2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

selam arkadaşlsr
Doğumlar heycanlar bekleyişler sıcaklar ve bebişleri büytmeye başlayanlar derken hepimiz dağıldk tabi:)

Bugün beklenen 3 doğumumuz var inş sağlıkla alırlar yavrularını
Arada kaçırdıklarımda olmuş doğum yapanlardan umarm onlarda sağlıkla büyütürler yavrularını

Peki doğum yapanlarn haberini km verecek acaba

Dilsatcım, hayırlısı ile sen de sağlıcakla kavuşursun bebeğine... bişi soracaktım, benim de üst pelvik kemiğim basıkmış ve normal doğum için yine de bekliyoruz. eğer kanala girmezse bakarız dedi. sezeryanı sana dr un mu önerdi? ben de mi acaba sezeryan istesem diyorum, bu kemik beni baya korkutuyor...

hakkınızda hayırlısı olsun... Darısı tez zamanda başımızazemuszemus

Bugün kontrolü olan arkadaşlar hayırlı haberlerle gelsinler, bebişlerine kavuşacak olan annelerimizin de Allah yardımcısı olsun, güzel haberleri bekliyoruz, muhtemlen şu an bebeişler annelerine kavuşmuştur, hayırlısı ile darısı başımıza...

merhabalar arkadaşlar nasılsınız bakalım ..doruk bebek şimdi defnenin kucağındadır belkide inş sağlıkla almıştır bebişini fahriye ve özlem arkadaşımda tabiiki hayırlısı ile onlarda sağlıkla kucaklarına alırlar bebişleri..bende bebeğimi çok özledim ona hemen kavuşmak istiyorum ama bu sıcaklarda bebişler napıcak onuda bilmiyorum rabbim şöyle bol yağmurlu bir rahmetle serinlik versin inş...pazartesi bizimde kontrolümüz var inş cumaya kadar bebeğim gelir ya......

herkese merhaba...

sessiz bekleyis var bugun,insallah bebisler saglikla gelmislerdir...

bakalım bizim de pazartesiye kontrol var,bakalim bir hareket var mi bizim bebekte

şöyle bi listemize baktımda arkadaşalrın yarıdan fazlası doğum yapmış şimdilik 7 normal doğum gerçekleşmiş geri kalan sezaryen, Allah ım yardımcımız olsun çünkü gittikçe zorlaşıyor, ya ben daha 7. ayda yakınıyordum yatarken dönemiyorum rahat değilim vs. erken başlamışım onu farkettim şu ana o kadar zor dönüyorum ki yatakta, ayaklarım desem heran patlayacak gibi.... çok dert yandım galiba

Maşallahh yaaa çisemin doruğu çok tatlıııı...beklettiği kadar var yaniii. 3.9 kg doğmuş üstelikkk. Allahım analı babalı, sağlıklı sıhhatli büyümeyi nasip etsin inşallahh doruk beyimizeee.. opuyorumnanaktan

ayy maşallah yaa.ben fahriye ve çisemden haber beklerken doruk paşanın fotosu bile eklenmiş. face i olmayanlar için yazayım.çisem gayet iyi netten yorumlara yetişiyor :) doruk paşa 3.9 kg ve 57 cm doğmuş

evet çok tatlı

darısı başımıza inşallah:Saruboceq:

fahriye ve özlemden haber var mı acaba?

fahriyeden de haber alır almaz yazarım.benden önce bilgi alan olursa yazarsa sevinirim. herkese keyifli haftasonları..

Evettttt..darısı başımıza artık lütfennn..burda miskin miskin ve boş boş dolaşmak istemiyoruz artıkkk..di mi kızlarrrr?

walla ben gec kalkiyorum ya 10-11 en erken delikafadulden

kahvaltı yaptım,nette geziniyorum opuyorumnanaktan

ayy nerde yaa bi 10 a kadar uyusam daha ne isterim:)))

bebekler doğsun ben size sorarım tembel tembel nasıl gezilirmiş:)

:)) ay artık gelsinler dorukcum yaa beklemek çok zor:))
nasılsın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…