim bol bol anca toparlandım.giyime gelince evin sıcaklığı 26 derece bende bi çıtçıtlı üzerine tulum giydiriyorum o kadar uyurken battaniyesine sarıyorum.vede regl oldum.

cnm başın sağolsun benimkide hamileyken vefat etti.oğlumu göremedi...bi yanda doğumlar bi yanda ölümler hayat işte...

sağol canımcım leblebiyi denicem herşeyi deniyorum zaten:)

sağol canımın içi hepimizin yavrularını Allah bağışlasın sağlık sıhhat versin inşallah
ve de en önemlisi huzurlu uyku bugün benimki hiç uyumadı çünkü yeni daldı ama rüyalar görüyor sanırım mırıl mırıl mırıldanıyor:))
senide minik kızınıda öpüyorum kocaman

selamm yaa ben evden giremiyorum siteye kesinlikle açılmıyor şimdi kayınvalidemdeyiz burdan deniyeyim dedim açıldı çok ilginç

aa sizler yelek giydirmeye başladınız mı ayy ben tulum bile giydiremiyorum hemen isilik oluyor gerçi buralar hala çok sıcak hep bodyle duruyoruz en fazla geceleri altına patikli alt giydiriyorum

selam kızlar bnde uzun süredir giremedim
kızımla uğraşmaktan hala daha sarılığı atlatamadık öyle uyuşukluğu falan yok süreklide uyumuyo memede emiyo ama neden düşmedi anlamadım dr sarılık için 5 günlük ilaç verdi onları içtik bugün 5 tüp kan alındı yavrumdan çok ağladı yaa
yarın sabah hastaneyi arayıp sarılığın sonucunu öğrencem inş. düşmüştür
daha tahlillerimiz var sonucu çıkmayan inş. onlarda iyi çıkar kızlar lütfen kızıma dua edinde herşeyi iyi çıksın
umarım sizin bebişlerde iyidir biraz geçmişe bakım hazır kızım uyurken

hıh artık evdende girebiliyorum siteye eşime söyledim yaptı. umarım herkes iyidir biz iyiyiz kızımla şükür sorunumuz yok sadece biraz az kilo aldı bakalım yarın tekrar kontrolümüz var kaç kilo olmuş yavruş

selam kızlarrr uzn zamandır giremedim annemlerdeydim yeni eve geldik oğluşum iyi maşallah kaka sorunumuz var yarın doktora gideceğiz bakalım marım herkesler ve bebişleri iyidir haftaya işe başlıyorum çok üzgünümm bebeğimi bırakmak çok zor geliyor daha 2,5 aylık olmuş olacak ama ne yapalım hamileliğimde baya rapor kullanınca şimdi raporda alamıyorum

kızlar öğlen hastaneyi aradım ve kızımın sarılığı düşmüş şükürler olsun 18 den 12,8e düşmüş
dr ama yükselebilir yine dedi tahlil sonuçlarına göre nedenini söyliycem dedi eğer tahlil sonuçları iyi çıkarsa anne sütü sarılığı olabilir dedi bakalım inş. sarılığımız yükselmez
haftaya sonuçlar çıkarsa o zaman kesin belli olcak herşey
bu arada kızım 2450 doğmuştu 48 günlükken yani dün 4100 olmuş maşallah kızıma
dr kilo alımıda gayet iyi dedi

canım kim bakacak bebişe daha çok küçük.inş. Güvenilir biridir.

ooo maşallah kızına çok sevindim sarılığınızın düşmesine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…