2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bir de kocam dahil bırak istemeyi ısrar ediyorlar.. yaa diyorum dr cuma da bekleyelim dedi aaa öle miii... onlar beni durmadan mutlu ediyorlar ya ailecek benden karşılık bekliyorlar galiba... alsanaalsanasmile

heeee de geç yavrum yaw takma milleti yerimseniben

aaa sen dün doğuracaktınnnn o zman sende gel ctesi doğur çisemde doğursunnn bitirelim bu işikaydirigubbakcemile3

lafımı olur canım bana lazım değil nasılsaaaakaydirigubbakcemile3

fahriye ben de varım cumartesi günküler listesinde :))) hayırlısı ile alırız inş. kucağımıza artık şu kuşları...

aaa sen dün doğuracaktınnnn o zman sende gel ctesi doğur çisemde doğursunnn bitirelim bu işikaydirigubbakcemile3

lafımı olur canım bana lazım değil nasılsaaaakaydirigubbakcemile3

benim sezeryanı seçenekler arasına koymam için 2-3 haftam var ama normalden gelmek isterse kızım ctesi 3 ü 1 arada doğururuz ne güzel kaydirigubbakcemile3

Kızlar aklıma gelmişken, doğum çantanıza 1 adet pompa, silikon meme kalkanı ve göğüs pedi koymayı unutmayın. Benim meme uçları acayip yara oldu, merhem kar etmiyor fazla; sürekli emiyor çünkü. Chicconun göğüs pedini aldı eşim -baktı ben acıdan hüngür hüngür ağlıyorum, dayanamadı o halime sürpriz yaptı- acayip rahatlatıyor. Meme emdikten sonra bebek, meme ucu çamaşra değince acayip acıtıyor, mikrop kapınca da yara oluyormuş.

Kızlar ben gidiyorum biraz dinleneyim belim ağrıdı şurda oturmaktan görüşürüz...

selam kızlar kızımı uyutup ancak gelebildim ne var ne yok bakalım
doğuran varmı
çiğdemcim geçmişe baktığımda seninde göğüs uzcun yokmuş nasıl çıkarttın yaa bende de yok çok zorlanıyorum
sürekli makineyle sağıp veriyorum

kızlar merhaba,ya wild cat anlatsana biraz 3 gün çektiğin sancıları,ben 3 gündür acayip ağrı çekiyorum,adet ağrısı,kramp ve pelvik kemiklerimde acayip ağrı,bacaklarımı kaldıramıyorum,ama asıl sancı bir türlü başlamıyor,alt tarafa bastırıyor belli,hatta bel ağrım da var.ama hala üstte de onu da hissediyorum,nefesim daralıyor,mide yanması var,anlamadım ki...randevum pazartesiydi yarın gidecem artık çatı muayenesini yaptıracam hem bu ağrılar niye sonuçlanmıyor onu sorucam.

fahriye ben de varım cumartesi günküler listesinde :))) hayırlısı ile alırız inş. kucağımıza artık şu kuşları...
aaa evet özlemmm bir an unutttum toplu nikah gibi toplu doğummmm ::::)))))

benim sezeryanı seçenekler arasına koymam için 2-3 haftam var ama normalden gelmek isterse kızım ctesi 3 ü 1 arada doğururuz ne güzel kaydirigubbakcemile3
tamam canımmm normal gelir belkiiiii ucunda duruyoo baksaaana

ay masallah canim sana

hamile halin boyleyse,normalde atom karinca gibisindir herhalde

41 kere masallah

teşekkürler şeymacımm sen de şeymaydın değil mikaydirigubbakcemile3
valla ne bileyim heralde öyleydim ama şu vakitte yapacak kimsem yok
o yüzden de yapıyoum mecburen..annem hep derdi ki bekarken sen iş
yapmayı sevmezsin sen evişinden anlamazsın evlenince evini b...k
götürücek..bilmem ne bekarken hep böyle söylerdi.ama şöyle de bir
durum vardı düşünsene ben annemle buyumedm ki annem de misafir gibi
kalırdım o zaman da işe mi girişmeliydim ki çalıştığım için h.sonları giderdim.
babaannem buyuttu beni her bayram arifesinde tüllerini güneşliklerini ykar
ütülerdim ortalığı kaldırır yeni halısını serer vitrini var kocaman onu indidirir.
yıkar silerdim sonra da duşumu alır annem üzülmesin diye arife akşamı ona
kalmaya giderdim ama o ne derdi işler bitti sen öyle geldin işten kaçıyorsun
sen derdi hiiiç unutmuyorum bunları...en son evime geldiğin de üstelik temizlik
yapmaya geldi 1 ay önce kadar.çekmecelerimi açıyor tabiri caizse kağıt gibi.
dolaplarım öyle 1 koltuk çekiyor tertemiz...herşeyim ama herşeyim öyle..
en son söyledi artık ben çoook yanılmışım dedi ev idare edemezsin sen diye
düşünürdüm hep dedi..oh olsun bunu duydum ya annemden ölsemde gam yemem
dedimopuyorumnanaktan

:lepi: :lepi:

bir de kocam dahil bırak istemeyi ısrar ediyorlar.. yaa diyorum dr cuma da bekleyelim dedi aaa öle miii... onlar beni durmadan mutlu ediyorlar ya ailecek benden karşılık bekliyorlar galiba... alsanaalsanasmile

özlemcim açık açık söylesene kocana hayır istemiyorum o tarihi mecbur muyum
mutlu etmeye de.saygı gösteririm ama extradan mutlu edemem kusura bakmayın
de sonra her sene aynı muhabbet gelin bize gelelim size kutlayalım falan..aman aman

oyy yazık yaa ne kötüüüü:çok üzgünüm:iyi yapmışsın sevaba girmişsin...

artık herkes daraldı,hem bu sıcaklar hem karnımızdaki ağırlıklar ben de son zamanlarda çok bunaldım,bugün 39.haftama girdim,hiç gireceğimi sanmazdım,öyle sıkıldım ki sezeryan olmak istiyorum artık bakalım yarın doktor ne diyecek,yine bekleyecez derse yandım,normal doğum taraftarı da bana rastladı:)

pisicik ben zaten
göğ.pedlerini
göğ.kalkanlarını
göğ.ucu kremimi (kaç aydır da sürüyorum zaten)
bir de kapsulleri koydum çantaya.kapsulleri de 3 gündür iğneyle delip
sürüyorum göğ.uçlarıma doktora da sordum başla dedi.bir de sürdükten
sonra bir bakıyorum ki balon gibi yumuşacık yani biraz tuhaf oluyorlar aslında.
sonuna kadar önlem alıyorum bakalım.kalkanlarla pedleri aynı anda kullanmıyorsun
değil mi??
ya bir de pompa hastanede var gerekirse eşim alır diye düşündüm almadık şimdilik...

evet çisemcim,ben de şeymayım :)

insan şartlara göre değişiyor,kiimin ne olacağı belli olmaz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…