2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar hurma yiyin. ben 4 gündür her sabah aç karnına 3 tane medine hurması yedim üstüne su içtim. 4 gündür vücudumun tepkisini hissediyodum zaten. şimdi gidip bi daha yiyim bari doğumum hızlansın.

eveeeet bizde dünya kadar hurma var ben de yiycem bugün.
bi de humananın çayını içicem..
didem sen evicap kapsullerden başlamışmıydın?

bendeki ayrı bi heyecan. sezeryan sonrası normal doğum için uğraşıyorum hepiniz biliyosunuz zaten. son anda bi sorun çıkmasından korkuyorum. dua edin hepiniz bana.

bendeki ayrı bi heyecan. sezeryan sonrası normal doğum için uğraşıyorum hepiniz biliyosunuz zaten. son anda bi sorun çıkmasından korkuyorum. dua edin hepiniz bana.

sen normal doğurucan hiçç merak etmee sen de bu azim ve istek varken başarırsın...

bende yarın 16:30a randevu aldımmm. bakalım hayırlısı. gerçi şuan daha iyiyimm. hafifledi biraazzzz

eveeeet bizde dünya kadar hurma var ben de yiycem bugün.
bi de humananın çayını içicem..
didem sen evicap kapsullerden başlamışmıydın?

başlamadım canım kapsüllere. iyi aklıma getirdin hemen başlayım. 1 gün bile olsa kar kardır.
humananın çayını ben çantama koydum. hastanede içicem doğumdan sonra. ayyyy hastane çantasına kolonya koymadım ben. dur kocama mesaj yollayım da gelirken getirsin.

yaa nişandna sonra doğum 1 haftayı bile bulabiliyor. inşallah sürmez o kadar. gerçi ben rüyamda 4 ünden doğurduğumu gördüm inşallah yanıltmaz beni

olay olay olayyyyy
Şook şoookkk şooookkkk
Yeniii haberler vaaaarrrrr :)

Hallisna arkadaşımızın ablası ile görüştümmmm
İpek bebişimizz 04.08.2010 tarihinde yani bugünnnn 10.45 sularında sezeryen ile dünyaya gözlerini açççmıııışşşş:)

Simsiyah saçları varmış
2950 kg
47 cm imiş:)

Az emmiş anneciğini sütü yeni geliomuş haticenin

Şimdi uyuyolarmış

Ayyyy çok mutlu oldm yaa

ay masallahhh:nazar:

Ben hallisnanın haberini vermek için aradım iyiydi
Merak edilck bişi yok uzanıomuş
Dr.a gittiklerinde sancısı çıkmş biraz ama iyi durumu.. P.tes gitcekmiş tekrar

iyi şükür bir avazda kolayca inşallah.

Şimdi gurbet var ilk sırada , o da inşallah kolayca bir avazda kavuşsun yavrusuna.

kızlar kızkardeşim aradı şimdi doğum esnasında
edilen dualar kabul oluyormuş.öyle dedi.ona da 1 arkadaşı
söylemiş ben çok dua edicem kardeşim için unutmayın...

X